Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся някой да покаже настройките на този телефон, така че да може да се виждат или да се избира с коя СИМ карта да се работи. И някои други настройки???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от тук може да свалите юзер манула за този модел.

Не знам дали ще са идентични с моят Note 8 Dual. Настройките за сим картите се намират в Настройка > Връзки > Диспечер на сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може на втората СИМ карта да се виждат телефонните номера. Или не мога да я избера нея за да виждам номерата. Как да стане това???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонните номера трябва да са в паметта на телефона. От настройките на Сим менажера, съм направил когато искам да разговарям с някой да ме пита коя сим карта да ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, brusko написа:

Телефонните номера трябва да са в паметта на телефона.  

Телефонните номера са в гугъл акаунтите, ако не се прехвърлят изрично, но аз не виждам смисъл да се прави това упражнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто когато ми звънят и от двете СИМ карти , не ми излизат имената на абонатите. Не знам как да копирам и прехвърля контактите от СИМ картите в телефона. Някой ако знае моля ,нека да каже как да го направя!Кажете стъпките!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контактите ви не са ли синхронизирани в Gmail акаунт (може и два, три и т.н.)?
Ако са, то добавете акаунтите си в апарата и разпознаването ще стане автоматично.
Ако не са, то контактите от предното устройство ги добевете в мейл-а и стъпката е същата.
Най-просто, най-лесно и най-удобно е, защото и да изгубите апарат, контактите са ви съхранени и ги имате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но не знам как да го направя, това с мейл-а и после стъпката . Ако може опишете ги последователно, за да го направя, моля !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как се добавя акаунт.
Ако има нещо неясно питайте, но смятам е елементарно.

Предният ви апарат какъв е бил?
И там къде са ви били контактите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много, но "емейла" ми в гугъл е "eskalibur_74@abv.bg" и не ми излиза на клавиатурата долната черта. Поради тази причина не мога да си напиша емейла. Как да стане това?  Предният апарат е от старите и не се настройваше така! Контактите са в СИМ картата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички клавиатури имат бутон за символи в долния ляв ъгъл(освен ако дадена клавиатура няма някакво специфично предназначение, което не включва символи).

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така, искам да обобщя за всички които искат да помогнат следното. Моля да не се впускаме в големи подробности относно създаването на ненужни неща. Просто искам да направя така, че да се прехвърлят телефоните ми заедно с имената им, така, че при позвъняване да виждам от кой е! Друго важно е ,че имам направен акаунт в Гугъл от компа ми, но от телефона не знам защо е нужно пак? За клавиатурите се оправих, моля дайте ми някаква елементарна последователност за да извърша някакви действия ,за да ми излизат имената. Това е. Друго не искам за сега!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, eskalibur_74 написа:

Друго важно е ,че имам направен акаунт в Гугъл от компа ми, но от телефона не знам защо е нужно пак?  

Заглавието на видеото е "How to Add New Google Account", но това означава не да създавате нов акаунт, а че се добавя нов за мобилния апарат акаунт.
Тоест добавяйте си този, който имате по стъпките от видеото и ако има нещо неясно питайте.

пп. С английския поне оправяте ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко в телефона ми е на български. Направих това с акаунта, но няма ефект т.е. пак не излизат имената на телефоните. Обръщам се към "algor"  ако може да помогне за този телефон и как да вляза от началния дисплей във втората СИМ карта. Не ми излиза въобще, контактите в нея. Какво да направя ???

Редактирано от eskalibur_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.