Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще взимам нова конфигурация за игри до 1600лв процесора да е на интел и7 трябва да е от този сайт https://www.vali.bg/bg  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тц....  нема да вържеш бюджета...

700  за процесор и 700 лв за  видеокарта -1400 ...  ориентирай се към нещо по- семпло.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, PreDaT0Rrr написа:

Ето линк със видео карта от тук 

понеже съм пич ще му спестя една стотачка от  полуадекватното ти предложение >....

http://nikem-bg.net/computer-components/AMD-RYZEN-5-1400-3.2GHZ-AM4/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Yvan Sergeev написа:

тц....  нема да вържеш бюджета...

700  за процесор и 700 лв за  видеокарта -1400 ...  ориентирай се към нещо по- семпло.....

Я пак?!

config2.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, baikolio95 написа:

Я пак?!

ко я

това предложение  е по лошо и от >....

процесора му идва излишен 300 лева набивация за тая видеокарта ....

яко ботълнек  седна дума

за 300 лв ...  6  нощи ядене и пиене в заведение може и сгодна женица 

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то може и и9 да иска  това не значи че някой не трябва да му даде съвет  и да му отвори очите че или бюджета няма да му стигне за  и 7 или ще му стигне ама ще е като да си кара  40   годишната лада с лети джанти....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо каза, че бюджета не стига за i7, а сега мяташ карамболи и разказваш приказки, колкото да не заспиш...

За толкова пари - толкова. Като се опаричи ще си вземе по-хубава карта /ако тази му дойде слаба/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Yvan Sergeev написа:

ко я

това предложение  е по лошо и от >....

И от най-лошото. Бай Кольо е неспасяем. И ако трябва да спазим точката на закона(запитването на автора) отново се дъни предлагайки от търговец, който не отговаря на изискванията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо ме  дразниш набиваш човека със 300 лв за нещо ненужно да си купи само и7 тогава ще му останат и 900 лв....

1803-oooo-4g-m-extreme-1999-o-visa-00-fo

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, XECUTIONER написа:

И от най-лошото. Бай Кольо е неспасяем. И ако трябва да спазим точката на закона(запитването на автора) отново се дъни предлагайки от търговец, който не отговаря на изискванията.

Поредния безполезен пост на "великия конфигураторчик"... без конфигурации. Тебе те знаем - ти си човека, който иска да си купи Ферари на цената на Дачия и на изплащане за 30г..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тц пак не позна

има си лимити на конфигуриране

до 1500 лв след това се изпада в  ботълнек като твоя където само даваш пари а не получаваш нищо

даже си предложил и  3gb ram  картата като си трябва минимум 4....  още по- зле та станаха от 1500 половината в коша ....

преди 1 час, PreDaT0Rrr написа:

Ето линк със видео карта от тук 

eто ти конфигурация само 100 лв набутвация на пръв поглед и ако сложи по евтиния  нещата отиват към  задоволителни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Jason222 написа:

процесора да е на интел и7

Така вече вижда ли се достатъчно добре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок добре вижда се .....

https://www.olx.bg/ad/intel-core-i7-4770-radiator-s-braketa-ID6VIXD.html#7334b3df1b

eто  подходящо  i7   за gtx 1060 6gb щом толкова е важно това i7

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари бих ти предложил да вземеш за процесор AMD или Intel , а за видео карта това + останалите компоненти (дъно, рам, захранване, кутия) ще докараш бюджета, който си определил
на твое място бих взел райзена, но ти си избираш амд или интел
ако скочиш на i7, то най-много ще можеш да вземеш 3 гигабайтова версия на ГТХ примерно и няма да има баланс, или както @Yvan Sergeev каза "ще има ботълнек"

Редактирано от Daenerys (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е любопитно защо i7? Все някаква причина трябва да има и ако автора я сподели ще улесни много нещата. С една дума дали човека наистина се нуждае точно от i7 или може спокойно да му обясните колко е "тъп" в най-добрата форумна традиция и да му отворите очите ...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, пак бързате без да сте питали за какво му е i7. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам в подписа на питащия има нелош процесор и достатъчно памет, а резолюцията на монитора е 1680X1050... Може да вземе SSD и карта по желание. В някои игри с бързи сцени и много играчи ще има спад в кадрите, но като цяло 1060 6GB /защо не и 3GB/ ще е решение на тази резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Jason222 написа:

така не става ли 59b62a8b5e78b_.thumb.PNG.031aa2edabac895a8a03a4275e46c0b0.PNG

С малката подробност, че ще трябва и охлаждане, а вече си надхвърлил доста бюджета. Плюс това, К процесор на такова дъно е леко безсмислено. 7700 го има за 600 лв. (нов).   

преди 11 часа, Jason222 написа:

Здравейте, ще взимам нова конфигурация за игри до 1600лв процесора да е на интел и7 трябва да е от този сайт https://www.vali.bg/bg  

За какво ти е изцяло нова конфигурация, след като вече имаш повечето части!? Ако искаш i7, вземи си на старо (3770 примерно). Вложи останалите пари във видеокарта, ССД или нещо такова.

Игрите ще ти вървят доста по-добре с 1070 или 1080 и 3770, от колкото със 7700 и 1060.

Или поне захранването, кутията и диска може да си оставиш като начало. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Jason222 виж сега, дори сам може да стигнеш до заключението, че ще има дисбаланс между процесора (i7-7700k) и видео картата (1050ti), защото картата е доста по-слаба от процесора ти, то се вижда и в цената
със i7-7700k най-малко ще трябва да вземеш 1070, за да няма ботълнек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.