Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
gorelka

Има ли програма с която да добавя отделен звук към видео.

Препоръчан отговор

Записал съм едно видео на gta 5. Настроих програмата за снимане да записва играта и звука от играта но да не записва звукът от микрофона. Това което съм казал по време на видеото не е записано. Както казах настроих програмата да не записва звук от микрофона. Това което съм казал съм го записал на телефона. Искам да прибавя звука който записах на телефона към видеото. С Camtsia става. Прави се по същия начин както се слагат пиукащите цензури. Но Camtasia ако не я купиш и ако я използваш безплатно оставя една реклама във видеото. Има ли програма с която да направя това което искам но да не оставя реклама във видеото и да е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има много програми за обработка. Като Sony Vegas, Filmora (която е доста по-лесна), PowerDirector..... Но нали знаеш, че трябва да са кракнати тъй като се купуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз намерих крак за camtasia. Свикнал съм много с нея но ако не я купиш оставя реклама. Сложих крак и вече все едно ми е купена. Не оставя реклами във клиповете. Реших си проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.