Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , може ли да ми кажете дали видео картата Radeon HD 4850 GPU  на gygabyte хардуерно подържа и звук през dvi изходите и ? Ще го свързвам към тв с dvi - hdmi кабел и дали да се мъча да подкарам и звук от настройките  или направо да купя и един стерео кабел . https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-R485ZL-512H#ov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Уж пише, че поддържа. Но трябвало някакъв конвертор - пробвай с DVI/HDMI ако имаш, ако не трябвало някакъв специален на ATI да се купи/намери, ако няма в кутията. Но най-добре ще стане със стерео кабел, ако нямаш нужните приставки.

Audio from DVI on 4850

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря , сменях и драйверите но пак не дава възможност за звук . Ще го свържа със стерео кабел .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имал съм такава карта, поддържа звук, но преходникът DVI->HDMI е някакъв по-особен. Работи само този от комплектът, от по-нови карти май не ставаше. След инсталиране на официалните драйвери (не вградените в Windows), не се ли появява звуково устройство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, този модел изкарва звук през DVI, но само с неговият си преходник DVI-HDMI, който идва в комплекта на картата. Има разменен пин някъде и не става с обикновените преходници и кабели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.