Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Загрижен и притеснен от психическото състояние на въпросния потребител и другите му никове, а така също и за имиджа на форума, бях принуден да се наема с тежката и непосилна за всеки потребител отговорна задача, да отворя тази тема с огромна молба към модераторите на форума. Мръсна работа, но все някой трябва да я върши! Да, зная че ще понеса много критики и негативи, но какво да се прави, тежка е царската корона! Готов съм да поема цялата отговорност и вина върху плещите си. Та, да си дойдем на темата. Най-учтиво и смирено моля модераторите, в тази тема се съберат всички безсмислени теми и постове на въпросния потребител и да се слеят в една. Също така, новите му теми и постове, които поства за в бъдеще, да бъдат премествани тук. Така или иначе, този человек с никого не комуникира и с никога не обелва и дума, освен да пуска нови теми и да ги пълни с копи-пейст статии с невярна и манипулативна информация, насаждаща омраза върху новите европейски ценности, друго не прави! Не е политкоректно! От моите обстойни и задълбочени наблюдения забелязах, че този интровертен и асоциален тип, прави някакви плахи опити да установи близки контакти и да се скарат с другия асоциален и интровертен тип - Миро. За мое най-голямо съжаление, за сега опитите остават неуспешни. Навярно за в бъдеще, тяхната дружба ще прерасне в истинска, неразделна мъжка любов. Нека подкрепим младите таланти и да им дадем шанс. Нека тази тема се превърне в нещо кат мозъчен тръст на форума! Един истински оазис на неграмотността, късата памет и продажната същност на българина! Предварително Ви благодаря за акуратното отношение и предприетите мерки!

П.П. И по-внимателно с отношението към него. Рискът да Ви отговори с копи-пейст е голям!

• Харесва ми 14
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Джугашвили написа:

да отворя тази тема с огромна молба към модераторите на форума.

Сбъркал си форума, хаха.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Аз доколкото знам и Сталин е имал психическо състояние

Всеки е с някакъв психически статус...
Тези без - обикновено са с по-особен здравословен такъв.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

П.П. И по-внимателно с отношението към него. Рискът да Ви отговори с копи-пейст е голям!

кражбата на авторски материали е недопустима в този форум...ъ-ъ-ъ...тъй де, не знам какво  е мнението на домакините на форума, но ако зависеше от мен, бих му дал "последно предупреждение" 
мбаси, тоя крадне (бере си) "тухли" повече ут мене ве:no-no:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал че пасквил е неправилно формулиран израз за постовете на въпросния потребител. За да се нарече едно нещо пасквил то трябва да охулва лъжливо някого , а калансов пише самата истина. Така че съжалявам че не ви е приятно непрекъснато да се изтъква но в крайна сметка си е истина.
Признавам че и аз също не му чета всички постове защото са прекалено дълги и с до болка познати за мен факти което ме отегчава а пък привържениците на социализма ви нервира предполагам ,но трябва да се отчита факта че във форума има хора за които тези факти биха били нови и интересни. Така че не е лошо че има такъв човек във форума ,поне според мен, а като не ви харесват постовете му просто не ги четете -толкова е просто.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lsmurf написа:

Така че съжалявам че не ви е приятно непрекъснато да се изтъква но в крайна сметка си е истина.
Признавам че и аз също не му чета всички постове защото са прекалено дълги и с до болка познати за мен факти което ме отегчава а пък привържениците на социализма ви нервира предполагам ,но трябва да се отчита факта че във форума има хора за които тези факти биха били нови и интересни.

Именно. Аз  обикновенно именно заради копи-пейста не отговарям в темите му , въпрекич е също съм казвал че има много интересни неща и факти.

Но с неговия спамерски стил просто ги осира, колкото и ценни неща да са, и отвращава хората.

И да, улеснява изключително много цоциалистическите комунисти тук, които  демонстрират  едностранна пристрастна субективна пропаганда , и още повече улеснява лъжите им.

