Премини към съдържанието
smurfavr

Не се получават съобщенията по скаип.

Препоръчан отговор

От 1-2 месеца скаипа започна да ми прави номера.Като пиша на някои  без значение дали ми е в абонатите или не само ми дава че съобщението не е получено и кръгчето  си върти все едно абоната не е на линия. Със ВЕРСИЯ  4.2 съм.

psp

Интересното е,че като си пусна втория скаип и пиша на него  съобщенията ги получавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално. Майкрософт направиха така, че старите версии да не работят.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, smurfavr написа:

От 1-2 месеца скаипа започна да ми прави номера.Като пиша на някои  без значение дали ми е в абонатите или не само ми дава че съобщението не е получено и кръгчето  си върти все едно абоната не е на линия. Със ВЕРСИЯ  4.2 съм.

psp

Интересното е,че като си пусна втория скаип и пиша на него  съобщенията ги получавам.

Здравей,Ако не се лъжа Майкрософт отдавна е спрял поддръжката на по старите версии на Скайп. Все пак пробвай този метод
От 
- Настройки
- Приложения
и после:
- Изчистване на кеша
- Изчистване на данни
И го рестартирай и пробвай Успех

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам пачнатата версия 4.2.Никъде в настройките на скаип не намерих - Изчистване на кеша
- Изчистване на данни

Има Изчисти записите и Изчисти бисквитките.

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, PopoFF написа:

Здравей,Ако не се лъжа Майкрософт отдавна е спрял поддръжката на по старите версии на Скайп. Все пак пробвай този метод
От 
- Настройки
- Приложения
и после:
- Изчистване на кеша
- Изчистване на данни

Каквото и да прави, кешове да трие, данни и т.н. няма да проработи скайпа му. Старите версий на скайп вече не работят. Може би за това и идва проблема му. Пробвай да инсталираш нова версия на скайп и ако проблема изчезне, значи проблема идва от версия на програмата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да инсталирам по нова защото си ползвам XP.  Филипов каза,че старите версии при него работят.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, PopoFF написа:

От 
- Настройки
- Приложения
и после:
- Изчистване на кеша
- Изчистване на данни

Не мисля че става въпрос за Андроид телефон тук.

Както каза колегата по-горе Цигансофт са спрели поддръжката на старите версии на Скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де вписва ме,показва ми абонатите само не ми се получават съобщенията.При фИЛИПОВ КАК РАБОТИ СТАРАТА ВЕРСИЯ?

псп

Разговори също мога да провеждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, smurfavr написа:

Добре де вписва ме,показва ми абонатите само не ми се получават съобщенията.При фИЛИПОВ КАК РАБОТИ СТАРАТА ВЕРСИЯ?

Здравей, Инсталираш си едно нормално читаво Win-че като Win 7 Ultimate или 8.1 Enterprise. Стига машината ти да покрива изискванията, Теглиш новата версия на скайп и слагаш  край на проблемите :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите версии на Скайпа със всеки изминал ден залязват, кракната/ пачната Не мислете Майкрософт за толкова "слабоумни". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, smurfavr написа:

Няма как да инсталирам по нова защото си ползвам XP.  Филипов каза,че старите версии при него работят.

Ето такъв коментар като прочета и се хващам за главата и почвам да се удрям в клавиатурата. Виж ся първо се почва каква ОС ползваш, тъй като ние не можем да гадаем с каква ОС си. Ако беше казал първо това, щях да ти кажа, че щом си с тази ОС е по - добре да ползваш програмата на андроид или самата програма позволява онлайн да се ползва от сайта им. С тази ОС не само скайп, ами скоро време и други проблеми може да имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До автора: Ако искаш ползвай Скайпа, само че онлайн. Иначе не разбирам защо още се ползва тоя Скайп, след като от Майкрософт му направиха сумати ъпдейти, нафрашкаха го с хиляди глупости от типа на Gif анимации от детски филмчета все едно че го ползват "бебета", а не  зрели хора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как онлайн аз до сега не съм  пробвал такъв вариант.Може ли директен линк към скаип онлайн?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

иаз имам същия проблем от 2-3 дни с един от моите контакти. Той не получава моите съобщения, аз неговите -да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Thursday, September 28, 2017 в 19:57, smurfavr написа:

Как онлайн аз до сега не съм  пробвал такъв вариант.Може ли директен линк към скаип онлайн?

