Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И така първо Добър Вечер на всички.

Зимах си нов телефон samsumg j3 2016 проблема е като се обаждам на някой нема чуват кат говоря а при някои хора нестава така имам гаранцията на телефона да го доведа ли да го видят или е нещо от телефона от настройките телефона е нов що ми прави такива проблеми моля за помощ ако някой знае нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов ли го купи, това не си споменал, но щом има гаранция значи е нов. Първо направи reset до фабрични настройки (това влиза в гаранцията). Ако не се оправи това ще кажеш в магазина да ти сменят телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако при този модел има в настройките на обажданията различни филтри за изчистване на гласа, за заглушаване на околния шум и подобни, деактивирайте ги всички и вижте дали не се оправят така нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Person написа:

Нов ли го купи, това не си споменал, но щом има гаранция значи е нов. Първо направи reset до фабрични настройки (това влиза в гаранцията). Ако не се оправи това ще кажеш в магазина да ти сменят телефона.

И така днеска отидох в технополис за телефона казах им нещата испратихама в рекламацията там говорих с един човек той ми предложи 2 варианта единия да го дадем за ремонт а другия вариант да го сменим нали ама не зимах при себеси целия комплект и това беше проблема зимах само кутията и гаранцията и затва го дадох за ремонт и  да попитам нещо нали няма да ми искат пари за ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При нас (в нашия град) има специалист по андроид телефони и никога не съм стигал до сервиз, дано си решиш проблема....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Игбал Р. написа:

И така днеска отидох в технополис за телефона казах им нещата испратихама в рекламацията там говорих с един човек той ми предложи 2 варианта единия да го дадем за ремонт а другия вариант да го сменим нали ама не зимах при себеси целия комплект и това беше проблема зимах само кутията и гаранцията и затва го дадох за ремонт и  да попитам нещо нали няма да ми искат пари за ремонта.

200 лева ще ти искат за ремонт набутал си се трябвало е да се върнеш до вас и да вземеш останалите чарколяци и да го смениш така може да не го ремонтират като хората и хем ще си платиш хем ще си имаш прецакан телефон

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очертава ти се от 7 до 30 дни чакане за тоя телефон. Докато чакаш, хвани отвори някой друг учебник по БЕЛ и научи поне базова грамотност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.