Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, кажете какво ви е мнението за конзолата гледам, че са по 250-300лв втора ръка някой хакнати други не. Но поддръжката им е спряна и са спряни от производство но това не смятам, че  е проблем, за да играя игри които на компютъра не мога като Gta V Rise Of The Tomb Raider и много други.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си софтуерно хакната Ps3 или Xbox 360,няма да ти трябват никакви дискове,а просто с една флашка ще ги прехвърляш на hdd на конзолата.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немаш грижи! Играеш си каквото ти е кеф. Избери си хакната по-добре! Малко са шумни, но...не е проблем

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен шума не ми пречи просто се почудих дали си заслужава след като им е спряна поддръжката, а в продавалника е пълен с хакнати xbox360 или playstation 3 от 100 до 300лв което е приемливо. А кое е по-добро xbox360 или playstation 3 лично аз съм цъкал call of duty blac ops 2 на playstation 3 доста добре вървеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Kristian Denkov написа:

Мен шума не ми пречи просто се почудих дали си заслужава след като им е спряна поддръжката, а в продавалника е пълен с хакнати xbox360 или playstation 3 от 100 до 300лв което е приемливо. А кое е по-добро xbox360 или playstation 3 лично аз съм цъкал call of duty blac ops 2 на playstation 3 доста добре вървеше.

Внимавай коя версия на конзолите ще вземете,да не са от ония първите заради проблема с прегряването,аз преди имах Xbox 360 от 2006 и прегряваше често.

И двете имат много екслузивни игри като God of War за Ps,Halo и др

Ето тук ще намерете повече инфо за видовете хакове и версийте на конзолите: http://consoles.bg/forum-2/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това за различните версии не го знаех гледам, че се продаватм някакви xbox 360 slim с по 20гб хард диск и подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Методи за хакване на Xbox 360 :

http://consoles.bg/всичко-за-хакването-на-xbox-360-видове-и-мето/

Методи за хакване на Ps3:

http://consoles.bg/всичко-за-хакването-на-ps3/

Редактирано от ForzaInter1908 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре мерси много последно. Игрите ги качвам на флашка или диск и пускам в конзолата те се зарежат от флашката нали така или се качват на харда на  xbox-а? Защото ако е 20гб а играта е повече което е рядко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е хакнат софтуерно-Играта се качва на флашка и от флашката на Hdd

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много доста полезна информация има в горните 2 линка ще прочета и ще внимавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Извинявам се, че се включвам така, но търся малко помощ за xbox, което се оказа доста трудно. Може ли да питам тук ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитай по-нагоре има доста полезни линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко предистория - кумувете ни порадиха на сина ни хбокс 360 с който техния син вече не играе. По думите на сина им последно е играл преди повече от пловин година. Донесохме си играчката и като я включихме само светна синичко на пусковия бутон и нищо едруго. Хбокса имаше само един хард 250 ГБ, който имам чуството, че е повреден, но това не е болка за умиране. И цялото това нещо беше в някаква домашно правена кутия с много вентилатори. Имаше 4 изпаднали радиаторчета за охлаждане на чипове, на които им намерих мястото и ги закрепих още преди включването в тока. А това са от тези малки радиаторчета които се залепват върху чиповете. От това което прочетох , конзолата май е Jasper , захранването има две дупки над конектора и е 150 вата. Конзолата се включва от джойстика, както и като изключа конзолата джойстика се изключва. При включване от джойстика обаче, на него има две сини и една зелена светлинки които единствено и само мигат. Пробвах го на телевизор с HDMI, както и на монитор VGA с пеход HDMI-VGA. Никакъв ефект.
И понеже съм пълен галфон на тази тема и това е първото такова устройство което виждам, моля за всякакви съвети, че сина ми вече е доста нетърпелив за тази играчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи конзолата не е  в собствената си кутия. Може да сте я повредили доокатл ств закрепвали охладителите. Преди това прегрявана ли е, имало ли е токов удар от което се получава RRoD или E74. http://forum.pulsar.bg/showthread.php?t=15159 най-долу има описание на тези две срещани грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покорно благодаря за полезния линк. Наистина понаучих доста от него. Само, че явно конзолката която са подарили на сина ми е дала каквото е могла...  Така, че аз реших въпроса като взех една работеща ЕЛИТ 120 ГБ с два джойстика и сега вече нещата са по-нормални за малкия ;)  Дори имаше бонус оригинален диск с майнкрафт  в устройството. Само, че сина ми казва, че било доста бедна версия и на компа ми имало значително повече опции.

