Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора...приятелят ми има нужда от помощ за една задача и много бих искала ако някой има идея да помогне,тъй като е от изключителна важност.Благодаря предварително!Ето и задачата: 

От клавиатурата да се въведат 6-те числа от фишовете на на 15 души, участници в тираж на ТОТО2 6/49 и изтеглените 6 числа от първо теглене. Определете броя на позналите 3, 4, 5, 6 числа в първото теглене на тиража от тези участници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейк профилче? Не,просто наистина имаме нужда от помощ и за това едва сега се регистрирах и съм нова тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, niki292002 написа:

Да, точно, познахте.... Фейк профилче, и си мислиш, че някой ще се върже ли ?

Не е fake. Профилът е проверен!

На какъв език за програмиране трябва да се напише тази програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то туй е супер лесна задачка, тип базово програмиране. Кажи на "приятелят ти" да си търси друга специалност, ако не може да реши това :D

Редактирано от eXceLLen7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, баце - реши наготово задачата на някой си и си помисли, че мн. помогна, или стана велик? Романтик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коментара ти е излишен, никъде не съм написал, че съм велик, никъде не съм помогнал много. Не се хваля, и ако смяташ, че съм романтик с тази моя постъпка, ти си абсолютен гей.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.