Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кристиян Йорданов

Има ли как да премина iCloud без Apple ID

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Искам да ви попитам понеже върнах фабричните настройки на моя iphone 7 и забравих моето Apple ID Има ли как да го премина без Apple ID  аз съм с IOS 10.3.3 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако докажеш че си собствени на телефона пред супорта на Apple.
Другия ти вариант е към 200-300 лева по спомени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ок Щом ти е съмнително ще отида до Apple Още утре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо лично към теб.Понеже съм се нагледал на теми в който хора намерили iPhone или закупили краден и са прецакани се опитват да минат тънко.Успех във Епъл.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Кристиян Йорданов написа:

Ок но някaк с програма не ми се ходи до Apple

С програма няма как да стане.

п.п. Ти последно паролата или имейла не си знаеш ?
Или и двете ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от FoxterBG
      Здравейте, днес си взех нов iPhone и направих backups от стария телефон и преместих всичко на новия. Всичко се премести успешно без съобщенията. В iCloud-а съм позволил на Message да се запазват ? 

• от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
    • от kris.petrov
      От няколко дни се опитвам да си закача Google Chrome и Spotify на task bar-а, но не ми позволява да ги сложа с теглене(показва едно зачерктано кръгче) нито с десен бутон, смисъл самата опция си е там, но когато я използвам иконката не се закача пробвах с много програми и останових че програмите издадени от Microsoft се закачат(Microsoft Edge;One Note) не успях да намеря решение на проблема сам.. Някой да помогне ако знае как моля!
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! За първи път влизам във форума. Така казвам се Атанас на 17 години съм и от известно време (ок.6 месеца) се занимавам с ремонтна дейност на смартфони и компютри. Главно като хоби но от доста време идват доста хора и ремонтирам доста телефони повече от колкото компютри.... В бъдеще желая да се занимавам с това. Не съм профисионалист и се запитвам към вас. Така проблема е следният дойде клиент със Iphone 7 изтърван дъмбел върху телефона. Дисплея беше целият смазан така но това не е главният проблем Днес извърших ремонта смених дисплей-я всочко окей няма забележки но забелязах че от удара дясната част на корпуса е сплескана от удара и само в тази част екрана хлопа от всякъде другата дисплея си е окей но точно в тази видях че корпуса е изкривен и е сплескан и дисплея не се намества от тази страна. Някой професионалист да се е зблъсквал с подобен проблем и би желал да ми погне като даде съвет. Поенеже удара е бил точно в края на дисплея където е и корпуса. Благодаря !
       Нещо подобно е но в средата където е сим картата и е по малко крив не толкова много дали това което прави той ще свърши работа ?
    • от Dominik Georgiev
      Здравейте скъпи приятели , става въпрос за това , че на моят посредствен лаптоп ( казвам посредствен защото не е нищо особено ) му сложих нов windows 10 -64 , активирах го , два дни му пусках всички актуализации . 
      в крайна сметка след като процеса приключих зададох свой настройки , и си инсталирах необходимите програми сложих си други тапети , и разместиха иконите ..Та въпросът ми е защо след рестарт windows, не запазва почти нищо от това настройките се нулират , програмите се дейнсталират , изтриват се и инсталационните файлове .. 
      благодаря на всички , лек ден !! 
  • Дарение

• Добави ново...