Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, телефона ми си работи безупречно до преди няколко дена. Събуди ме звук  от рестарт. Рестартира се сам през 10 минути. Опитах да деинсталирам излишни приложения, да спра WiFiто, но след рестарта всичко си е там. Започна да се рестартира все по често в рамките на час, два. И сега вече зарежда логото и пак рестарт.... Пробвах абсолютно всичко мисля. Но никакъв ефект. Заводски настройки, не приема, Носих го и на майстор да му набие нов софт, никакъв резултат. Рестарт , нон стоп. Имах го за най железния ми телефон....  Какво може да е това? 

Редактирано от Krasi Mir Kanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хардуерен проблем. Носиш го в сервиз, за да видят какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Емил Костов написа:

Хардуерен проблем. Носиш го в сервиз, за да видят какво се случва.

Беше на зарядно... Може ли това зарядно да го е прецакало? Зарядното е от Хуавейя на жена ми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Krasi Mir Kanev написа:

Беше на зарядно... Може ли това зарядно да го е прецакало? Зарядното е от Хуавейя на жена ми...

Има и такава вероятност, но само може да се гадае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж за всеки случай в YouTube как се прави reset до фабрични настройки....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Person написа:

Виж за всеки случай в YouTube как се прави reset до фабрични настройки....

Изгледах доста... Направих каквото можах... През Один се пробвах да инстална софт . Нищо!  Може и да не съм теглил от където трябва..! Някакви съвети за читав Андроид, от къде?

Редактирано от Krasi Mir Kanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 55 минути, Krasi Mir Kanev написа:

Изгледах доста... Направих каквото можах... През Один се пробвах да инстална софт . Нищо!  Може и да не съм теглил от където трябва..! Някакви съвети за читав Андроид, от къде?

Телефона не изгасва заради проблемен андроид. Занеси го в сервоз, ако не искаш да довлошиш нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9/20/2017 в 14:26, Емил Костов написа:

Телефона не изгасва заради проблемен андроид.

Напротив. Напълно възможно е грешки в андроида да предизвикват рестартиране(random reboots в света на custom rom-овете).

https://dl.google.com/dl/android/aosp/yakju-jwr66y-factory-4cadea65.zip

Последният фабричен андроид издаден от google. Трябва ти platform tools пакетът.

Как се флашва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нъкъде не се спомена да е направен хард ресет на устройството , но хар ресет не през ОС , а през сервизното меню . Имах един nexus преди няколко месеца със същия проблем , след хард ресета си тръгна и си работи и до ден днешен без проблеми , и друг кна който имаше окисления от влага вътре веднага след старт бутона . При втория се наложи интервенция , но при първия си беше просто проблем на ос .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от SupermanPrime
        Здравейте! Не съм сигурен в кой точно раздел трябва да публикувам запитването си свързано с таблет, ако не е на точното място се извинявам. Притежател съм на това устройство от малко повече от година и работи идеално, като се изключи, че вчера стана инцидент. Падна от една маса върху плочки и екранът, за моя изненада, се пропука. Сега тъча работи в една част, но самият дисплей работи идеално. Ходих до няколко сервиза за ремонт и в един от тях ми казаха, че стъклото, което очевидно е счупено, върви в комплект с целея дисплей. Казаната ми сума беше минимално 150 лева, което ми се струва доста. Няма ли начин да се смени само стъклото? Възможно ли е тъча да отказва да работи на места, заради него? Имам познат, който си натроши телефона по същия начин. Дисплеят му беше целият в пукнатини и не работеще изобщо, заведе го, плати доста по-малко за стъкло и всичко беше наред. Зависи ли от модела на устройството дали частите вървят заедно?  Извинете невежеството ми относно компонентите за таблети, но за първи път се сблъсквам с подобен проблем! Надявам се, че някой от тук може да ми помогне!
      • от Martyn Stanchew
        Здравейте! Тази седмица ще си купувам нов таблет и искам да попитам нещо относно съвместимостта на някои приложения в Google Play. Както знаете, понеже някои игри изискват карта памет да бъдат инсталирани (защото си имат един специален файл с разширение obb в SD картата), а този таблет, който ще взимам не поддържа слот за SD карта, искам да знам дали тези игри ще вървят на него. Примерно една от тези игри, които си имат obb файл на SD-то е Plants vs Zombies 2 https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CEAQFjAG&url=https%3A%2F%2Fplay.google.com%2Fstore%2Fapps%2Fdetails%3Fid%3Dcom.ea.game.pvz2_row&ei=kyZZVI6vOMyy7QaW4YEo&usg=AFQjCNFG7650oWlTjeVtEw0QFmgXFMmY8w&sig2=X3eyaShNlLXS4qeN3_WNBQ&bvm=bv.78677474,d.ZGU Таблета, който ще си купувам е Google Nexus 7, а принципно никой модел на Nexus няма слот за SD. http://www.emag.bg/tablet-google-nexus-7-s-procesor-nvidiar-tegrar-3-quad-core-1-2ghz-7-1gb-ddr3-32gb-wi-fi-gps-android-4-1-kafjav-nexus7-asus-1b118a/pd/DY3DGBBBM/ Благодаря за помощта, предварително и съжалявам ако не е правилното място 
      • от Aydin Mehmed
        Здравейте! Кой от тия двата телефона бихте ми препоръчали : Prestigio Multiphone 5300 или Samsung Galaxy Nexus ? Кой е по добър според вас?
      • от bezhaberko
        Искам да знам вашето мнение кой телефон от тези двата е по-добрия и по си заслужава. Аз смятам, че самсунг-а е по-добрият вариант,, но никога не съм работил с нито един от двата модела и не знам кой да избера.  Благодаря на отзовалите се
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.