Премини към съдържанието
osko97

Въпрос за игри за Андроид

Препоръчан отговор

Добър ден. Някой може ли да ми каже дали има игри от рода на Uncharted, Tomb Raider, Outlast за Андроид? В смисъл игрите да са с някакви персонажи и самата игра да има история, като горепосочените игри. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Audi Power написа:

Не

Няма такива игри или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Blue_Hulk написа:

Играй пъзелни игри! Равни като тях няма!

Хаха, благодаря, но не. Играя Rise of the Tomb Raider и Uncharted на PS-ката и ми се искаше да имам и някоя такава игра и на телефона, но уви няма да стане. Благодаря все пак! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Андроид директно не се сещам може би GTA San Andreas , Gangstar Vegas но аз ти препоръчвам да играеш с емулатор за PSP има много заглавия които трябва да се играят просто. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Azhen написа:

За Андроид директно не се сещам може би GTA San Andreas , Gangstar Vegas но аз ти препоръчвам да играеш с емулатор за PSP има много заглавия които трябва да се играят просто. 

Можете ли да ми предложите нещо, че не съм запознат със заглавията за PSP, иначе знам че има такъв работещ емулатор. :)

преди 1 час, NewbieBeard написа:

Max Payne Gangstar Vegas и Gta

Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.