Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! :)

Може ли някой да ми даде линк към VPN , с който да мога да влизам в Замунда?!

Благодаря на всички включили се в темата предварително! :beer:

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gangosa написа:

zenmate vpn Регистрирате безплатен акаунт свързвате с Румъния и влизате в замунда.

Сигурен ли си,че става по този начин,изпробвано ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Eternal Life написа:

Сигурен ли си,че става по този начин,изпробвано ли е?

Да не говоря празни приказки всичко е изпробвано и си го ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Gangosa написа:

Да не говоря празни приказки всичко е изпробвано и си го ползвам.

Мерси,ей сегичка ще го пробвам! :beer:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Eternal Life написа:

Не забравяйте да изберете Румъния!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Gangosa написа:

Не забравяйте да изберете Румъния!

Разбира се приятелю,няма да имам проблем,тъй като и аз самия се занимавам,интересувам и помагам на всички,които питат и се интересуват в този раздел! ;):) 

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е много хубаво само от такива хора има  нужда форума.

преди 55 минути, Eternal Life написа:

Извинявай не те насочих правилно. Става въпрос  да инсталирате добавка към браузър на линукс ,уиндоус или мак. Не говоря за ексе файл за уин. Да се уточня. Не искам да подвеждам никой. Аз вече ви подведох де, но сега рекох да се конкретизирам. Извинявайте за неудобството. Изпробвано на уин и линукс с браузъри до мак нямам достъп. Сигурен съм , че сте се управили.

Редактирано от Gangosa
хова =хора (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или за по-бързо уеб прокси може да ползваш, но вече си се оправил така, че добре. Стига огнената стена или друго което ти блокирва достъпа до домейна да не те види през проксито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Gangosa написа:

Това е много хубаво само от такива хора има  нужда форума.

Извинявай не те насочих правилно. Става въпрос  да инсталирате добавка към браузър на линукс ,уиндоус или мак. Не говоря за ексе файл за уин. Да се уточня. Не искам да подвеждам никой. Аз вече ви подведох де, но сега рекох да се конкретизирам. Извинявайте за неудобството. Испробвано на уин и линукс с браузъри до мак нямам достъп. Сигурен съм , че сте се управили.

Няма нужда да се притесняваш! :)

Зная какво е ZenMate ,ползвал съм го и преди,но не знаех,че става за замундата,като го превключиш към Румъния! :)

преди 15 минути, Mr.n0b0dy написа:

Или за по-бързо уеб прокси може да ползваш, но вече си се оправил така, че добре. Стига огнената стена или друго което ти блокирва достъпа до домейна да не те види през проксито.

Пробвах един куп проксенца и нищо не става! :P

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През ВПН мога ли да тегля и аз от замунда и другите тракери в германия, че ако ме хванат поне 1000 евро не ми мърдат

Редактирано от v_tin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да може. Може и да те хванат. Не се научихте че при торент не теглите от сайт, а от много пиъри, които може да са навсякъде.

Сигурно доставчиците по искане на службите следят трафика най-малкото за да знаят какви ги мътят разни пришълци, предимно мюсюлмани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от тук от какъв зор влизате с vpn ?Има ограничение ли вече?Аз не съм ползвал тези сайтове от повече от година може би...............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Слави Маринов написа:

А от тук от какъв зор влизате с vpn ?Има ограничение ли вече?Аз не съм ползвал тези сайтове от повече от година може би...............

Най - вероятно има БАН по айпи или е намислил да провежда някаква " акция ", щом е пробвал и с проксита. Ама те Замунда периодично слагат и прокси филтри. Как е в момента не знам. До 2015 бях вип там, имам някаква представа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Слави Маринов написа:

Коментирате,но не разбирате защо!

преди 7 часа, tulski написа:

...

Бедна ти е фантазията! Сети се де "випче"! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Eternal Life написа:

Коментирате,но не разбирате защо!

Бедна ти е фантазията! Сети се де "випче"! ;) 

Ако познаваш някой от админите там може да го питаш. А щом криеш, защо ти е впн, вероятно имаш нечисти намерения. Прави, каквото щеш, избягвай да се заяждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, tulski написа:

А щом криеш, защо ти е впн, вероятно имаш нечисти намерения. Прави, каквото щеш, избягвай да се заяждаш.

1.Не се заяждам!

2.Нищо не крия и никакви нечисти намерения нямам , твоята болна фантазия има нечисти помисли!

3.Явно не можеш да се досетиш , че хората , които са извън България не могат да ползват замунда!

Сега стана ли ти ясно , какви са "нечистите ми намерения"?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eternal Life написа:

3.Явно не можеш да се досетиш , че хората , които са извън България не могат да ползват замунда!

Някъде да си споменал в първия си пост(пък и след това),че си извън България?Надолу друг спомена,че в Германия и ползва VPN.............и причините.Аз затова се и учудих,че от тук някой ще влиза с vpn.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Слави Маринов написа:

Някъде да си споменал в първия си пост(пък и след това),че си извън България?Надолу друг спомена,че в Германия и ползва VPN.............и причините.Аз затова се и учудих,че от тук някой ще влиза с vpn.

Значи според теб , за да ми "помогнеш" задължително трябва да спомена , че съм извън България , така ли?!

С нищо не съм задължен на никой! Или помагаш , или не помагаш , другото са подробности , които не са от толкова голямо значение , така че ако бях решил щях да ви го споделя! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе колега, ако си в Сеул що не минеш през ресторанта на Мишо "Джелен"-Зелен де. Все някой там българин ще да знае как да дърпа от замунда. То сега късно при вас  - 2 през нощта. Утре ходи, хапни пълнени чушки и питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2017 г. в 14:22, Eternal Life написа:

Значи според теб , за да ми "помогнеш" задължително трябва да спомена , че съм извън България , така ли?!

С нищо не съм задължен на никой! Или помагаш , или не помагаш , другото са подробности , които не са от толкова голямо значение , така че ако бях решил щях да ви го споделя! ;)

Отговори на типичен  самоуверен келеш..................и аз ако бях решил да помагам на келеши щах да ти го кажа.;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Слави Маринов написа:

Отговори на типичен  самоуверен келеш..................

той щом е съгласен да живее сред дръпнатите очи е ясен, че нещо не е като нас
па и най-подигравателно е писал на корейски къде е, все едно че някой ще го прочете
може да е влезнал в някоя секта там, да са го оженили за зла корейка, та заради това така плюва змийска отрова

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

па и най-подигравателно е писал на корейски къде е, все едно че някой ще го прочете
може да е влезнал в някоя секта там, да са го оженили за зла корейка, та заради това така плюва змийска отрова

абе там си е доста добре, да ти кажа :)  аз кроя планове да си се връщам пак, но малко ме спира сега това "мерене" на ракети от към-то севера и сащ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Слави Маринов написа:

Отговори на типичен  самоуверен келеш..................и аз ако бях решил да помагам на келеши щах да ти го кажа.;)

преди 1 час, Белгиеца написа:

Типичен селски манталитет , през който прозира комлексарската ви същност! ;)

Нямам намерение да слизам на нивото на простащината ви! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Eternal Life написа:

Типичен селски манталитет , през който прозира комлексарската ви същност! ;)

Нямам намерение да слизам на нивото на простащината ви! ;)

Да слизаш!?А бе муньо, ти си толко изостанал,та не знам как може още да слизаш!Гледай си торентите там от замунда и  не ръси акъл повече!

Редактирано от Слави Маринов (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.