Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слави Tрифонов с политически проект .

Тoни
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:

Ето за това говорех и  аз

https://www.facebook.com/evgeny.mihaylov/posts/10227051315055219

Вреден и алчен, пак е напредък от предишния председател, който беше наречен проста кърджалийска пу*ка :D  Много ме радваш, като се правиш на възмутен и "забравиш" че герб са го направили същото 10 пъти по-зле. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Да не споменавам, че Слави ясно е заявил кои са тези "вредни и алчни", а Евгений пак се прави на неразбрал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро.
Има едно стихче - може да си го чувал …
Събуди се на обед, изправи се на двора, протегна се, па викна - „Добро утро, хора!”
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четем това и излиза, че от тук на сетне ще сме само "в избори" докато се създаде стабилна партия....

Интересна програма .... не можел да си намери партньор ... хм ... = Това си е политика на "стар ерген" .... :)

Слави, как да има такъв народ, като ИТН не желае ни да е баща, ни майка на народа?! Това ли можете вие от трети пол?! Народа ни да се себе оправя?! А вие да си получавате държавните заплати, държавните субсидии на партиите.

И това не било безотговорност .... :)

Слави, дава Ви се мандат. Сега е време да комуникирате с другите партии и намерите общите точки в името на народа ни.

И кой ти каза или по врачуване разбра, че не може да се създаде стабилно правителство?! Нима в другите партии няма експерти?! Остави ГЕРБ. Доволно други партии изявиха желание да подкрепят партията ти.

Това, твоето е политически нихилизъм излиза ... Само да се правят разходи за избори ...

Мое мнение ... време е за свикване на Велико Народно Събрание!!! Политиците ни са безотговорни особено младите. Да ставаме президентска република и да не се правят излишни разходи за избори на министерски съвет.

Ето едно мнение на Георги Първанов:

Цитат

"Би трябвало подкрепата за кабинета да е стабилна, защото влезе ли се в режим на плаваща подкрепа, това не е трайно и перспективно, може да изпаднем и в политическа криза. Ако влизаме от избори в избори - това означава нестабилност"

от тук

Такава подкрепа за ИТН бе дадена от дори Бойко Борисов ... НО, така и се видя, че и без ГЕРБ може да има мнозинство в парламента ... стика да се предлагат стойностни закони .... О, ИТН не може да предлага стойностни закони?! То, тогава, защо е влезнала в законодателната власт?!

Какво да направим, че експертите на 7/8 не падат под диктатурата на чалгата ... :)

п.п. Мда ..... пак ще се наложи да си "внасяме" Цар от вънка .... че сме "женски" народ май .... Дано да е безмитен ... :)

Нашата принцеса Слави Трифонов не можел да създаде стабилно семейство ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, M.Николов написа:

Говори за неща, които не са му ясни.

Той винаги си говори глупости .Само дето някога ви харесваше когато неговите глупости съвпадаха с вашия начин на мислене сега просто глупостите му тръгват в друга посока . Какво момиченце бе кретен тя е на 42 на колко беше Серго а Жан а любимия ти Живков. Е така си ги плещи. Типичния пример на социалистическа личност изключително тъп и с непокрито самочувствие.

преди 10 часа, miro20 написа:

Това не им попречи да си гласуват и подкрепят председател на НС .

А кого трябваше да подкрепят според теб ? То в парламента няма нищо читаво включително и те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Кандидат ухажорите били много, но тя не ги харесвала, особено наперения ГЕРБ който бил мутра ... :)

преди 10 часа, Реджеп Иведик написа:

в този парламент няма достатъчно други

Е .... то как да има други, след като независими не могат да се домогнат до парламента?!

Трябва ли непременно независимите да членуват в ИТН?!

Модела на Слави не е по различен от модела срещу БКП.

Определено ИТН не е партия с вид държавническа политика, а политика да няма държава България ...

п.п. Народ без държава какво е?! Катун ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dioib :cat написа:

п.п. Кандидат ухажорите били много, но тя не ги харесвала, особено наперения ГЕРБ който бил мутра ... :)

Ами правилно не ги харесват . То болшинството от народа не ги харесва . Да са показали досега нещо заради което да бъдат харесвани ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, lsmurf написа:

Ами правилно не ги харесват .

