Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И така първо Добър Вечер на всички.

Зимах си нов телефон samsumg j3 2016 проблема е като се обаждам на някой нема чуват кат говоря а при някои хора нестава така имам гаранцията на телефона да го доведа ли да го видят или е нещо от телефона от настройките телефона е нов що ми прави такива проблеми моля за помощ ако някой знае нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов ли го купи, това не си споменал, но щом има гаранция значи е нов. Първо направи reset до фабрични настройки (това влиза в гаранцията). Ако не се оправи това ще кажеш в магазина да ти сменят телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако при този модел има в настройките на обажданията различни филтри за изчистване на гласа, за заглушаване на околния шум и подобни, деактивирайте ги всички и вижте дали не се оправят така нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Person написа:

Нов ли го купи, това не си споменал, но щом има гаранция значи е нов. Първо направи reset до фабрични настройки (това влиза в гаранцията). Ако не се оправи това ще кажеш в магазина да ти сменят телефона.

И така днеска отидох в технополис за телефона казах им нещата испратихама в рекламацията там говорих с един човек той ми предложи 2 варианта единия да го дадем за ремонт а другия вариант да го сменим нали ама не зимах при себеси целия комплект и това беше проблема зимах само кутията и гаранцията и затва го дадох за ремонт и  да попитам нещо нали няма да ми искат пари за ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При нас (в нашия град) има специалист по андроид телефони и никога не съм стигал до сервиз, дано си решиш проблема....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Игбал Р. написа:

И така днеска отидох в технополис за телефона казах им нещата испратихама в рекламацията там говорих с един човек той ми предложи 2 варианта единия да го дадем за ремонт а другия вариант да го сменим нали ама не зимах при себеси целия комплект и това беше проблема зимах само кутията и гаранцията и затва го дадох за ремонт и  да попитам нещо нали няма да ми искат пари за ремонта.

200 лева ще ти искат за ремонт набутал си се трябвало е да се върнеш до вас и да вземеш останалите чарколяци и да го смениш така може да не го ремонтират като хората и хем ще си платиш хем ще си имаш прецакан телефон

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мале сега кво да правя още не са обадили да отида да зема телефона да отида ли да го зема или 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очертава ти се от 7 до 30 дни чакане за тоя телефон. Докато чакаш, хвани отвори някой друг учебник по БЕЛ и научи поне базова грамотност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.