преди 10 часа, Джугашвили написа:

От моите обстойни и задълбочени наблюдения забелязах, че този интровертен и асоциален тип, прави някакви плахи опити да установи близки контакти и да се скарат с другия асоциален и интровертен тип - Миро. За мое най-голямо съжаление, за сега опитите остават неуспешни. Навярно за в бъдеще, тяхната дружба ще прерасне в истинска, неразделна мъжка любов. Нека подкрепим младите таланти и да им дадем шанс. Нека тази тема се превърне в нещо кат мозъчен тръст на форума! Един истински оазис на неграмотността, късата памет и продажната същност на българина!

И това пък с каква цел го казваш ? Просто да се заяждаш и обиждаш нали :) 

Неграмотност,тролщина,  продажност , късата памет , чуждопреклонничество и тотална антибългарщина демонстрират такива като теб.И това е очевидно без никакви кой знае какви "наблюдения" .

Относно мъжката любоффф си имам фен - тони, който много страда че не отговарям на мераците му . Може и повече да са феновете, но поне той си е явен :)

Дори си е сложил в подписа мъжките му фантазии :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвaрям рaзделa Политикa и кaкво виждaм? Един неурaвносен спaмер нaцвъкaл де що види темa. Отново се откaзaх дa четa нещо от тук. То бивa спaмене aмa товa приличa вече нa диaгнозa! Изобщо не влизaйте тук особено сутрин докaто си пиете кaфето. 

Лек ден и успех.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, lsmurf написа:

Бих казал че пасквил е неправилно формулиран израз за постовете на въпросния потребител. За да се нарече едно нещо пасквил то трябва да охулва лъжливо някого , а калансов пише самата истина. Така че съжалявам че не ви е приятно непрекъснато да се изтъква но в крайна сметка си е истина.
Признавам че и аз също не му чета всички постове защото са прекалено дълги и с до болка познати за мен факти което ме отегчава а пък привържениците на социализма ви нервира предполагам ,но трябва да се отчита факта че във форума има хора за които тези факти биха били нови и интересни. Така че не е лошо че има такъв човек във форума ,поне според мен, а като не ви харесват постовете му просто не ги четете -толкова е просто.

аве да пише каквото иска, ама да не се прави на по-цигън ут мен...ъ-ъ-ъ...тъй де, да посочва източниците на информация, а не да ги крадне и да ги публикува от свое име

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, lsmurf написа:

Още един!!! Кое е истина??? Че Русия не е освободила България от Османско иго, ами я е окупирала, а??? Вие сте от тези, дето пренаписаха историята и твърдят, че даже е нямало 5 вековно турско робство, а съжителство!!! Заслужавате си робството, да знаете!!! Народ който не познава историята си, няма бъдеще!!! Отивайте да пишете в блога на другия еничар, вашия идол - агент Ивайло!!!Достоен антикомунист!!! Завършил през комунистическо време в Москва и доброволно влезнал в ДС!!! И гледайте да пишете само възхваляващи коментари по негов адрес, щото иначе ви трие постовете, за разлика от тук!!!

преди 9 часа, Реджеп Иведик написа:

Аз доколкото знам и Сталин е имал психическо състояние

Това показва, че нищо не знаеш!!! 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Джугашвили написа:

Народ който не познава историята си, няма бъдеще!!!

Именно. Затова е хубаво да се вгледаш преди всичко във себе си .

Айде да е някой друг да го каже,  но ти си прекрасен пример за субективизъм и комунистко-сталинистка пропаганда и субективизъм.

И преди съм те питал - Нали си в Германия, я ми кажи какво би станало ако  във форумите се вихрят хора със хитлеристки аватари, подписи и символика ? и които да възхваляват хитлеризма и национал социализма ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, miro20 написа:

Относно мъжката любоффф си имам фен - тони, който много страда че не отговарям на мераците му . Може и повече да са феновете, но поне той си е явен :)

Дори си е сложил в подписа мъжките му фантазии :)

Мирчо, ти пък къде се навираш между шамарите!!! Колко пъти да ти се казва, че когато атовете си мерят пишките, не се навеждай със свалени гащи!!! Мен ако питаш, това твоето не е за хвалене, че толкова много мъже ти имат мерак да те одупят, но кой съм аз да променя фетиша ти към мъжките ласки!!! Ти си роден за любов!!!

преди 29 минути, miro20 написа:

Именно. Затова е хубаво да се вгледаш преди всичко във себе си .

