Премини към съдържанието
crashgold

Кабел за субуфер ??

Препоръчан отговор

crashgold    58

Здравейте!  :)  Тъй като кабела ми за субуфера се скъса..Искам да си купя нов... Ще прикача снимки  :)  ... http://dox.bg/files/dw?a=e0557e9211   http://dox.bg/files/dw?a=343a02dec5 ..

Та на снимките се вижда една мърлящина ... аз се опитах да го запоя ама не се получи... та ме интересува името.. има 2    3.5мм изхода (червен и зелен)  и другия жак не му знам името ..  Благодаря  :)     

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Eternal Life    1952
    преди 4 часа, crashgold написа:

Здравейте!  :)  Тъй като кабела ми за субуфера се скъса..Искам да си купя нов... Ще прикача снимки  :)  ... http://dox.bg/files/dw?a=e0557e9211   http://dox.bg/files/dw?a=343a02dec5 ..

Та на снимките се вижда една мърлящина ... аз се опитах да го запоя ама не се получи... та ме интересува името.. има 2    3.5мм изхода (червен и зелен)  и другия жак не му знам името ..  Благодаря  :)     

Единия кабел е стерео кабел,тоя дето се опитваш да го запояваш,другия така ли изглежда :

7-pin-S-VIDEO-SVIDEO-SVHS-Plug-to-3-RCA-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    crashgold    58
    преди 2 часа, Eternal Life написа:

Единия кабел е стерео кабел,тоя дето се опитваш да го запояваш,другия така ли изглежда :

7-pin-S-VIDEO-SVIDEO-SVHS-Plug-to-3-RCA-

S-Video да този е ... обаче друата част е 3.5мм (все едно за слушалки) един черен и един зелен . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1952
    преди 27 минути, crashgold написа:

S-Video да този е ... обаче друата част е 3.5мм (все едно за слушалки) един черен и един зелен . 

1 PC2TVSVIDX.C.jpg 221-M6lS8kvL.jpg

3 s0362092_sc7?$splssku$ 4 s0362092_sc7?$splssku$

Така дали ще ти се получи?! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
      • от Kanchor
        С какъв кабел да свържа монитор BenQ Zowie XL2411 144 Hz с видео карта Palit nVidia GeForce GTX 950 StormX, за да получа 144-те херца рефреш рейт, които мониторът ми предлага ? 
      • от miromixailov
        Здравейте, от известно време забелязах, че щом си извадя захранващият кабел, и лаптопа остане на батерия започва да ми сече(до 20 кадара във секунда)  ако играя нещо. Дори след като го вкарам отново пак си сече, проверил съм всичко във настройките на производителността и съм го направил да работи на максимална производителност и при двата типа включен/изключен.  Сече докато не си рестартирам компютъра, или докато не изляза и вляза във потребителският профил... 
        Ако има някой запознат, който може да ми помогне,ще се радвам да ми даде насока от какво може да е, и как мога да го оправя. 
        Лаптопът ми е
        HP Pavilion G6 2012 Windows 7 , Processor Intel core I7 3612QM  Video AMD - HD7670M 6GB Ram dd3 

• от StefanoV08
        Здравейте, искам да попитам дали този субуфер, ако бъде свързан към компютър ще свири ли мощно или ще губи мощност. И още нещо искам да попитам каква звукова карта ще ми трябва за да свържа този буфер + други тонколони и да свирят заедно ? 
      • от ImagineMe
        Здравейте! 
        Извинявам се, че съм недоразбрал, ама може ли един субуфер да се свърже без усилвател в кола?
        Директно за този питам. Не е от скъпите и качествени предполагам /вижда се от цената/ но просто ми трябва нещо, което да прибавя бас отзад, не само колоните да работят. 
        Благодаря!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.