Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Audi Power написа:

По-добре LG G6 или iPhone SE 128GB 

И защо дай причина за това пускам темата, давайте мнения плюсове,минуси и всякакви други! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

камерата не е leica,

не мисля че п10 е по различен (и при предните модели на хубавей е така), просто пестят алуминий... ама все пак външния вид продава... п10 лайт грее здраво при натоварване и предполагам че п10 с по бързия процесор ще грее още по здраво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой от от от отговорилите да го има? Или си пишете какво сте прочели? Момчето пита за P10. Нито за Айфон става дума, нито за LG Най малкото за P10-Lite,което е на половината му цена. Имам два модела P8 и P10. Телефончето си е отлично, но е важно в какви ръце е попаднало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, *LZ4JW* написа:

Телефончето си е отлично, но е важно в какви ръце е попаднало!

Точно така !

По принцип аз на дете не бих дал такъв телефон, но е факт че в днешно време ги взимат на договор към оператора и готово.

Иначе другите се отнасят странно заради тая темичка. Като може погледнеш от тоя коментар надолу:

преди 12 часа, Георги Л. написа:

Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 

Добре, ето един съвет от мене.

http://www.oukitel.com/products/k/k6000-plus-66.html - виж това. Цената е наполовина на този който си писал. И все пак мисля че за теб ще е тъкмо добре, като няма да се притесняваш да не го изпуснеш някъде и прочие. Имаш голяма батерия да "джиткаш" цял ден и каквото там. Камери, слушалки и други.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вие ебавате ли се или не разбирате? Не ми трябва телефон някакъв неизвестен, попитах за минуси,плюсове, и тем подобни неща а не да ми препоръчвате телефони като за дете и да джиткам, едвали ще го претоваря с фб,инста, и тем подобни, и някоя тежка игра а и е нормално с такъв негов процесор, то няма телефон да не грее, но няма значение пишете само за минуси,плюсове кво има кво няма и тем подобни.

Spoiler

А за другата тема къде пуснах свързано с рам паметта нито се занимавам с техника от 5 години нито нищо мога да сменя това онова, пуснах тема и очаквах отговор от некой но нали тука всички разбирачи няма как да няма некви хейтърчета и никой не иска да дава обяснение но няма значение.

Редактирано от Георги Л. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като не искаш друг телефон, а си наумил точно този P10 си го взимай.

Ние ти даваме съвети какво по-добро можеш да вземеш за тия пари

Редактирано от Audi Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Георги Л. написа:

Вие ебавате ли се или не разбирате? 

Не, никой не се подиграва. Казвам ти за хубаво, утре някой ще те бутне в междучасието и какво правим ? За компютъра също те посъветвах да не го пипаш сам, че е опасно. Ама както си решиш.

Не ми трябва телефон някакъв неизвестен

Не е много неизвестен, но карай.

а не да ми препоръчвате телефони като за дете и да джиткам, едвали ще го претоваря с фб,инста, и тем подобни, и някоя тежка игра а и е нормално с такъв негов процесор, то няма телефон да не грее, но няма значение пишете само за минуси,плюсове кво има кво няма и тем подобни.

Ами то тия работи можеш да ги вършиш и на доста по-малък телефон.

Но добре. Да не кажеш, че само те дразня, ето характеристики. Слагам много плюсчета където е добре и плюс и минус където е средно добре:

Батерия пише 3200mAh, което ще рече 5-7 часа да гледаш фейсбук, 4-4.5 часа Ютуб и музика може цял ден. + -

Дисплей 1080x1920. + -

Има здрав дисплей за защита от удари. Горила глас. +++

145 грама е много леко като тегло. +++

Процесора е 2.4 гигахерца, ще работи много бързо значи. Игрите е прочие всичко ще тръгва и супер, но тежки игри с тая батерия не повече от 3-3.5 часа живот. + -

Модел от Февруари-Март тази година, значи с Андроид 7. +++

Карта памет до 128/256GB +++.

RAM памет 4 GB +++.

Аудио с 24бита 192 000hz, нещо което едва ли те интересува, защото трябват добри слушалки, но е добре, да +++.

Добра камера +++.

Така, телефона е добър. Ако те радва, отивай да купуваш. Приципно между 1.5-2 години живот на батерията при интензивно ползване всеки ден. После почва да припада за 90 минути само.

Ей тоя дето съм ти дал е с почти 2 пъти по-голяма батерия и тия дейности където ти ги посочи, фейсбук и скайп ще държи повече батерията. Примерно не 5-7 часа, ами 8-9-11. Но, игрите няма вървят супер, няма толкова добра камера и звук. Това е, ти си решавай.

