Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Извинявам се ако има такава тема. Търсих, но не открих такава, която да ми свърши работа. Интересува ме РАБОТЕЩА програма за възстановяване на изтрити файлове от android. Също и за възстановяване на хронология във Viber. Със версия 5 съм на Viber.

Много се надявам някой да успее да ми помогне. Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Android Data Recovery

Тази програма може да възтанови изтритите ти файлове. Пробвай нищо не губиш. Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, KKalina написа:

PRO версията е платена, безплатната - щом сканира и те препраща към платената. Друга алтернатива? :(

Не съм е ползвал от доста време, но се се сещам да е имало такова препращане. Имаше просто по - ограничени функций на безплатната версия. Странно, ще видя по - късно програма и ще пиша отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, никой ли не е имал този проблем.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, KKalina написа:

Ех, никой ли не е имал този проблем.. :(

Съжалявам, че пиша късно, но просто бях забравил. Иначе има и друга програмата, като например това : https://play.google.com/store/apps/details?id=fahrbot.apps.undelete&rdid=fahrbot.apps.undelete&rdot=1&pli=1. Само че с нея се работи малко трудно. Е, не е кои знае колко трудно де, свиква се. Пробвайте отново, нищо не губите. Тя не е толкова надежна колко миналата, която Ви дадох, но все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, KnoX написа:

Съжалявам, че пиша късно, но просто бях забравил. Иначе има и друга програмата, като например това : https://play.google.com/store/apps/details?id=fahrbot.apps.undelete&rdid=fahrbot.apps.undelete&rdot=1&pli=1. Само че с нея се работи малко трудно. Е, не е кои знае колко трудно де, свиква се. Пробвайте отново, нищо не губите. Тя не е толкова надежна колко миналата, която Ви дадох, но все пак. :)

И тази я пробвах и не става. :( А има ли начин да се възстановяват изтрити съобщения във Viber? Понеже там са ми изпращани и може да се върнат и в галерията на телефона според мен.. ? Давам зор, понеже знам че колкото време минава, толкова по малък е шансът да се възстановят...... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, тази програма няма как да не работи вече. Нещо не правиш както трябва. Аз точно за това се забавих, тъй като и бях забравил името и е търсех в Гугъл плея. Нещо не правиш както трябва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.