Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте 
Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

AP_Mode.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вторият рутър свържи към първия не през WAN порта, а през LAN. Забрани на втория DHCP
http://www.wikihow.com/Connect-Two-Routers

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо ти е да го удължаваш през устройството просто удължи кабела мисля че не е никакъв проблем,освен ако нямаш ясна причина да слагаш второто устройство 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.09.2017 г. в 14:47, Venci Velikov написа:

Здравейте 
Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

AP_Mode.png

Mоля да уточниш какво искаш да постигнеш, че не много ясно:

1. Просто се налага да удължиш LAN кабела на ISP, който влиза в жилището

2. Искаш да имаш свързани жични и/или безжични клиенти в две (или повече) помещения

3. Тези клиенти, жични или безжични, в един субнет ли трябва да са

4. Налага ли се използването на "Guest" сегмент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.