И сега към поредните ми въпроси:

1. Има ли от къде да сваля инструкции на български за хиксбокс 360 елит 120 ГБ с описание за лаици, които за пръв път виждат тази кутийка ?

2. Как да въведа или променя акаунт за майкрософт ?

3. Да се пробвам ли да хаквам играчката по инструкции от форуми тук или братята руснаци ?

4. Има ли смисъл да се оптвам да резетна конзолката / няма никакви хакове по нея/ за да я върна на фабрични настроики ?

5. Тук чета за разни програми за записи на дискове, това всъщност на друг компютър ли се прави или на самата конзола ?

Както съм написал по-нагоре - пълен галфон съм на тази тема и се извинявам ако някои от въпросите ми са тъпи, звучат нелепо или изглеждат доста аматьорски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ви отговоря на няколко въпроса и аз съм нов. Значи линк ще потърся. Акаунта не зная как се променя все още не съм купил конзолата. Съветвам да не се опитватвате да хакнете конзолата това може да ви се струва лесно но не е прав де от професионалисти в тази сфера. Ще трябва да купувате игрите които не са толкова скъпи но по-добрия избор може би щеше да бъде хакната конзола но пък там трябва да св свалят игрите да се конвектират и разни други неща.

Тук има информация за доста разпространения хак за xbox 360 RGH- http://consoles.bg/rgh-пускане-на-игри-от-външен-хард-диск-ил/

Но това не важи на вашата, защото няма хак.

Видовете ревизии. http://consoles.bg/всичко-за-хакването-на-xbox-360-видове-и-мето/   Надявам се да съм помогнал поне малко.

Тук по-долу има информация за xbox 360 Elite https://www.xbox360-bg.net/xbox-360-модели/

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много полезна информация и много благодаря за което.  Наистина понаучихме доста

А сега още един идиотски въпрос : имам волан с педали Thrustmaster ferrari chalenge.  Мога ли да го ползвам на xbox - а ? И как ако може. Свързах го на USB, светна индикация на волана и до тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това не съм сигурен но мисля, че не защото xbox има специален волан. https://www.olx.bg/ad/volan-s-pedali-mc2-for-xbox-360-i-igri-ID6XqZP.html може и да има начин но не го знам. И аз оше малко ще я купувам да посабера още малко пари. Видях хубави оферти 170 200лв не хакнат мисля да взема. Все пак хака може да се повреди, а и игрите в продавалника са евтини от 3 до 35лв gta v най-скъпата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз този го взех за 65 евро с доставката от съседен остров, като имаше два джойстика с него и си работи супер. Ако искаш да ти пратя сайта от където го купих и ако нещо ти хареса аз мога да ти го договоря на испански. В началото на ноември ще си идвам и мога да то го донеса, ако искаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да може да го прратите линка да разгледам. Дали ще можете да го тествате да не излезе боклук, защото все пак са пари. А и когато пристигнеш по еконт най-вероятно ще го изпратиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз купих от тук : https://www.milanuncios.com/anuncios-en-las_palmas/xbox-360.htm

Защото ми е около мен, но сайта дава обяви от цяла Испания. Аз ще си идвам в началото на ноември, кацам в софия и после отивам на санаториум в Наречен за 10 дена. Така че ако си някъде на по път може да го дам директно, стига да си си харесал нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще разгледам и ще видя, защото има доста добри оферти в продавалника които харесах. Ще пиша се до ноември, за да ти кажа дали съм избрал. А при теб бързо ли пристига ще можел ли да го тестваш? А и надали ще имам път може би с еконт ще работим 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен идва за два -три дена от съседен остров, но аз предварително доста се пазаря . А като цяло тук хората са коректни и това което е написано е верно. Като пишат за игри, то това са оригинални дискове със закупени легално игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е игрите са еврини например сега съм харесал този но не разбирам какво пише в описанието? Ще трябва да те занимавам https://www.milanuncios.com/xbox-360/xbox-360-nueva-235315856.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.