Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Предварително се извинявам за правописни грешки защото съм от телефона! Та имам няколко въпроса към Вас както се подразбира от заглавието

1.Теленор поддържат ли android pay 

2.Как общо взето се използва тази услуга с NFC и изисква ли се допълнителна програма 

3.Имам един самсунг galaxy s6 има следния проблем като влизам в моите файлове ми изписва -3.56GB/4.00 GB и не ми дава да запазвам файлове в телефона 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, hudyr написа:

За 1 и 2: https://en.wikipedia.org/wiki/Android_Pay

За 3, така представена информацията е крайно недостатъчна.

Кое не ти е достатъчно ? 

Като се опитвам да съхранявам информация в телефона ми дава казва че нямам достатъчно място в телефона 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, theking44 написа:

galaxy s6

преди 9 часа, theking44 написа:

3.56GB/4.00 GB

Това. Нямам ни най-малка представа как съчетаваш galaxy S6 с 4GB памет(каквато и да е тя). Мога само да предположа, че е някаква брутална реплика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hudyr написа:

Това. Нямам ни най-малка представа как съчетаваш galaxy S6 с 4GB памет(каквато и да е тя). Мога само да предположа, че е някаква брутална реплика.

Както и ти така и аз не разбирам защо ми е такъв телефова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, тогава не можеш ли да направиш няколко снимки, та да го огледаме, поне да разберем дали е реплика или не!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, hudyr написа:

Добре, тогава не можеш ли да направиш няколко снимки, та да го огледаме, поне да разберем дали е реплика или не!?

Брат просто повярвай ми че не е реплика телефона го купих от магазинв Германия за 700 евро до преди 1 седмица всичко си беше супер 32 gb памет всичко ок но последната седмица изписва няма достатъчно място изтривам файлове пак същото 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърляй си всичко важно на компютъра и флашвай фабричния андроид. Гледай да не си си забравил gmail-a и паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.