Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следният проблем....когато искам да сваля торент с торент клиента ,вместо да ми се отвори диалогов прозорец с опциите къде да го сваля, ми се появява  ето това :image.thumb.png.f38c1b8617e3c370221a9e8eeff58ce0.pngсвалянето било приключило, а всъщност нищо не    съм свалил. Някакви идеи че не се сещам. В момента съм с опера браузър заради непрекъснатите реклами в мозила от които със какъвто и блокер да сложа все се появяват. Ако някой знае бих се радвал да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Торентът вече е в свален, в папката, която си задал по подразбиране .

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в торент клиента. Просто не е указано на браузъра да пита къде да се свалят файловете и се свалят в папката по подразбиране.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, джо бързия написа:

свалянето било приключило, а всъщност нищо не    съм свалил. Някакви идеи че

свалил си торент файла трябва да отвориш торент програмата и от  нея да  стартираш сваления файл  и след това те пита къде да  сейвеш каквото ще сваляш >....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори настройките на браузъра и виж в раздела "приложения" какво си задал за торент файловете-да се записват в определена папка или да се отварят с определено приложение(торент клиент).По всичко личи,че е зададено "съхрани в...." ,а не "отвори с...".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, NIKISHARK написа:

Отвори настройките на браузъра и виж в раздела "приложения" ...

:) 

Новата Opera няма такъв раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, RudeBoy написа:

:) 

Новата Opera няма такъв раздел.

Не ползвам Opera - бих предложил това uTorrent easy client

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ExaFlop написа:

Help за Opera 9.20 ?!? :D 

преди 16 минути, NIKISHARK написа:

Не ползвам Opera - бих предложил това uTorrent easy client

Не е нужно - торентът е вече свален, достатъчно е да се кликне на "балона" горе вдясно, за да се отвори с клиента по подразбиране. След което спокойно може да се изтрие.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз нямам уторент защото антивирустата не го харесва че иска достъп до защитната стена, и резултата е забиване на цялата система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, RudeBoy написа:

Help за Opera 9.20 ?!? :D 

http://help.opera.com/opera/Windows/1656/en/save.html

преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

а аз нямам уторент защото антивирустата не го харесва че иска достъп до защитната стена, и резултата е забиване на цялата система

Е, няма торент клиент, който да не иска достъп до стената. Иначе няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

Ако все още не си го деинсталирал, го направи и почисти след него. Сега отново се опитай да го качиш, като ЧЕТЕШ внимателно. Като те попита дали да се асоцира със защитната стена, приеми и всичко ще е наред. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

свалил си торент файла трябва да отвориш торент програмата и от  нея да  стартираш сваления файл  и след това те пита къде да  сейвеш каквото ще сваляш >....

Така и направих благодаря за информацията. Просто е малко по различно от мозилата с която бях свикнал, а и раздел приложения не открих/ явно просто няма както пише в един от горните коментари/. А  съм задал в настройките да ме пита къде да сваля файловете, а защо не го отваря директно  с у торента не знам. рових се из  настройките но не открих нищо за торент клиента. Благодаря на всички писали по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 43 минути, джо бързия написа:

Така и направих благодаря за информацията. Просто е малко по различно от мозилата с която бях свикнал, а и раздел приложения не открих/ явно просто няма както пише в един от горните коментари/. А  съм задал в настройките да ме пита къде да сваля файловете, а защо не го отваря директно  с у торента не знам. рових се из  настройките но не открих нищо за торент клиента. Благодаря на всички писали по темата.

Със сигурност го знаеш, но да напомня. Когато инсталираш браузър и след това влезеш в настройките му имаш възможност да избереш от браузъра 2 положения. Или той да сваля всичко в папка DOWNLOAD,която се инсталира с браузъра , или ти да му окажеш точната папка в която искаш да отиде сваленият фаил. Понеже не ползвам Опера, не знам при него дали е точно така.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, *LZ4JW* написа:

Понеже не ползвам Опера, не знам при него дали е точно така.

Точно така е:

865400.jpg

преди 55 минути, джо бързия написа:

а защо не го отваря директно  с у торента не знам. рових се из  настройките но не открих нищо за торент клиента.

Това и мен ме дразнеше отначало в новите версии на Opera. Но - свикнах :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за кофата. Нито питащия знаеше какво пита, нито отговарящите знаеха какво отговарят. Но накрая разбраха, че все пак работи. :)

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mlechko написа:

Темата е за кофата. Нито питащия знаеше какво пита, нито отговарящите знаеха какво отговарят. Но накрая им разбраха, че все пак работи. :)

:emoji_smiley-04::emoji_smiley-04: Май нещо не сте ме разбрал господине, нищо здраве да е.... всеки с мнението си.....когато човек не знае пита, а знаещите отговарят. Все пак нали това е форум за обмяна на опит, мнения и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем. Просто не мисля, че имаше проблем. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gangosa написа:

https://addons.opera.com/en-gb/extensions/details/utorrent-easy-client/?display=en

http://www.naru-chan.net/2015/08/11/how-to-make-opera-open-torrent-files-automatically/

noscript за фирефокс addon  за мозила.Върши работа ,но е много агресивен и по-някога разваля сайтовете май.

https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/noscript/

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, джо бързия написа:

Здравейте. Имам следният проблем....когато искам да сваля торент с торент клиента ,вместо да ми се отвори диалогов прозорец с опциите къде да го сваля, ми се появява  ето това :image.thumb.png.f38c1b8617e3c370221a9e8eeff58ce0.pngсвалянето било приключило, а всъщност нищо не    съм свалил. Някакви идеи че не се сещам. В момента съм с опера браузър заради непрекъснатите реклами в мозила от които със какъвто и блокер да сложа все се появяват. Ако някой знае бих се радвал да сподели.

офтопик малко.съвет от чичо ти Гошо-с този твой ник НИКОГА,ама АБСОЛЮТНО НИКОГА да не се представяш на жена.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.