Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да питам дали PS TV си заслужава сега.

Информация зя пс тв :

http://www.digital.bg/novini/какво-представлява-устройството-sony-playstation-news43566.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не си е заслужавала, а и статията не е съвсем вярна - конзолата се продава без геймпад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/24/2017 в 20:44, ined написа:

Никога не си е заслужавала, а и статията не е съвсем вярна - конзолата се продава без геймпад.

Да, но в америка я дават с

Апък каво мислиш за PS3 с PS4 Контролер как ще бъде? Заслужава ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehomax777
      Здравейте имам playstation 4 и незнам как , но на него има вирус , който не му позволява да тръгне след ъпдейт.
      Благодаря предварително.
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам плейстейшън 4 и до сега не бях си купувал игри от Playstation Store. Добавих дебитната си карта, но когато се опитам да купя играта ми казва: "Тhe credit card information is not valid." Информацията е както трябва, четох че трябва информацията от акаунта да бъде същата като на дебитната карта (адрес, град...). Направих го и пак същото. Благодаря!  
    • от Аспарух Найденов
      Здравейте,имам проблем с PS3 и се надявам да ми помогнете.Искам да свържа конзолата с телевизора ми чрез HDMI кабел но на телевизора ми се показва съобщение "out of range".Пробвах няколко неща да оправя проблема но никое не помага.Пробвах на друга букса,но получавам същото съобщение,пробвах различни кабели и пак няма разлика.Тъй като конзолата е втора употреба която е закупена от мой приятел решихме да я пробваме там но при него конзолата си работи без проблем и на двата телевизора които той има.Пробвах да намаля резолюцията на по ниска 720p но и това не помага.Пробвах да ресетна настройките на дисплея но пак няма промяна.
       Вече започвам да мисля че проблема може да е от телевизора.Тъй като до сега не съм имал възможност да работя с HDMI връзка мисля че проблема може да е от буксата на телевизора но от друга страна всички други букси си работят и през тях има сигнал.Другото което мисля е че може би има някаква настройка защото на телевизора пише PS3 Ready.Мисля че е важно да спомена че конзолата е хакната и работи с версия Rogero 4.55.

Телевизор : 
      Sony Bravia KDL-32S4000
      32''/81см
      3.1MPixels
      1366x768
      Bravia Engine
    • от Pinteresting
      Здравейте.
      Търся хора с които да играем GTA V за Playstation 4.Създадох и страница в която да пишем мнения е други.
      Ето я и нея https://www.facebook.com/gtavbgplayers(това не е реклама а с цел намиране на българи които играят GTA V)
      Благодаря предварително.
      PSN акаунта ми е deyanognyanov
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.