Пич, не всички са симпатични. Това не означава да наблягаш на грозотата им. Нима в парламента от другите партии няма симпатични?! Или извън парламента няма експерти в други политически партии които не са влезнали в Парламента ли?!

Защо трябва министерския ни съвет да е от "членуващи" партии в парламента?! О, трябва консултации и ред други неща .... ми що Слави неподготвен се яви на изборите?! Това, политиката, не е като да научиш някоя песен ... ;)

Къде му отиде инстинкта за лидер?! От какво се уплаши?! Защо го е страх?! Нима го направи от несериозност?! То, това си е безотговорност, детска му работа .... и се мисли за политик ...

п.п. Политиката не е като оная работа и ще си лягаме с някой да правим унува, щото е Тайсън ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dioib :cat написа:

Пич, не всички са симпатични. Това не означава да наблягаш на грозотата им. Нима в парламента от другите партии няма симпатични?! Или извън парламента няма експерти в други политически партии които не са влезнали в Парламента ли?!

Защо трябва министерския ни съвет да е от "членуващи" партии в парламента?! О, трябва консултации и ред други неща .... ми що Слави неподготвен се яви на изборите?! Това, политиката, не е като да научиш някоя песен ... ;)

Къде му отиде инстинкта за лидер?! От какво се уплаши?! Защо го е страх?! Нима го направи от несериозност?! То, това си е безотговорност, детска му работа .... и се мисли за политик ...

п.п. Политиката не е като оная работа и ще си лягаме с някой да правим унува, щото е Тайсън ... :)

Глупости ми говориш . Да се съгласи да го подкрепят такива хора означава че признава че е като тях. Означава че ще бъде сламен човек дето трябва да върши мръсната работа вместо тях и на края да бъде посочен като виновен а останалите да останат чистички. За да го направи трябва или да е прекалено тъп или да е прекалено жаден за власт. Мисля че прави правилното нещо като се насочва към нови избори. Засега на тези избори победи статуквото и има само два варианта или трябва да му бъде слуга или да остане в опозиция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lsmurf написа:

Глупости ми говориш . Да се съгласи да го подкрепят такива хора означава че признава че е като тях. Означава че ще бъде сламен човек дето трябва да върши мръсната работа вместо тях и на края да бъде посочен като виновен а останалите да останат чистички. За да го направи трябва или да е прекалено тъп или да е прекалено жаден за власт. Мисля че прави правилното нещо като се насочва към нови избори. Засега на тези избори победи статуквото и има само два варианта или трябва да му бъде слуга или да остане в опозиция.

Като никога да сме на едно мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lsmurf написа:

върши мръсната работа

Е, кой да я върши тази "мръсна" работа?!  

Тук говорим да слугуваш на народа си .... Какво правим, ако сме всичките господари на народа си?!

Инфантилност е твоето ...

п.п. Не е проблем, че аз говоря глупости, а че Слави твори глупости ... ;) Политиката не е танци и песни ... и забава ... да, мръсна работа е .... но има и отговорни хора, които не се срамуват да извършват тоя вид работа ....

Ба ва .... каква изтънченост имате ... :) Меки китки сте драги ... а си требе сила при някои неща .... :)

преди 5 минути, M.Николов написа:

опозиция

И срещу коя позиция?! Мъ?! Нима позицията България да се развива европейски е лоша?! Т.е. нейните граждани?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dioib :cat написа:

И срещу коя позиция?! Мъ?! Нима позицията България да се развива европейски е лоша?! Т.е. нейните граждани?!

Само с Герб начело ли България може да се развива по европейски?

Не ставай смешен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dioib :cat написа:

Е, кой да я върши тази "мръсна" работа?!  

Тук говорим да слугуваш на народа си .... Какво правим, ако сме всичките господари на народа си?!

Инфантилност е твоето ...

п.п. Не е проблем, че аз говоря глупости, а че Слави твори глупости ... ;) Политиката не е танци и песни ... и забава ... да мръсна работа е .... но има и отговорни хора, които не се срамуват да извършват тоя вид работа ....

Ба ва .... каква изтънченост имате ... :) Меки китки сте драги ... а си требе сила при някои неща .... :)

Отново вагон глупости! Не става въпрос за слугуване на народа  а на някаква анти народна прослойка. Различно е ако въобще разбираш за какво става въпрос. Да политиката е за отговорни хора а те не се съюзяват с хора доказали себе си като безотговорни и корумпирани. Та инфантилността е твоето. Понякога човек трябва да има топки и да каже НЕ ! въпреки изкушенията които властта предлага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Само с Герб начело ли България може да се развива по европейски?

