Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,купих си xiaomi mi5x,но втората камера не снима и в настройките има само четири режима,какъв може да е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, да е дефектен телефона. А може да се окаже, че е заради скапан софт. Напишете коя версия на Miui е качена на телефона. Settings ->About phone -> MIUI version

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цифрите добре, но там трябва да има и букви.

Spoiler

примерно: miui.PNG.eabd09727a42423e58a3cd2a9690d549.PNG

Може да направите и снимка на екрана с вградената функция, и да я качите тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дошъл ти е телефона с custom rom, а не с оригиналния. Custom rom-а е с 5 цифри, оригиналните са с 4 -например последния ти стабилен ром е Version: V8.5.15.0.NDBCNED (MIUI8 )

Трябва да го префлашнеш със оригиналния или европейския.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MIUI Global 8.5 Стабилен 8.5.6.0.0 /NDBCNED/ Не иска да качи снимка , защото дава че е по-голяма от 3 MB

Как да го префлашна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление някой продавач е решил да "помогне", като сложи неподходящ многоезичен rom. Има шанс да стане по-зле положението, ако нещо се обърка при флашването и принципно е добре да го дадеш в сервиз(ако някой се навие да сменя rom). Но ако няма желаещи и не те е страх, има опция. В линка на The Piper има клипче.  Говорят Испански, но видеото показва как да стане. Ако не стане ясно - питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно момче , което е правило точно на xiaomi  и ще искам да го направи , ако откаже ще се пробвам , не ме е страх!!!!!

Много благодаря,  за всичко !!!!!!!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има инструкции навсякъде в нета, ако не се справи момчето пиши тук ще ти посна линкове, а помощ има и в miui.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.09.2017 г. в 11:31, Maia Dareva написа:

Здравейте,купих си xiaomi mi5x,но втората камера не снима и в настройките има само четири режима,какъв може да е проблема?

А не е ли по лесно да отидете до магазина от който сте го закупили и  или да ви го сменят или  оправят.Предполагам телефона е с гаранция ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли нещо да правиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо подай заявка за отключване на bootloader-а ! После лесно ще флашнеш FastbootRom или пък ще сложиш custom recovery- то на EU Rom. Виж тук http://miui.bg/community/threads/3122/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами стана в момента съм съм с версияMIUI 9 7.9.14 BETA , но нямам българско меню всички приложения вече работят и камерите  без приложението за слушалките , не мога да ги настройвам ,свирят но не разрешава аз да избирам еквалайзер и модел , има го  но не е активно.Надявам се със следващата актуализация да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! А защо БЕТА? Бета версиите са за ентусиасти-тестери.  Менюто за слушалките принципно е неактивно, когато няма слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това успяхме да направим , а и със слушалки не е активно менюто!!!!!!!!

Благодаря на всички за помощта!!!!!!!!!!!Вече редовно следя форума!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чрез тази програмка ще можеш да си сложиш лесно stable версията. Но пък бета версиите имат седмично обновяване, та може и да го оправят бързо това меню.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оригиналната Stable версия най-лесно се слага през вградения updater, като сложиш файла в downloaded_rom и после му го посочваш от менюто. А pc suite при мен не познава телефони с Андроид 6, не съм пробвал с Андроид 7.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха! А аз си мислех, че моя не го разпознава защото е с xiaomi.eu, а не с оригинален ром. Трябва да се тества, ама не ми се разбутва телефона, че си работи чудесно в момента. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.