Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Харесвам университета на японците аз http://www.vpngate.net/en/

Най доброто за мен е https://tails.boum.org/ ама то си е цяла операционна система с тор аз му викам Безплатен VPN на тор мрежата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ZeroG написа:

Няма такъв. Красив автогол, който би могъл да си сътвориш в днешно време е да се довериш на безплатен VPN. Не ти гарантират нищо, не се задължени да го правят качествено, а освен това и безнаказано могат ти навредят преднамерено.
Или платен с гаранции и качество, или без VPN - това е съветът ми. Не се лъжете по безплатни VPNи да не рИвете после.
То измежду платените 60-70% са болкук, та безплатните ли ...

Тоя според мен не бройте много за отговор не искам да го обидя , но го наричам писимист почакайте дано някой оптимист да пише. Ще обърне топката бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Gangosa написа:

Тоя според мен не бройте много за отговор не искам да го обидя , но го наричам писимист почакайте дано някой оптимист да пише. Ще обърне топката бързо.

Нали,има толкова много хубави VPN-ове които са безплатни,но някои имат ограничения,на мен ми трябва да си замаскирам VPN-а,не да влизам в DEEP WEB,никой няма да дойде до България за да те отвлече така или иначе(ако ще и от гърция да е)а пък това с IP да ти намерят всичко малко не ми се вярва.Аз искам да си замаскирам IP-то за един сайт който дава наистина дава награди чрез оферти,само че не е Български,заради което има две оферти за България,иначе заповядайте един с 500MB месечно ограничение(ако го споделите май ви дават 1GB повече),лесен е и е работещ(само че ограничението за мен е твърде малко) и има доста места(и нета си остава окей,не е като 2MBIT https://www.tunnelbear.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво питаш пък имаш готов отговор ? Така ли направихме ? Или се бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дрън та пляс.Я не се занимавай с глупости.Сайт де дава награди просто ей така НЕМА.Нема и да има.Ако си мислиш, че си открил Америка и ще кяриш от сайтове, най-много да ти плясне някой вирус.Ти щом и карта нямаш, прави му сметката за какво иде реч.

преди 2 часа, krisi0404 написа:

никой няма да дойде до България за да те отвлече

Нещо си наивен ми се струва.Срещу определена сума пари, ако щеш и най-бедния човек да си, пак ще се намери кой да те утрепа.Ходи си играй докато още е топло навънка, не си мисли, че от разни сайтове ще получиш безплатен обяд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jojopara написа:

Иначе по-горе правилно казаха - Tails.

Да не подведем човека става въпрос за жива опер. с-ма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, krisi0404 написа:

Еми не,не искам него,искам някой или с по-голямо ограничение или без ограничение,пък и питам СПОРЕД ВАС

Ако само искаш да си скриеш ИП-то търси онлайн анонимно сърфиране на английски в гугъл.
Аз ползвам един даже и за този сайт, когато нямам намерение да се логвам да отговарям.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CyberGhost VPN:

https://download.cyberghostvpn.com/windows/CyberGhost_6.0.8.2959.exe

БЕЗ ограничение по трафик.

Ограничение "има" , но и няма:

След 3 часа би трябвало да ти прекъсне връзката автоматично (ако не си с премиум акаунт), НО:

Ако НЕ натиснеш на появилия се бутон "Continue with free" или нещо такова, НЕ ти прекъсва връзката.

Така дефакто единственото ограничение е, че не можеш да ползваш всичките им налични сървъри... както и това че трябва да чакаш известно време, преди да се свържеш, но и за това си има "заобиколка", с помощта на програмката Cheat Engine:

ВСЪЩНОСТ

Сега открих клипче как да имаш Premium без да плащаш:

Тествах го и работи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я загледах Freem@n,но я пропуснах де,та има страшно много безплатни VPN-ни който действат,гледал съм хора с безплатен VPN да си разглеждат сайтовете завършващи на лук и нищо не стана,те си погледнаха и ай-пи адреса,не беше техния си(но не видях името,бяха го прикрили)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, icotonev написа:

Прочетох по диагонал описанието в сайта. Чесно казано звучи много зарибяващо! Остава и да работи толкова добре, колкото е описано:) Много полезен линк. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.