Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слави Tрифонов с политически проект .

Тoни

Препоръчан отговор

преди 11 минути, N1K17Y написа:

Както виждаш, аз съм си съвсем спокоен за ПП. Ти си тоя дето цял месец не си спрял да плюеш по тях. Славчо си мълчи, че да не изпадне в неловка ситуация, ама са пуснали Тошко да се прави на маймуна. 

Казваш, всичко е платено. Гласовете купени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 10 минути, N1K17Y написа:

ама са пуснали Тошко да се прави на маймуна

Тошко трябва да го скрият колкото се може по-надълбоко.

Толкова поразии направи тоя човек за отрицателно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, M.Николов написа:

Не виждам да коментираш статията.

Кога ще прогледнеш?

И въобще ще можеш ли?

Аз съм прогледнал и виждам че си под нивото на миро 20 ако това те задоволява продължавай в същия дух

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, N1K17Y написа:

Пий едно кафе да изтрезнееш и пробвай пак да пишеш.

Не пия кафе и съм трезвен, ти ако не си, пий ако искаш и канабидиол.

преди 1 час, M.Николов написа:

Какво има да коментирам? Мажоритарна система след като се установи населението на България.

Много добър момент е избрала за напускане, защо не напусна през април или юли? Тя не и първата, няма и да е последната. 

Но сигурно и тайно се надява да прелитне примерно при Дай, България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, N1K17Y написа:

Пий едно кафе да изтрезнееш и пробвай пак да пишеш.

7/8 ТВ и фейсбук трябва да му спрат за известно време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, M.Николов написа:

Ясно, опита е обречен.

Да не си губя времето.

то ако успееш и един да убедиш да гласува за партиите на прокопиев то ще е чудо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

На теб 24 часа, дневник, капитал, нова, медияпуул ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Не пия кафе и съм трезвен, ти ако не си, пий ако искаш и канабидиол.

Какво има да коментирам? Мажоритарна система след като се установи населението на България.

Като му дойде времето, нали ? :lol6:

Как пък другите партии не забраняват преференциите, а дори са твърдо против идиотията с мажоритарните избори ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Като му дойде времето, нали ? :lol6:

Как пък другите партии не забраняват преференциите, а дори са твърдо против идиотията с мажоритарните избори ? 

Против пък така се избира кмет и президент. 

https://results.cik.bg/pvrnr2016/tur2/president/index.html

https://dariknews.bg/novini/izbori-2016/okonchatelno-radev-2544-cacheva-2196-na-pyrviq-tur-1621059

Радев - 25,44%, Цачева-21,96% на първия тур

https://dariknews.bg/regioni/kiustendil/rezultatyt-v-oblast-kyustendil-rumen-radev-39-423-glasa-cecka-cacheva-25-347-1622324

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

то ако успееш и един да убедиш да гласува за партиите на прокопиев то ще е чудо

Едно си баба знае, едно си баба бае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Не му требе 7/8, вече си има вестник Труд. Като сам си търси измислици, които съвпадат с фантазиите му, никакви забрани не помагат. 

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Против пък така се избира кмет и президент. 

https://dariknews.bg/novini/izbori-2016/okonchatelno-radev-2544-cacheva-2196-na-pyrviq-tur-1621059

Радев - 25,44%, Цачева-21,96% на първия тур

https://dariknews.bg/regioni/kiustendil/rezultatyt-v-oblast-kyustendil-rumen-radev-39-423-glasa-cecka-cacheva-25-347-1622324

Разлика между партия и президент, правиш ли ? Темата тръгна от това, че депутат от ИТН напуска партията, ти почваш да развдоняваш с разни глупости. Поне кажи, че е някаква продажна и са я купили от друга партия да лъже. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

На теб 24 часа, дневник, капитал, нова, медияпуул ...

Че то остана ли нещо?🤣

Забравил си само Факти и Нюза.

Само не ми предлагай парцалите на Мирко трибуне, зонанюз и бреакинг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Не му требе 7/8, вече си има вестник Труд. Като сам си търси измислици, които съвпадат с фантазиите му, никакви забрани не помагат. 

Разлика между партия и президент, правиш ли ? Темата тръгна от това, че депутат от ИТН напуска партията, ти почваш да развдоняваш с разни глупости. Поне кажи, че е някаква продажна и са я купили от друга партия да лъже. 