Някъде да съм казал, че само с ГЕРБ да е?! Те са вече готови да са опозиция, оооо, то май другите по ги блазни да са в опозиция, а не в позиция ... :)

Да живее опортюнизмът .... :) Този който единствения му принцип е, че мрази Бойко Борисов и мисли, че всички от партия ГЕРБ са боклуци, щото са подобни на лидера си ... :)

Архаизъм виждам в твоите убеждения Николооооf ... :)

преди 9 минути, lsmurf написа:

Отново вагон глупости!

Така е .... ти глупост, а аз вагон с глупости .... :)

Но .... след като не може да възприемаш различното, то как изобщо мислиш, че твоето е красиво и умно?!

Разни хора, разни идеали и принципи. Твоите са ясни: Мразиш Бойко Борисов ... и всеки от ГЕРБ е мутра ... :)

До кога бе другарю ще си "фурнаджийска лопата" в своите убеждения?! Мъ?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dioib :cat написа:

Някъде да съм казал, че само с ГЕРБ да е?! Те са вече готови да са опозиция, оооо, то май другите по ги блазни да са в опозиция, а не в позиция ...

Гласувай за ИТН на следващите избори за да имат мнозинство с ДБ и другите опозиционни партии и ти гарантирам, че ИТН няма да бяга от управлението.И България ще се развива наистина по европейски.

Да живее опортюнизмът .... :) Този който единствения му принцип е, че мрази Бойко Борисов и мисли, че всички от партия ГЕРБ са боклуци, щото са подобни на лидера си ... :)

Архаизъм виждам в твоите убеждения Николооооf ...

Не го мразя, просто не харесвам това, което направи със страната.

Може и да има някой свестен в Герб, но от калинките не се забелязва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Може и да има някои свестен в Герб, но от калинките не се забелязва.

То пък от пеперудата Тошко .... се видя .... обижда и после се извинява ... :)

И така ли ще е ?! Това ли са избраните от Слави ... хората които първо обиждат, а после се извиняват ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, dioib :cat написа:

Някъде да съм казал, че само с ГЕРБ да е?! Те са вече готови да са опозиция, оооо, то май другите по ги блазни да са в опозиция, а не в позиция ... :)

Архаизъм виждам в твоите убеждения Николооооf ... :)

Така е .... ти глупост, а аз вагон с глупости .... :)

Но .... след като не може да възприемаш различното, то как изобщо мислиш, че твоето е красиво и умно?!

Разни хора, разни идеали и принципи. Твоите са ясни: Мразиш Бойко Борисов ... и всеки от ГЕРБ е мутра ... :)

До кога бе другарю ще си "фурнаджийска лопата" в своите убеждения?! Мъ?! :)

Какво "развитие в застой" комуниста се превърна в гербаджия. Защо бе другарю - нали бяхте различни.

А и между другото това със всеки е еди какъв си е твой начин на "мислене" . Разбира се че хората са различни дори и в една партия но всеки е длъжен да помисли хубаво преди да другарува с дадени хора защото с какъвто се събереш такъв ставаш. Затова и подкрепям Слави че не иска да "другарува" с тези които му предлагат "подкрепата" си въпреки че въобще не съм му фен. Трябва да направи още твърде много за да реша че заслужава доверие защото е казано "По делата ще ги познаете."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, lsmurf написа:

комуниста се превърна в гербаджия

Чуек, пич или трети пол, аз съм комунист, а не социалист ... ;) :)

Но, явно си привърженик на ленинския социализъм ... :)

Няма лошо ... :)

Първо БКП Ви бе виновна, сега ГЕРБ, а Вие сте невинни жертви ... :)

Що се правите на онеправдани или не оправени (недоволни)?! :)

Недоволството довежда до бедност!!! Само доволен човек от живота си може да е истински комунист!!! :)

Моя живот бе доволен! Направете си Вашия да е по-добър от моя. НО, за тая работа си трябва работа, а не слова!!! Е, да, има мръсна и к'во?! :)

п.п. Вашето поведение е неоправдано!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Слави на Ленин ли се прави?! На Вождът на народа ... :)

преди 47 минути, M.Николов написа:

ДБ

Това ДБ да получат мандат за създаване на правителство е в компетенцията на сегашният Президент. О, и те ли не са силни, т.е. политически грамотни и не знаят как да сформират преговори с другите партии?!

