Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем - не знам как и защо, но един ден след като ми падна батерията и го включих в зарядното моят xiaomi redmi note 3 всякаш забрави пин кода и фингър принта и не ги приемаше. Изписваше че пин кода за отключване е грешен. Тогава го оправих чрез функцията "find device" и направих фабрични настройки през друго устройство. И днес стана същото , обаче не бях включил функцията и сега няма как да направя фабрични настройки през друго устройство. Въпросът ми е може ли ако го свържа с компютър някак чрез bootloader менюто или друг начин да направя фабрични настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A Bootloader-a отключен ли е? Я пробвай да влезеш в recovery с натискане и задържане на бутони power + volume up (В recovery менютата, тъча не работи - там се движиш с бутоните за намаляване/усилване на звука, а с power бутона избираш). Избираш език и търсиш Wipe & Reset меню. От там избираш Wipe User Data. Като се изтрие всичко, търсиш reboot to system и рестартираш.

Може и да си с различно recovery, та ето и едно клипче с по-различно меню: 

Spoiler

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Bootloader менюто е заключено. А с клавишната комбинация не става. Иска компютър. Сигурно защото е заключен. Дали ще може да се оправи, щом е заключено менюто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 36 минути, Габриел Леков написа:

Bootloader менюто е заключено. А с клавишната комбинация не става. Иска компютър. Сигурно защото е заключен. Дали ще може да се оправи, щом е заключено менюто?

С клавишна комбинация би трябвало да стане! Първо изключи телефона напълно, извади карта памет и сим  карта ако има, след това натискаш Volume Up + Power button задръж докато не  се появи логото.

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.