А да видим сега кой е хейтъра :rolleyes:.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами общо взето това исках от Вас дали си струва да се вземе или не има проблеми и т.н. но и за 8 ядра нормално е да държи по малко и да няма толкова батерия издръжливост изглежда доста добре и на външен вид и дизайна функците му тия екстри не знам кво е що е но знам че е от топ 3-те марки iPhone,Samsung,Huawei .
    Чакам още мнения особено от тези които го ползват. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Георги Л. написа:

Ами общо взето това исках от Вас дали си струва да се вземе или не има проблеми и т.н. но и за 8 ядра нормално е да държи по малко и да няма толкова батерия издръжливост изглежда доста добре и на външен вид и дизайна функците му тия екстри не знам кво е що е но знам че е от топ 3-те марки iPhone,Samsung,Huawei .

Няма проблеми, какви проблеми ?

Пускаш и си работи. Ти като излезеш от вас сутринта се прибираш към 14-15 и вечер пак излизаш, тоест би трябвало да ти стига, като може го зареждаш следобеда.

Гледам, че почваш да се ядосваш, така че това последен коментар от мене в твоя тема. Успех с избора и със здраве да си го ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от b3s7ch0
        Здравейте,
        съвсем скоро, в порядъка на няколко дни, ми предстои да започна сериозно да се оглеждам за първата си кола, тъй като в понеделник ще се сдобия с книжка и ми се иска да няма голям период от получаването на книжката до подкарването на автомобила.
        Най-синтезирано разполагам с 5000-5500 лева и съм се насочил главно към Audi/VW/Volvo и по-конкретно A3/A4 от Audi, Bora/Passat от VW и S60/S80 от Volvo. Разбира се с приоритет търся кола от собственик, за да не ми се налага да се занимавам с автокъщи, но обявите от частни лица са все по-малко, а автомобилите, които предлагат, все по-често са в по-лошо състояние от тези в автокъщите.
        След първият неуспешен оглед, на една A4-ка, която на снимките изглеждаше чудесно, а реално беше ръждясала цялата, започвам да се замислям за една разходка до Дупница, за да мога поне да имам по-голям избор за разглеждане, тъй като явно с покупка от собственик или няма да стане или ще стане много трудно. Това, което ми се иска да разбера от вас е за какво да бъда внимателен при евентуална покупка от някоя от автокъщите там? Ясно е, че няма как да се разбере всичко от един оглед, но ми се иска да сведа до минимум рисковете.
      • от Soviet Soldier
        Какво е вашето мнение относно предимствата и недостатъците ,на 3-те най-често използвани екранни съотношения? 

• от Soviet Soldier
        Здравейте! На скоро ми се отвори възможност за покупка на Mercedes S клас W220 на много добра цена. Автомобилът на пръв поглед е страхотен , грабна ме сериозно , но поддръжката ме притеснява силно. Колата е на въздушни възглавници , и мненията за този тип ходова част са силно противоречиви. 
        Първи собственик на такова возило твърди , че с заводските е изкарал 12 години без проблем , но цената на комплект , нови , оригинални въздушни възглавници струват повече от самия автомобил. Друг собственик на такава S класа взета втора употреба твърди , че поне една ще излезе от строя в годината , а рециклирането им струва 300-350лв на брой. От тук си правя извод , че повечето фирми занимаващи се с подобна дейност ползват крайно некачествени материали за извършване на ремонт. Самата дейност , която правят е да подменят гумения компонент , който изпуска , с нов. Даже в една от въпросните фирми занимаващи се с подобна дейност пише , че подменяли с 1,5мм по-дебела гума , която ми се струва малко циганска работа (уловка за дебили) , защото за подобен компонент , не е важна дебелината , а износоустойчивостта. От друга страна ви става ясно , че компонентите , с които се извършва рециклирането не са оригинални , а най-вероятно китайски ментета , и от там ви се наляга често да извършвате ремонт. Гаранция дават 1 година , но вместо да ви поставят оригинален компонент , с който ще изкарате 10+ години , те ви поставят китаец , с който да си изкара гаранцията и след това да сте им отново клиент. 
        Искам да попитам , заслужава ли си подобна покупка , и има ли начин при подобен проблем , да се извърши адекватен ремонт за нормални пари? 
      • от Dido299
        Привет! Трябва да сменя харда с нов, все пак вече е на 4 годинки и скоро ще издаде багажа. Та, насочил съм се към ssd, стига с тези hdd-та. Попадна ми Intel 530 Series 480GB SSD 2.5" SATA III 6GB/s 7mm на страхотна цена от 170 лева, а продавача твърди че интела е на 100% живот и е ползван между 17-34 дни. Казва че има голямо количество ssd-та и затова цената е такава, а като останат по-малко ще вдигне и цената. Не съм стиснат да не искам да дам повече кинти за ново ssd, но тази оферта ми човърка в мозъка, че вместо самсунг 240гб за 220 лева, мога да си взема интел за 170 лева с 2 пъти повече капацитет. Та ако имате някакво мнение по въпроса, което може да ми бъде полезно, моля помагайте. Благодарско!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.