Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте реших да си взема части и   периферия от американския амазон защото ми излиза изгодно но проблема е несъм поръчвал от там и искам съвет просто дочух едни неща ако взема неща от там нат еди колко си лева аз това което искам да взимам не е евтино но дочух че като ме спрат на митницата нали трябва да покажа документи и тн и трябва да дам мн пари на тези това така ли е или не за парите или да поръчам и да несе претеснявам смисл само с документи ще оправя нещата никакви пари няма да давам :) ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама ти да не си Димитър Пенев?

Иначе, до колкото знам до 300 лв. няма мито и до 30 лв.няма ДДС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ги поръчаш за България по добре си поръчай от бг магазини, щото ще ти излезе същото че и по солено заради главоболията които ще си нанесеш и разните му разходки и разправии. А и не дай си боже да ти се наложи да ползваш гаранция, просто няма смисъл...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само митническата декларация е 15 лв май. Освен това ако е над 30лв плащаш 20% от цената на стоката+(цената на доставката-не съм сигурен). Това евентуално може да се избегне ако не те проверят ама си е на късмет :)  Освен това в повечето случаи гаранцията отпада, а дори и да не, връщането до американско си е главоболие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не отварям нова тема реших да пиша тук..

значи искам да си поръчам няколко неща от amazon.com, понеже пазарувам само със ''paypal'' сега като се регистрирах във амазона виждам, че мога да платя само със карта. Въпроса ми е има ли някакъв друг начин за плащане, понеже неискам да си давам данните за сметката.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.09.2017 г. в 19:42, Viktor Ivanchov написа:

Здравейте реших да си взема части и   периферия от американския амазон защото ми излиза изгодно но проблема е несъм поръчвал от там и искам съвет просто дочух едни неща ако взема неща от там нат еди колко си лева аз това което искам да взимам не е евтино но дочух че като ме спрат на митницата нали трябва да покажа документи и тн и трябва да дам мн пари на тези това така ли е или не за парите или да поръчам и да несе претеснявам смисл само с документи ще оправя нещата никакви пари няма да давам :) ??

Амазон не доставя в България.

А и като служител на Амазон те съветвам, не купувай хардуер от Амазон, често пъти може да е повреден, имайки предвид как ги подхвърляме в склада.

преди 13 часа, mitkoff написа:

да не отварям нова тема реших да пиша тук..

значи искам да си поръчам няколко неща от amazon.com, понеже пазарувам само със ''paypal'' сега като се регистрирах във амазона виждам, че мога да платя само със карта. Въпроса ми е има ли някакъв друг начин за плащане, понеже неискам да си давам данните за сметката.?

Няма начин, може само с карта, а и какъв е проблема? Амазон не са умрели за твоята мижава банкова сметка, те работят с милиарди.

И както споменах по-горе Амазон почти на 100% не доставя до България.

Обърни се към ebay или aliexpress

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Мисля да си закупя тази видео карта от Amazon.com https://www.amazon.com/MSI-GAMING-GTX-1060-6G/dp/B01L9VB642/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1491734240&sr=8-1&keywords=gtx%2B1060%2Bmsi&th=1
      Пише че цената е 225$ с доставката стават 252$ и пише това -> (Estimated Import Fees Deposit+$50.37) и също така това ( AmazonGlobal makes international shipping easy by calculating import fees at checkout, as well as clearing customs for you. In addition, you have the visibility to track your packages door-to-door.). Така според това което пише ми става ясно че те се оправят с митницата и няма нужда аз да ходя там да вадя ЕОРИ-та и други.
      Въпросът ми е някои друг поръчвал ли е от там и дали наистина изчистват сметките с митницата или трябва да се ходи на място??

• от Shadowghost77
      Здравейте! От известно време насам искам да си купя ново pc. Днес ми хрумна една идея: да поръчам частите от ebay или amazon, понеже нали там са по-евтини, та да излезе по-читава конфигурация. Бюджета ми е 750-800 лева (да, знам, че е малко). Искам да попитам за тези пари можете ли да ми направите конфигурация, на която да тръгват по-новичките игри на medium примерно? Също така искам да попитам г/д колко излиза доставката от тези сайтове и дали въобще си заслужава да поръчам от там? Благодаря предварително!
    • от niki88
      Търся малко повечко информация за начина, по който се връща стока закупена от американския Amazon.
      Вече си принтирах баркода след като обявих, че искам да върна това, което ми доставиха, като посочих причина - неизправност (това което закупих не работи - няма смисъл да задълбочавам..)
      Знам, че сега следва да сложа въпросния баркод в пакетирания колет и да го върна на изпращача, който в същност е американския амазон.
      Само че тук се появяват много деликатни въпроси относно това дали има допълнителни такси за връщането?
      С Български пощи ли е по-евтино или по-сигурно и бързо е с някой частен куриер? (DHL, Econt..)

Ако случайно се намери някой запознат, който е "патил" от американската небрежност бих се радвал да сподели опита си с куриерските услуги отвъд океана.
  • Дарение

• Добави ново...