Айде да е някой друг да го каже,  но ти си прекрасен пример за субективизъм и комунистко-сталинистка пропаганда и субективизъм.

И преди съм те питал - Нали си в Германия, я ми кажи какво би станало ако  във форумите се вихрят хора със хитлеристки аватари, подписи и символика ? и които да възхваляват хитлеризма и национал социализма ?

Е именно де!!! Затова съм в Германия!!! Точно Германия избраха да вървят по пътя на прекрасния комунизъм и тия дни за четвърти пореден път избраха партийният секретар на ГДР да е на кормилото на държавата им!!! Нямаха голям избор!!! Трябваше да избират между комунисти и комсомолци!!! Избраха комунистите!!! С други думи, тръгнали са натам, където ние бяхме през 1989-та година!!! А вие продължавайте да си плюете и да се чудите, защо при нас положението става все по-зле!!!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арогантност, обиди и простотия до дупка :)

Ето за тези неща говоря...

На последния ми въпрос нещо не смееш да отговориш ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Джугашвили, що си губиш времето? Очевидно "kalansuv" и "miro20" са два ника на един и същ трол. При това - редовен потребител на "соли за вана". И докато не си изпълни норматива с постове, съдържащи спуснатите му опорни точки, на ул."Козяк" не му дават дневната доза синтетика. Отговаряйки му, ти само му помагаш да покрие норматива за деня. Остави го да си пише сам, и без това никой не го чете...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Джугашвили написа:

Е именно де!!! Затова съм в Германия!!! Точно Германия избраха да вървят по пътя на прекрасния комунизъм и тия дни за четвърти пореден път избраха партийният секретар на ГДР да е на кормилото на държавата им!!! Нямаха голям избор!!! Трябваше да избират между комунисти и комсомолци!!! Избраха комунистите!!! С други думи, тръгнали са натам, където ние бяхме през 1989-та година!!! А вие продължавайте да си плюете и да се чудите, защо при нас положението става все по-зле!!!

Това добре . С удоволствие ще ви я отстъпим другарката Меркел щом я припознаваш като свой човек и без това само прави пакости в ЕС но кажи ми защо като и двамата са такива големи комунисти с Путин защо не се разбират ама хич знаеш. Моето мнение е че нито един от двамата не е комунист а просто и двамата са отворили уста на налапат колкото се може повече от света, ама ми е интересно твоето мнение по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Джугашвили написа:

Мирчо, ти пък къде се навираш между шамарите!!! Колко пъти да ти се казва, че когато атовете си мерят пишките, не се навеждай със свалени гащи!!! Мен ако питаш, това твоето не е за хвалене, че толкова много мъже ти имат мерак да те одупят, но кой съм аз да променя фетиша ти към мъжките ласки!!! Ти си роден за любов!!!

преди 6 часа, Джугашвили написа:

Точно Германия избраха да вървят по пътя на прекрасния комунизъм и тия дни за четвърти пореден път избраха партийният секретар на ГДР да е на кормилото на държавата им!!! Нямаха голям избор!!!

Защо си в прогнилата капиталистическо - фашистка Германия, а не в Русия. Около тебе в Германия в радиус от около 100 км. колко бази има на НАТО. Как ги търпиш базите на НАТО. Тръмп почна да гони русофилите от САЩ. Гледай  да не попаднеш в списък на службите на федералната бундесрепублика заради пропагандата и проповедите ти в форумите. А това как ще го коментираш.

Снимка на Потресаваща Русофобия.
Редактирано от kalansuv (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Арогантност, обиди и простотия до дупка :)

Ето за тези неща говоря...

Хората му казват истина!!! Това че не ти харесва, трябва да те накара да се замислиш и да се промениш!!! Целият форум ти го казва, ама ти не, всички са арогантни и прости, пък ти си от ходжовите патки!!! Ти си като англичанина, дето в Европа кара в лявото платно и си мисли, че всички останали са в насрещното движение!!!

преди 3 часа, miro20 написа:

На последния ми въпрос нещо не смееш да отговориш ? :)

Кой е последния ти въпрос??? Твоите постове не ги чета, а ако евентуално проявя милосърдие, ги чета до първата запетая!!!