Въпросната мис България 1994 година е влязла в парламента през юли, доколкото виждам, април партия ИТН също е била в парламента, това че мозъкът й не побира информация и въоще какво е партия ИТН, защо изобщо е влязла? И то с тази партия?

Щом не е ясно с целите и идеите на партията, защо изобщо влиза? 

Сега чак зацепила и казала, аз не разбирам... ми добре,..

Кирчо те чака. Дано там разбере.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мис 1994 година твърди, че е участвала в партията от 2018 година, коя партия? 

ИТН е създадена 2020 година  Другата също е от този период. Каква 2018 година?

Референдумът е от 2016 година

https://bg.wikipedia.org/wiki/Референдум_в_България_(2016)

За каква партия пише въпросната дама, така и не ми става ясно. Не знаех, че Слави е имал политически проект през 2018 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Въпросната мис България 1994 година е влязла в парламента през юли, доколкото виждам, април партия ИТН също е била в парламента, това че мозъкът й не побира информация и въоще какво е партия ИТН, защо изобщо е влязла? И то с тази партия?

Кирчо те чака. Дано там разбере.

Не си запознат с предисторията, ама бързаш да оплюваш! Всеки, разочарован и несъгласен с политиката на политиканстващите, има право да реагира и да напусне. Ако има топки да се лиши от бъдещите облаги. Тази жена е повече мъж от мишоците, свиващи уши пред Славчо,Тошко и сие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Не си запознат с предисторията, ама бързаш да оплюваш! Всеки, разочарован и несъгласен с политиката на политиканстващите, има право да реагира и да напусне. Ако има топки да се лиши от бъдещите облаги. Тази жена е повече мъж от мишоците, свиващи уши пред Славчо,Тошко и сие.

Тя не знае, къде се намира, какво плюене?

Гледай какви простотии пише.

Какъв е този политически проект през 2018 година?

Bildschirmfoto vom 2021-10-19 17-46-59.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

Как защо е влязла ? Не вярвам да си толкова наивен . Да не казвам голяма дума ,но 95 процента се натискат да влязат в Народното събрание с една единствена цел . Не ,че през годините не е имало и свестни , честни ,почтени хора , но те са единици и бързо биват претопени от останалата аморфна маса .  Та и тази е решила ,че ще е част от големия келепир и сега очевидно ще си търси ново амплоа или нова партия . ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Евала, баце!

Жената е била депутат от листата на ИТН и е била в кухнята, така да се каже на нещата, запозната е отвътре с партията, но.............тя не ги разбира целите и идеите на партията!

А ти никому неизвестния далечен гласоподавател от Германия ги разбираш целите и идеите на партията.

🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Тя не знае, къде се намира, какво плюене?

Гледай какви простотии пише.

Какъв е този политически проект през 2018 година?

Bildschirmfoto vom 2021-10-19 17-46-59.png

Славчо нали прави кастинг за политици 2018-та. 

преди 1 минута, M.Николов написа:

Евала, баце!

Жената е била депутат от листата на ИТН и е била в кухнята, така да се каже на нещата, запозната е отвътре с партията, но.............тя не ги разбира целите и идеите на партията!

А ти никому неизвестния далечен гласоподавател от Германия ги разбираш целите и идеите на партията.

🤣

Целта май беше, колебащите се да си кажат "тия партии на протеста за нищо не стават, при ГЕРБ поне имахме "стабилност"" :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, M.Николов написа:

Евала, баце!

🤣

То и другите са били вътре, от кухнята, но веднага ги отхвърлите нещата. Само, защото Тошко ги е казвал.

Или Филип, или Ивайло...

Не знам, къде е била но за човек от 2018 година 😀, това някакъв друг календар, ще е, в ИТН е бил само в 1 паралемнт

https://www.parliament.bg/bg/MP/3308

Период

21/07/2021 - 15/09/2021

А, какво е видяла се вижда в сайта. Нищо не е виждала.

Докато друг член, примерно Виктория Василева, не от 2018 година е бил в 3 парламента.

https://www.parliament.bg/bg/MP/3297

Тя пък какво ли е виждала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Не знам, къде е била но за човек от 2018 година 😀, това някакъв друг календар, ще е, в ИТН е бил само в 1 паралемнт

Ехо!

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Славчо нали прави кастинг за политици 2018-та. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Ехо!

Ехоооо това не е кастинг. Алооо! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване