Премини към съдържанието
Teddy Bul

Thrustmaster ferrari chalenge - Помощ

Препоръчан отговор

Привет на всички :)

В заглавието съм написал модела на едно елемнтарно воланче с педали което купих за сина ми преди около две години. Явно съм безгранично тъп защото до момента не мога да намеря игра на която да го подкарам да работи нормално. Свалих драйвъри от сайта на производителя, инсталирах ги и ясно се вижда, че всичко работи. Ама до тук. Четох, четох, свалях, инсталирах, настройвах и все нищо, деинсталация и следваща поредна проба.

Та молбата ми е ако някой може да помогне да каже коя /кои/ игра/и/ могат да се карат с този волан .

Предварително благодаря на всички отзовали се !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Teddy Bul написа:

Привет на всички :)

В заглавието съм написал модела на едно елемнтарно воланче с педали което купих за сина ми преди около две години. Явно съм безгранично тъп защото до момента не мога да намеря игра на която да го подкарам да работи нормално. Свалих драйвъри от сайта на производителя, инсталирах ги и ясно се вижда, че всичко работи. Ама до тук. Четох, четох, свалях, инсталирах, настройвах и все нищо, деинсталация и следваща поредна проба.

Та молбата ми е ако някой може да помогне да каже коя /кои/ игра/и/ могат да се карат с този волан .

Предварително благодаря на всички отзовали се !!!

Всички игри, които позволяват да се изграят с волани могат да се подкарат с този волан стига да е здрав и да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need for Speed Underground 2 със сигурност е такава игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Всички игри, които позволяват да се изграят с волани могат да се подкарат с този волан стига да е здрав и да работи.

И аз така реших, ама до момента "борбата е безмилостно жестока" и до момента няма игра от намерените от мен в замунда която да е тръгнала и да се ползува този модел волан с педали. Освен ако аз не съм се побъркал съвсем, което обаче е напълно възможо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност волана да е повреден. Отиди го тествай при познат или приятел на неговата машина. Ако и там проблема е наличен правиш рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих го чисто нов преди две години и вече гаранция няма. Иначе към драйвърите ми си има програма за тестване и според нея всичко е ОК. Проблема ми е, че не виждам на повечето игри от къде да го активирам, тои да е за управление. Та за това попитах на кои игри евентуално би тръгнал. А, компа е лаптоп ASUS extenza 5220 с 2ГБ рам, 120 ГБ SSD хард, win XP /подлежи на смяна, имам легален 8.1 про/ процесора е 2 ГХц.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

свалих я, инсталирах я и да с волана се управлява колата, но педалите не работят и някои неща се случват с бутоните на волана. Реално търся нещо което да е максимално близко до упражление на кола с волан и педали, а да не е с бутони т.е. нереално. Порових за смяна на бутоните, но така и не намерих.

А иначе малкия няколко пъти се качва и кара истински картинг на една писта тук и много го кефи. Да де , ама нямам финансива възможност да го водя често и за това търся някаква алтернатива.

Но все пак съм благодарен, тъй като ако колата се включи на автоматик приблизително се получава нещо макар и без педали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Педалите и воланът си ги представи като отделни бутони на клавиатурата. Отиваш в менюто за настройка на клавишите в дадена игра и започваш: стрелка нагоре - натиска педала за газта, стрелка надолу - педала за спирачка, стрелка наляво завърташ волана наляво и тн. Доколкото си спомняма така беше в Need for Speed Underground 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.