Премини към съдържанието
smurfavr

Не се получават съобщенията по скаип.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, smurfavr написа:

Няма какво да бъркам.Търся го по ник.

И аз търсих по ник до преди малко един приятел и го намерих, по регистрация също става. Виж всичко дали правиш правилно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега почна да ми ги изкарва.Явно като не съм ползвал онлаин скаипа до сега и е трябвало малко време за да се обнови инфото при влизането ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече наред ли е всичко?

Аз по принцип отдавна съм се отказала от скайп и не съм много наясно как стоят нещата :rolleyes: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко бъгава и тегава работа с тоя онлайн ама искам не искам ще се ползва.То и аз не ми е много от полза тоя скаип ама заради пустия сървър ми трябва за връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, smurfavr написа:

Сега почна да ми ги изкарва.Явно като не съм ползвал онлаин скаипа до сега и е трябвало малко време за да се обнови инфото при влизането ми.

Ами логично е малко да се изчака за да се заредят абонатите. То и в самата прогрмата е така като цяло. Ти като цяло нямаш и много шансове да не си с него, тъй като на тази ОС.. Смисъл такъв, че се радвайте че има все още начин да го ползваш, макра и онлайн. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Звонки проходят этим абонентам. Так и звоню, чтоб сообщения передались разом. Задолбал всех =))
После звонка и сброса я могу нормально чатиться с абонентом

За който не разбира - звъните, прекъсвате и след това чата минава нормално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Филипов написа:

За който не разбира - звъните, прекъсвате и след това чата минава нормално.

Точно така  оправях проблема преди ,но сега и това не помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, smurfavr написа:

Точно така  оправях проблема преди ,но сега и това не помага.

Ти си уникален случей. С тази ОС , какво искаш бе драги момко ? Тя не се поддържа от нищо и никой. Добре че все още работи. Замисли се малко.... Дадох ти онлине вариант и това не ти хареса. Ами мини на нещо друго не на ОС - ХР и няма да имаш проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти каквоп се напъваш? Седя си на това, защото специализиран хардуер, необходим за работата ми не работи на по-нови. И на тая Web версия списъка не скролва - хваща ми само част от буквата A  - останалата част просто е недостъпна.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Филипов написа:

А ти каквоп се напъваш? Седя си на това, защото специализиран хардуер, необходим за работата ми не работи на по-нови. И на тая Web версия списъка не скролва - хваща ми само част от буквата A  - останалата част просто е недостъпна.

Имам над 250 абонати в скайп, ползвам от сайт им онлайн програмата и не ми създава никакви проблем Как само на ВАС ви правят проблеми ? Много ми е странно, дори и с програмта да съм пак нямам никакъв проблем. Цялата работа идва от там, че вече тази ОС, която ползва нито се поддържа, нито нищо. За това го какво иска повече от това ? Може би трябва да се радва, че все още е има и че работи тук - таме, инак незнам какво ще се прави.......

И не се безпокой, аз си седя. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.