Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам един такъв телевизор,закупен преди години от Сингапур.Работеше много добре,но му стана

нещо и сега като го включа,непрекъснато е на стенбай.Може ли да ми изясните причината.Няма схема.

Интересува ме дали изобщо може да се оправи,за да не давам пари напразно само за отваряне и констатация.

Ако трябва други подробности,питайте.Благодаря предварително.

Производител : Technol Ace Corporation .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За без пари дори и врачките ще те отсвирят. Диагностиката се плаща както и при докторите. За разлика от хората всяка техника може да се оправи. Но понякога финансовото изражение не ти харесва..

Ако вътре има STR11006,, M52026S, M51496,  M51413, AN5512 може да минеш с 25 - 30 лв ако не е ТХО и на някой му се занимава с нещо, което ще засилиш в гюма. Щото си скръндза и смяташ че специалистите са по-тъпи от теб и трябва да ти работят за без пари.

Това на 30 години ли е или само на 25?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Филипов написа:

За без пари дори и врачките ще те отсвирят. Диагностиката се плаща както и при докторите. За разлика от хората всяка техника може да се оправи. Но понякога финансовото изражение не ти харесва..

Ако вътре има STR11006,, M52026S, M51496,  M51413, AN5512 може да минеш с 25 - 30 лв ако не е ТХО и на някой му се занимава с нещо, което ще засилиш в гюма. Щото си скръндза и смяташ че специалистите са по-тъпи от теб и трябва да ти работят за без пари.

Това на 30 години ли е или само на 25?

Малко оффтопик, ама тука като се заговори за телевизор без значение ремонт или кабел, все да не се изказва еди кой си че има специалисти. Е, специалистите, ето ви проблем по вашата материя. Да си плаща човека за съвет във форум ли? То ако го занесе в сервиза ясно, пита преди това има ли какво да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се палите,г-н Филипов

Нито съм искал някой да ми работи без пари,нито че някой друг е по-тъп от мен.

Само че като пенсионер с 300 лв.пенсия всеки излишно даден лев е ненужен разход.

Все пак благодаря и за това,което ми казахте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да си вземеш друг втора ръка за 30лв. Ако можеш да отделиш някой лев - взимаш LCD за 120лв втора ръка.
Не си струва да се ремонтират тия телевизори в момента. Ако е само за ентусиазма, трябва да имаш опит.
Аз без схема като дори в гуглето не излиза модела не бих могъл да помогна, като не му знам състава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.