Премини към съдържанието
manutdivan

Проблем след флашване на телефон

Препоръчан отговор

Здравейте
Знам, че е рисковано и е било нужно да бекъпна всичко, но така и не го направих, но и това нямаше да помогне
Проблема е следният : Имам Homtom HT17 Pro (китайски телефон). Реших да му сложа Custom ROM, но без да искам през TWRP (препоръчителен Recovery Tool) изтрих Internal Storage със системните файлове на телефона. От друга страна уж за да поправя нещата ги омазах още повече. По всичко личи че през SP Flash Tool форматирах всичко и най-вероятно съм изтрил и Recovery Tool-a и Bootloader-a. В момента телефона ми не се включва, не може и да бъде разпознат през USB като устройство
Как да действам оттук нататък ? Има ли шанс или е мисия невъзможна да намеря софтуер за този телефон и през бокс да ми го флашнат в някой сервиз ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като си флашнах първия тел беше наред всичко но не зареждаше. Еми всичко беше добре оставаше ми само да пробвам wipe data.Златната команда, след тая команда тела ми тръгна с това което исках. Ако не тръгне явно сте го брикнали така му викат не знам защо. Тук от калдата някой ме прати в https://forum.androidbg.com/ и сега няма IMEI и няма обхват тела ми .Истрих му всичко и имеи и сер.  номер. Сега ще ме оправят ама не знам кога. Внимавай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Gangosa написа:

Ако не тръгне явно сте го брикнали така му викат не знам защо

Защото става на тухла(кирпич, brick) - орехи да чупиш. Нищо нев се зарежда, не реагира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ExaFlop написа:

Защото става на тухла(кирпич, brick) - орехи да чупиш. Нищо нев се зарежда, не реагира.

Това ли било. Мале да се изразят така счупих си биоса на тела или каквото е необходимо да зареди само , че не съм много на ясно с телефоните говоря за компютрите ,че без биос не могат той ги управлява и за телефоните искам да кажа да кажат счупи ми се цялото командване на талефона а те брикна ми се телефона. Добре приемам тухла и продължава да ми е странно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.