преди 2 часа, lsmurf написа:

Това добре . С удоволствие ще ви я отстъпим другарката Меркел щом я припознаваш като свой човек и без това само прави пакости в ЕС но кажи ми защо като и двамата са такива големи комунисти с Путин защо не се разбират ама хич знаеш. Моето мнение е че нито един от двамата не е комунист а просто и двамата са отворили уста на налапат колкото се може повече от света, ама ми е интересно твоето мнение по въпроса.

О, това че квалифицирате Путин като комунист и матушка Россия като комунистическа държава към дадения момент, си е изцяло ваш проблем!!! Така Ви отърва!!! А и контролираните еврейски медии ви пилят мозъците и допринасят за сформирането на общественото мнение!!! Виж Германия и другарката Меркел са на точно обратният полюс - комунистическа държава с комунистически лидер!!! А Вие плюете комунизма и в същия момент се кланяте и възхвалявате комунистическа Германия, комунистическият ЕС и комунистическите им лидери!!! Като цяло сте тотално сбъркани и неориентирани!!!

преди 36 минути, kalansuv написа:

Защо си в прогнилата капиталистическо - фашистка Германия, а не в Русия. Около тебе в Германия в радиус от около 100 км. колко бази има на НАТО. Как ги търпиш базите на НАТО. Тръмп почна да гони русофилите от САЩ. Гледай  да не попаднеш в списък на службите на федералната бундесрепублика заради пропагандата и проповедите ти в форумите. А това как ще го коментираш.

Снимка на Потресаваща Русофобия.

В радиус от 100 км няма нито една база на НАТО, а основния език е руския!!! Единствено в братска комунистическа Германия можеш с умиление да си припомниш татово време и да живееш в приблизително същите условия, на приблизително същият стандарт от онова славно време!!! А бежанците защо искат в комунистическа Германия, а не искат в капиталистическа България, а???

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Джугашвили написа:

Хората му казват истина!!! Това че не ти харесва, трябва да те накара да се замислиш и да се промениш!!! Целият форум ти го казва, ама ти не, всички са арогантни и прости, пък ти си от ходжовите патки!!! Ти си като англичанина, дето в Европа кара в лявото платно и си мисли, че всички останали са в насрещното движение!!!

Това важи изцяло за теб. Аз както виждаш, не реагирам с подобен на твоя гаменски език, който не е само твой патент де.

За "целия форум" не се напъвай. Това че още няколко гамена са ти лайкнали простотиите, не те прави "мнение на форума". Затова обикновенно казвам че прекрасно си личи от писаното кой какъв е.

:)

преди 38 минути, Джугашвили написа:

Кой е последния ти въпрос??? Твоите постове не ги чета, а ако евентуално проявя милосърдие, ги чета до първата запетая!!!

За трети път мисля питам :

- Нали си в Германия, я ми кажи какво би станало ако  във форумите се вихрят хора със хитлеристки аватари, подписи и символика ? и които да възхваляват хитлеризма и национал социализма ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Това важи изцяло за теб. Аз както виждаш, не реагирам с подобен на твоя гаменски език, който не е само твой патент де.

За "целия форум" не се напъвай. Това че още няколко гамена са ти лайкнали простотиите, не те прави "мнение на форума". Затова обикновенно казвам че прекрасно си личи от писаното кой какъв е.

:)

За трети път мисля питам :

- Нали си в Германия, я ми кажи какво би станало ако  във форумите се вихрят хора със хитлеристки аватари, подписи и символика ? и които да възхваляват хитлеризма и национал социализма ?

Биха ги избрали за водачи и биха се радвали на подкрепата на малкото останали истински германци!!! Мхм, вече са в бундестага, трета политическа сила с близо 13% подкрепа!!!  Вече ви се вижда краят!!! Започвай от сега да въртиш задника, че след някоя и друга година вече ще е твърде късно!!! А ние помним и ще ти го припомним!!! 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Джугашвили написа:

О, това че квалифицирате Путин като комунист и матушка Россия като комунистическа държава към дадения момент, си е изцяло ваш проблем!!! Така Ви отърва!!! А и контролираните еврейски медии ви пилят мозъците и допринасят за сформирането на общественото мнение!!! Виж Германия и другарката Меркел са на точно обратният полюс - комунистическа държава с комунистически лидер!!! А Вие плюете комунизма и в същия момент се кланяте и възхвалявате комунистическа Германия, комунистическият ЕС и комунистическите им лидери!!! Като цяло сте тотално сбъркани и неориентирани!!!

Тоест ако правилно съм те разбрал ти не харесваш Путин защото не е комунист и не харесваш Русия защото не е комунистическа каквито искаме да ги изкараме защото така ни отърва ??? Определено ме обърка тотално . Наистина не мога да се ориентирам какво на практика харесваш . Ето казвам ти вземайте си другарката Маркел и си я ползвайте със здраве а  ти пак "кланяш се на комунистическа Германия". Не можеш ли да четеш или трудно помниш не знам какъв ти е проблема . Май чукча е само писател той не читател.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Именно. Аз  обикновенно именно заради копи-пейста не отговарям в темите му , въпрекич е също съм казвал че има много интересни неща и факти.

Но с неговия спамерски стил просто ги осира, колкото и ценни неща да са, и отвращава хората.

Е да, ти си професионалист-трол и спамът за теб е нещо чуждо.  

Аз обаче исках да кажа нещо друго с първия си пост. Абсурдно е подобни хора да се разкарват от форума при положение, че собственика на форума и повечето модератори са на неговото мнение и нямат нищо против така наречените "комунисти" или дори 'националисти", да се разкарат ако не от форума, то поне от политическите теми. Но все пак нека отчитаме, че ако никой не отговаря на тоя, никой и няма да чете темите му, щото за има няма 3-4 часа ще отидат в небитието и никой няма и да разбере, че са съществували, ако просто ей така си цъка из форума и следи кой какво пише на момента. Затова и си мисля, че не само тоя няма да бъде разкаран, но и хора като тоя, пуснали тая тема с провокативни никове. Реално погледнато, почти всички, дето пишем в политически теми, сме си и живели и видяли какво е социализъм - комунизъм. Всеки има различни спомени - добри, лоши...без значение. Но апроксимирано към днешна дата, ако човек в момента е тъпкан, естествено е да се появяват на яве хубави спомени от социализма, каквито неимоверно е имало. Но ако човек днес е направил пачка и прави, напълно естествено да плюе миналото. 

Вземи сега споровете между работодателските организации и профсъюзите за някои неща, примерно класът за прослужено време или дори обезщетенията на борсата. Бъди сигурен, че ако работодателите са в положението на работниците, въпреки че се смятат за богове и недосегаеми, задето са излъгали системата, ще мислят като синдикатите. В това две мнения няма. Ням,а работник, дето да иска да му отпадне класа, щото видиш ли, някое лайненце на 20 вършило същата работа. Няма как да върши същата работа, освен ако не брои щайги картофи или да кажем не работи работа без мисъл - примрерно на конвейр, дето през 5 секунди трябва да правиш нещо. Ама дори и щайги да брои, пак не е от класата на стария работник, щото видиш ли, телефона ще звънне, ще се изкуши да го забърше или ще се окаже без опит в броенето дори на щайги картофи. Човек се учи с времето и няма как работодателите да искат еднакво заплащане в общия случай. Да, ако аз преброя 5 щайги и младежа 5, естествено еднакви пари да вземем. Ама ако утре на младежа му скимне да вдигне телефона и преброи 4, пак ли еднакви ще вземаме? И ако това води до големи загуби и рекламации на работодателя, за какъв чеп му е да маха класа? За да изгони работника, дето ще му свърши добре и качествено работата в дълъг период от време, а не само за 1-2 месеца? Това са пълни глупости. Със сигурност и ти, ако не бе в това положение, щеше да мислиш по друг начин. 

И да се върна на темата. 1000% по-голяма е вероятността да бъде изгонен човек от тоя форум, търсещ и подкрепящ някаква справедлива кауза, отколкото хора като тоя, а и теб. Това, че не плюеш тоя и оня не означава, че си панацеята на форума и капитализма. Напротив, такива хора трябва да се избягват, защото реално те са аналог на някогашната ДС. Това е истината. Днешната ДС са хора акто тоя, дето пуска тия теми и като теб. Също и като някои от модераторите в тоя форум. 