п.п. Факта, че сме в политическа криза за кой е изгодно?! Определено не е за народа ни, а за някакъв имагинерен народ който го има, но не е по българските земи ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този парламент само партиите на статуквото Герб, БСП и ДПС  могат да съберат мнозинство от над 120 депутати.  Обаче подобна коалиция изглежда немислима.  Значи пак ще ходим на избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, attj написа:

Значи пак ще ходим на избори

Така е .... овцете пак ги събират, за да ги или колят или стрижат .... :)

Е, мен "вълкът" ми е все тая какво ще е .... вече съм си поръчал агнешко ... :) Още блее нейде в Балкана ... до велик ден ще му е живота, а после ... светли седмици и т.н. .... :)

п.п. Аз какво да направя, че съм си направил светло бъдеще по комунистически начин ... :) Да му мисли оня народ де го има в момента и демократите ... :) де не моят дъ се разберат какво е това демокрация ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@dioib :cat Айде кажи кои са тия "симпатични" 

Всъщност Слави го е казал директно

Цитат

Съставянето на кабинет в такава ситуация, което се явява кабинет на малцинството е зависимост от тези, които са час от нещо, срещу което ние се борим. Те не могат да бъдат управляващи. Народът не се е разпоредил така.

Ако ние направим правителство в момента, ще бъдем зависими и управлявани от партиите, които ще го подкрепят

и тези решение, които те твърдят, че ще подкрепят, всъщност ние нямаме представа кое точно ще подкрепят и срещу кое ще бъдат. И тогава ще бъдем зависими и това е просто невъзможно. Ние не сме хора, които можем да си позволим да бъдем зависими, особено от доказано компрометирани политически субекти, които са алчни и не стават за това нещо и това е повече от ясно”.

Ама, айде говори конкретно, а не да разтягаш локуми и да философстваш. Аз съм се нагледал на политическа стабилност. Стабилно дадохме 3 милиарда за руски поток, стабилно дадохме още няколко за Белене, стабилно дадохме ТЕЦ Варна на Доган, стабилно строим най-скъпите пътища, а пък те се чупят след дъжд, стабилно сме на дъното на всяка класация. Стига толкова стабилност. 

А, ако не греша, дори не си гласувал, та за каква воля на народа говориш по-точно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, N1K17Y написа:

Айде кажи кои са тия "симпатични"

Защо Слави търси "симпатичните" в Парламента?! Извън него има много ... Нали сме за правителство от експерти, а не политическо ориентирани?!

Какво .... ОК, не бе подготвен от успеха си ли?!

Мисля, че след като е втората партия би следвало да предложи адекватни експерти или ще се разчита на експерти по мнение на медиите ли?!

Който търси = намира, а не се оправдава ... Нали се търсят професионалисти или Слави е специалист само по отношение на певчески и музикални качества и/или хумор?!

Къде е Батко?! А?! :) Каката сака туризъм, а изхода е "Пари на време" ... :)

Не върви да се гъбарка с българския народ, а облагата да е за оня негов народ където го има, но не е в България ... 

п.п. Ще браня Родината си до сетен дъх!!! В това съм се заклел!!!

Аз казах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо Слави търси "симпатичните" в Парламента?! Извън него има много ... Нали сме за правителство от експерти, а не политическо ориентирани?!

Какво .... ОК, не бе подготвен от успеха си ли?!

Мисля, че след като е втората партия би следвало да предложи адекватни експерти или ще се разчита на експерти по мнение на медиите ли?!

Който търси = намира, а не се оправдава ... Нали се търсят професионалисти или Слави е специалист само по отношение на певчески и музикални качества и/или хумор?!

Къде е Батко?! А?! :) Каката сака туризъм, а изхода е "Пари на време" ... :)

Не върви да се гъбарка с българския народ, а облагата да е за оня негов народ където го има, но не е в България ... 

Кой е за правителство от експерти ? На изборите, хората гласуваха за политически партии, кой е гласувал за експерти ? Кажи, ти гласува ли или не ? Ако не си гласувал, как говориш от името на народа, до хора които са гласували ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване