Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
tipin

Търся програма за автоматизирани процеси за Windows

Препоръчан отговор

Търся програма за (полу)автоматизирани процеси за Windows.

Например качвам 10 снимки във facebook.

Програмата запомня какво съм направил и като я пусна на другият ден - да повтори процеса, т.е. да качи снимките сама.

(Например има едни добавки-макроси за браузър, вършат някаква частична работа )

Редактирано от tipin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(за фейсбук, ако специално ти трябва за там) има опция, която като зададеш дата и час на публикуване го качва само

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Daenerys написа:

(за фейсбук, ако специално ти трябва за там) има опция, която като зададеш дата и час на публикуване го качва само

Това важи за страниците само.

За профилите може да погледнеш за някой безплатен Post Scheduler, макар че не са кой знае колко надеждни free версиите. Ако имаш някакъв бюджет, може да погледнеш и за платените такива. Постовете се настройват напред във времето и си се постват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Направо към въпроса ми ? Одеве преди 2 часа като станах и пуснах компа нали както си му е реда изчаках да зареди и после отворих Google Chrome и чакам да зареди по едно време незнайно защо отворих TaskManager да видя кво става там и забелязах 3 процеса с име : software_reporter_tool.exe които бяха активни не повече от 15 секунди след това всичките изчезнаха Тръгнах да търся из форумите нещо ако мога да намеря за тези процеси някъде пише,че това били на Google Chrome няква добавка на други места пише,че този файл било някъв вирус инсталиращ се за следене и кражба на лични данни и честно казано вече се обърках незнам на кое да вярвам Някой ако с нещо може да ми бъде полезен и знае нещо относно проблема нека да пише !!! 

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден хора Одеве преди около 2-3 часа когато тръгвах за работа преди да спра компа забелязах в Task Manager един процес с име wbengine.exe .И така както си му е реда спрях компа нямах време да търся в нета информация за процеса,защото щях да закъснея ... и сега пиша тази тема от телефона нета тук е малко бавен и се надявам някой да има полезна информация с която да ми помогне да разбера повече за този процес ? Windows-а е 7 64 битов Ако знаете нещо с което можете да ми бъдете полезни относно този процес пишете някой коментар Мерси Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Направо към въпроса ми : За какво служи процеса userinit.exe когато се появи в TaskManager-a когато стартира заедно с Windows !? Windows системен процес ли е или няква гадинка !?
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Бих искал да науча малко повечко информация за процеса savedump.exe Ако някой знае повечко подробности дали е процес на Windows/Microsoft ? За какво служи ? Безопасен ли е или има вероятност да е вирус/шпионски софтуер/червей/троянец ? Някой ако има няква информация за процеса да драсне коментарче и да обясни с 1 2 изречения
    • от xXx*Triple*xXx
      Здравейте От няколко дни съм забелязал,че когато пусна компа в task manager стартира един процес с име dllhost.exe
      Прегледах из доста форуми почти на всякъде пише,че това е процес на операциооната система Windows нужен за отстраняване на грешки но някъде пише,че е възможно и да е няква гадина като троянец,червей (казано накратко вирус) Затова реших да пусна една темичка тук да питам и вас какво ще кажете ?
      М/у другото компютъра е с прясно инсталиран Windows Xp на има няма 1 седмица (максимум 10 дни) качил съм антивирусна Нод32 и така мисля,че друго няма ако имате да питате допълнителни въпроси драскайте коментар и дайте повече информация за този процес (ако знаете нещо)
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.