Това си е истината и колкото по-скоро българите разберат, че ДС в момента е по форуми, правителства и НПО-та, толкова по-скоро и ще стигнем нивото на държави, към които се стремим. Все пак да не забравяме, че държавите, към които се стремим, използват поне 80% от останалите държави за своето благоденствие. Ей това е истината.

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lsmurf написа:

Тоест ако правилно съм те разбрал ти не харесваш Путин защото не е комунист и не харесваш Русия защото не е комунистическа каквито искаме да ги изкараме защото така ни отърва ??? Определено ме обърка тотално . Наистина не мога да се ориентирам какво на практика харесваш . Ето казвам ти вземайте си другарката Маркел и си я ползвайте със здраве а  ти пак "кланяш се на комунистическа Германия". Не можеш ли да четеш или трудно помниш не знам какъв ти е проблема . Май чукча е само писател той не читател.:)

Истината е, че аз съм ценител на истинските неща!!! Нещо което Вие не сте и няма да бъдете!!! Чета, информирам се, мисля!!! Вас Ви мързи да четете, мисленето е географско понятие за Вас и вярвате сляпо на опорните точки спуснати Ви от НПО-тата и контролираните еврейски медии!!! Ненавиждам лицемерието, лицемерната политика и двойните стандарти, на Вас това Ви е втора природа!!! Това е само малка част от причините поради които харесвам матушка Россия и Путин, освен че съм патриот и пазя българските интереси!!! А вашия патриотизъм опира до това, накъде духа вятъра, кой поръчва музиката и кой плаща!!! А другарката Меркел си я дръжте за Вас, вместе с изпедерастените Ви европейски ценности!!! Нали сте евроатлантици!!! Сега ще търпите еврогещината и ще мълчите!!! 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Това че още няколко гамена са ти лайкнали простотиите, не те прави "мнение на форума "

Лапе! Мери си приказките когато пишеш, ако не искаш да опиташ дръвцето. Ако някой ти прощава, аз няма да съм този. Не си човека, който определя на кого ще лайкват постовете и кой е гамен. На всичкото отгоре, много отдавна не пиша нито дума в "Политика" и с нищо не обиждам ни едната , ни другата страна. Като не ти изнася някоя тема, опитай се да я прескочиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Джугашвили написа:

В радиус от 100 км няма нито една база на НАТО, а основния език е руския!!! Единствено в братска комунистическа Германия можеш с умиление да си припомниш татово време и да живееш в приблизително същите условия, на приблизително същият стандарт от онова славно време!!! А бежанците защо искат в комунистическа Германия, а не искат в капиталистическа България, а???

преди 2 часа, Джугашвили написа:

О, това че квалифицирате Путин като комунист и матушка Россия като комунистическа държава към дадения момент, си е изцяло ваш проблем!!! Така Ви отърва!!!

БСП иска закрила за Държавната сигурност на Москва в България. Четата води бездарния агент на ДС и именит русофил Таско Ерменков.
#хибрикчии #русофилитеБезродници

safe_image.php?d=AQCmGDk6s0OFpm8S&w=476&
Екатерина Бончева: БСП предлагат закон за закрила на Държавна сигурност Подписът на Таско Ерменков, като вносител, дава част от…

Екатерина Бончева: БСП предлагат закон за закрила на Държавна сигурност

Подписът на Таско Ерменков като вносител дава част от отговорите, защо БСП се връща към комунистическите си практики

Пълно осветяване на всички служители, сътрудници и доносници на ДС!!! Плюс закон за забрана да кандидатстват за изборни длъжности /от президент и депутат до селски кмет/ и да бъдат назначавани на държавни длъжности! -------------- Нали комунистическият режим е престъпен по закон? Е - на тези негодници комунистическият режим се крепеше 45 години.

само че комунистическият режим продължава да се крепи точно от в момента управляващите комунисти, които сега се наричат ГЕРБаджии! И защо не отбележиш колко партийни секретари, фанатици- комунисти и агенти на ДС има на възлови места в престъпната, корумпирана и просташка еднолична власт на една видна сИКаджийска мутра от Банкя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.