Ти сериозно ли... незнаш че има. Сори обаче сега пиша от таблета, и нещо не мога да постна линка . Копирай това: Skype online (И кликаш на първото)

преди 9 часа, Marieta Dimitrova написа:

Той не получава моите съобщения, аз неговите -да

Поредния типичен бъг на Майкрософт.

- Защо  с Facebook  не е имало такъв проблем без значение на каква платформа?-

Facebook макар и да не е разработчик на "бъгави" ОС като 10-ката на "Майкрокраш" /Поне  знаят как да избягват подобни ситуации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/28/2017 в 19:57, smurfavr написа:

https://login.skype.com/login?client_id=578134&redirect_uri=https%3A%2F%2Fweb.skype.com%2F

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за линка.Има ли БГ език,че нещо не намирам опция за смяна на езика?

псп

Има ли опция за хронологията,че не я намирам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, smurfavr написа:

Благодаря ви за линка.Има ли БГ език,че нещо не намирам опция за смяна на езика?

псп

Има ли опция за хронологията,че не я намирам? 

Всичко ти е как на скайп проблемата, само че това е директно от сайта им. Той си е на български език. Как ще я има хронологията, замисли се малко :eek: Хронологията е на твоят компютър, тук ползвал програмата от самият им сайт, къде да ти се пази хронологията ? Имаш хронология, просто цъкни на някои абонат и ще ти се появи най - вероятно. И от тук нататък вече ще си я имаш хронологията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скаипа ми е на бг,но като го ползвам от сайта им е на en и не виждам от къде мога да сменя езика.Хронологията не се ли пази на сървърите им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, smurfavr написа:

Скаипа ми е на бг,но като го ползвам от сайта им е на en и не виждам от къде мога да сменя езика.Хронологията не се ли пази на сървърите им?

Пак не мислиш трезво. Дай една снимка да видя.

https://www.skype.com/bg/

Влизаш в сайта, после отиваш на "Влизане" горе в дясно, след това цъкаш на "Използване на Скайп Онлайн" и след това пиши потребителско име и парола. Как ще ти е на английски незнам само. Вземите малко мислите, че наистина ситуация е трагедия от всякъде, извинявай че ти го казвам. Нима искаш да ми кажеш, че и английски незнаеш, за да си смениш езика от английски на български ? Това не е сериозно !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с бг езика беше в това,че предния потребител ми беше дал линка  които завършва на  http//.... /en а този които ти ми даде завършва на /bg. Разбира се,че знам как да сменя езика от английски на български,но явно не си видял какво съм написал . 

Цитат от предният ми пост:

не виждам от къде мога да сменя езика..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, smurfavr написа:

Проблема с бг езика беше в това,че предния потребител ми беше дал линка  които завършва на  http//.... /en а този които ти ми даде завършва на /bg. Разбира се,че знам как да сменя езика от английски на български,но явно не си видял какво съм написал . 

Цитат от предният ми пост:

не виждам от къде мога да сменя езика..

Цъкаш на моя линк и нищо не ти трябва да сменяш. Освен, че трябва да въвееш потребителско име и парола, както съм ти описал и това е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да всичко се оправи като цъкнах на твоя линк с бг. Сега обаче като пиша в полето за търсене на абонати само ми върти,че търси и нищо не намира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, smurfavr написа:

Да всичко се оправи като цъкнах на твоя линк с бг. Сега обаче като пиша в полето за търсене на абонати само ми върти,че търси и нищо не намира.

Работи си перфектно при мене. Нещо бъркаш. Виж дали правилно пишеше абоната. А и как го търсиш абоната по регистрация или ник ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да бъркам.Търся го по ник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.