Премини към съдържанието
dulce13

Отключване на самсунг с6

Препоръчан отговор

Здравейте. Забравих си кода за отключване на дисплея. Може ли да ми помогнете да го отключа по някакъв начин, не съм го свързвала с гугъл акаун. Очаквам съвети, а не коментари от сорта на " тел не е твой" или че се опитвам да вляза в тел на някой друг. Така че ще съм благодарна, ако наистина някой успее да ми помогне. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко подробно да ми обясниш как става, защото за първи път ми се налага да го правя. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареждаш батерията поне на 50%

Гасиш телефона

Натискаш едновременно Vol+, Home и Power бутоните>влизаш в recovery mode

Навигираш (с Vol+ и Vol-) до wipe data/factory reset

Потвърждаваш с power бутона

Правиш си наново настройките, качваш си наново програмите. Контактите си ги пишеш на ръка, ако ги имаш някъде

Правиш си акаунт и си синхронизираш телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, аз май нещо оплесках нещата. Направих уж това, но ето какво ми показва и това нещо седи така вече около 30 мин. Прикачвам снимка. Помагайте

20170910_174849.jpg

Редактирано от dulce13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво търсиш в download - това е съвсем друга бира! Изключи телефона и ползвай комбинацията Vol+, Home, Power, a не Vol-!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В recovery се влиза с бутона за усилване на звука!!!!

Сега натисни и задръж за няколко секунди ЕДНОВРЕМЕННО двата бутона за звука+power+home

Телефона ще се рестартира нормално (поне ще се опита)

Повтори процедурата за recovery С ПРАВИЛНАТА КОМБИНАЦИЯ!

УСИЛВАНЕ НА ЗВУКА+ HOME+POWER

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да си призная изобщо незнам как точно става, пробвала съм, но незнам как да синхронизирам всичко и после как да го търся. Имам поща в гугъл, но незнам това има ли общо с гугъл акаунта. Супер невежа съм в това отношение. Ако не ти е проблем да ми обясниш как става и каква роля играе тоя акаунт. Иначе използвам  Samsung Kies, ако има някаква връзка изобщо :)

Редактирано от dulce13 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dulce13 написа:

Честно да си призная изобщо незнам как точно става, пробвала съм, но незнам как да синхронизирам всичко и после как да го търся. Имам поща в гугъл, но незнам това има ли общо с гугъл акаунта. Супер невежа съм в това отношение. Ако не ти е проблем да ми обясниш как става и каква роля играе тоя акаунт. Иначе използвам  Samsung Kies, ако има някаква връзка изобщо :)

Добре де, а контактите как си съхранявате и изобщо правите ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.