Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

решил съм да се сдобия с хендсфрий и съм се спрял на един конкретен модел - Plantronics ML10. Слушалката ще се ползва на телефон Lenovo A538, който е с версия на Bluetooth-а 3.0, докато самото хендсфрий е с версия на Bluetooth-а 2.0. Дали двете ще бъдат съвместими, въпреки разликата във версията на Bluetooth-а? Най-вероятно въпросът ми е изключително лаишки, но до момента никога не ми се е налагало да използвам такова нещо и ми се иска първо да знам как стоят нещата, преди да се хвърля да пазарувам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Профил Hands-free (HFP) 1.5 и профил Headset (HSP) 1.1
Хвърляй се, но отзивите за тази джаджа са предимно негативни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Profruit написа:

Профил Hands-free (HFP) 1.5 и профил Headset (HSP) 1.1
Хвърляй се, но отзивите за тази джаджа са предимно негативни.

Да разбирам, че мога спокойно да го ползвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Emiliq Boqnova
      Потърсих из сайта с търсачката, но не открих подобен казус. Ако модератора прецени, нека насочи темата в правилното направление. 
      Здравейте съфорумници, специалисти, знаещи.
      Моля за съдействието Ви, за компетентното Ви мнение, относно проблема. Имам тези данни, дано са достатъчни. Разполагам с телевизор Филипс-42PFL5008M/08 със счупена матрица. Имам и налична, здрава матрица с номер LC420EUF-PFF1 от Филипс-42PFL7108 K12. Въпроса е: дали ще бъдат съвместими, така че да сложа здравата матрица на мястото на счупената? Благодаря Ви предварително.
    • от canko99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• от loranst looa
      Здравейте искам да ви попитам каква разликата между рам памет ДДР 2 и ДДР 3 не говоря за това че едната е по- ново поколение и  доста по- бърза от другата , а питам чисто визуално има ли някаква разлика , защото аз имам няколко плочки памет но за съжаление етикетите са зацапани и не мога да разбера дали са ДДР 2 или ДДР 3 . Искам да ги пробвам но дъното на компютъра ми е ДДР 3 и ме е  страх ако ги сложа и се окаже че са ДДР 2 , да не ми изгори дъното на комппа. За това  да ви питам въпреки че сигурно ви звучи смешно ( или поне на тези от вас които се занимавате с компютри ) но все пак как може да се различат ? 
    • от AresP
      Здравейте пичове, лаптопа ми даде син екран на два пъти последните 2 дни, не съм го натоварвал, не е загрявал, не съм и инсталирал нищо ново. Пуснах тестове на RAM-a и HDD-a, всичко е ОК. Човек от сервиза на HP ми каза, че най-вероятно е чипсет драйвър. Пробах да ъпдейтна-показва ми, че всичко е up to date въпреки, че на properties ми показва по-стар модел драйвър от този на сайта. Та, имам два въпроса :

1. На сайта на производителя няма драйвъри за Windows 7 Professional 64 за моя лаптоп, само за Windows Home Basic/Premium 64, кои да сваля? Предполагам едните са съвместими, защото преди време бях с Ultimate и ми го преинсталираха с Professional, понеже нямало драйвъри за него.

2. Как точно се преинсталират драйвъри на дъно, щото са много, всичките ги махам, рестартирам, инсталирам новите? 

Благодаря Ви предварително!

• от YourMaster
      Здравейте, сглобявам един компютър, но попаднах на проблем. Дъното е Gigabyte MA790XT-UD4P, а захранването Fortron Hyper 600.
      Според спецификациите на захранването, 4+4 пиновият 12V конектор трбва да изглежда както е на картинката по-долу. Обаче в действителност така изглежда само едната половина (4 pin) от него, а другата е с 4 пина с неправилна форма (такива със скосени ъгли), и няма от квадратните пинове. (опитах да го снимам, но не се получава добра снимка).

Конектора на самото дъно е 8 пинов и ако и този на захранването изгеждаше както е на горната картина, нямаше да има ядове. Долу на картинката е извадка от книжката към дъното и се вижда конектора.

Някакви съвети и/или идеи?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.