Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте...когато някой ми пише на месинджъра не ми излиза иконката със снимката на абоната, който ми пише...А само на иконата на месинджъра с червена цифричка излизат броя на получените съобщения..Трябва да отворя месинджъра първо за да видя от кой са съобщенията...Как да ми излиза автоматично иконката на човека който ми го изпраща а не да се налага да отварям отделно месинджъра...Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на месинджъра и си активирай Chat Heads.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Дрехи На Дребно написа:

Да активирано е но не ми излиза!

Виж този клип

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирах си фейсбука и ми излезе!Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от два дена съм с Samsung J7 2017 и имам същия проблем-в повечето случаи не ми излиза известие на заключения екран, че имам съобщение ни звук ни картина ... anybody help ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза със закъснение? Нормално. Андроидът приспива приложенията, за да "оптимизира" battery usage-a.

Някъде в Settings > Battery трябва да има нещо от рода на Battery optimization(или оптимизация на батерията). Ако успееш да го изключиш за желаните приложения, въпросното забавяне на известията би трябвало да изчезне(поне в известна степен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е това, за msn пише че не използва пестене на енергия. Например докато съм още active в messenger на заключен екран имам известие и звук, но като минат 10 15 мин и вече не съм няма известие и звук ако получа  съобщение. Майка ми е с J 5 и тя има същия проблем, питах колега с J5 от 2016г той няма проблеми ... много странно☹

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е по принцип. Андроидът решава кое приложение колко процесорно време и батерия ще ползва(говорим за фонов режим). Battery optimization е единственото нещо, което потребителят контролира. От там нататък е андроидът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да изчистиш данните на приложението, не виждам какво друго можеш да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.