Премини към съдържанието
gorelka

Коя от тези две мишки да си взема ?

Препоръчан отговор

Чудя се коя от тези две мишки да си взема. Коя е по хубава. С коя ще е по добре. Ще я използвам гейминг разбира се.

https://ardes.bg/product/a4tech-bloody-v8-cheren-cherven-62958

https://ardes.bg/product/canyon-corax-cnd-sgm5n-cheren-oranzhev-cnd-sgm5n-92518

Редактирано от gorelka (преглед на промените)
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам коя е по-хубава, но бих те посъветвал да не си взимаш каквато и да е мишка с гумирано покритие. Да, в началото е готино и приятно, и някак си "мазно", докато не започнат да се образуват дупчици на мястото на пръстите, и цялото това покритие започне да се свлича и трупа мръсотия. Като тръгнеш да я чистиш, разбираш, че е по-добре да го премахнеш нацяло и да си останеш с голата пластмаса...

Редактирано от psytrip (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, gorelka написа:

Еми тъп съм и съм забравил да сложа линкове. Сега ще сложа

Хайде глупости сега. Що се обиждаш. И на мен ми се е случвало да забравям да постна линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най хубавата мишка и клавиатура са на Apple, но са безжични и мишката не е с предназначение за гейминг, но за разлика от всички останали скролирането е божествено, клавиатурата същщо няма равна по лукс. И двете са уникални производства, не дишам без тези джаджи. Многократно съм правил опити за подмяна и с всяко връщане констатирам, че по-добро от Ейпъл не съществува. За съжаление за гейминг  няма да върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, ти нещо проблеми ли имаш?Защо пусна друга тема, абсолютно същата, като предишната???????!?!?

преди 10 часа, Емил Костов написа:

Що се обиждаш

Да не го обиждаме ние.Бахти форума.Бих му теглил една още сега.Снощи му казах какво да отиде и да вземе.Вместо да купува тия боклуци.И сега той, не само, че изобщо не ми е погледнал мнението, ами и нова тема пуснал.Келеш.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам такава (линка е примерен):

Rapoo 7800P

Голяма е, много удобна, безжична, лесно се сменя резолюцията и има програмируеми бутони и софтуер за това съответно. Също е много икономична към батериите (пак зависи и как се ползва), става за игри и за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.