Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Препоръчан отговор

Предлагам в тема Мобилни у-ва - iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. Ще бъде много по-удобно да се уточняват потребителите с коя версия са и т.н. Това е моето предложение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, iAppleBeats написа:

Предлагам в тема Мобилни у-ва - iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. Ще бъде много по-удобно да се уточняват потребителите с коя версия са и т.н. Това е моето предложение

Понеже форума не е само за iPhone няма как само за неговите модели да се направят подраздели. Това го разбираш отлично, щом предлагаш и за другите марки и модели да е така. Въпроса е всъщност имаш ли някаква бегла представа колко модела мобилни телефони на различните марки са на пазара само в момента, без да включваме дори тези дето не се продават в момента нови? Ако говориш за ОС дето ползва устройството - ще трябват два раздела само - iOs и android. Или за всяка версия на софтуера? След всеки ъпдейт да се прави подраздел?

Не мисля че е голямо усилие като си направиш тема за твоя си телефон да му изпишеш модела в заглавието или в самата тема. Ако искаш просто да обсъдиш конкретен модел може да си направиш тема за него в съответния раздел. Никой няма да те спре. Още повече ако темата е полезна за потребителите. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си форум специално за Apple. Айде сега да направим и подраздели за всяка марка, модел и версия на драйверите на различни части. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, iAppleBeats написа:

  iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. 

Всяка марка телефон има по няколко десетки модела и по 3, 5, 6 версии на софтуера за всеки модел.
Ако за всяка марка апарат се направи раздел и за всеки софтуер подраздел, ще имаме около 628 раздела с по 2 поста вътре, а да не говорим колко трудно масата от хората ще уцелят точния раздел, защото не знаят с коя ОС са.
Вижте само Самсунг с колкостотин модела разполагат и ще разберете какво имам предвид.

eminem_vr го е казал преди мен, та прочетете го внимателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, algor написа:

Всяка марка телефон има по няколко десетки модела и по 3, 5, 6 версии на софтуера за всеки модел.
Ако за всяка марка апарат се направи раздел и за всеки софтуер подраздел, ще имаме около 628 раздела с по 2 поста вътре, а да не говорим колко трудно масата от хората ще уцелят точния раздел, защото не знаят с коя ОС са.
Вижте само Самсунг с колкостотин модела разполагат и ще разберете какво имам предвид.

eminem_vr го е казал преди мен, та прочетете го внимателно.

Да, разбрах го. Но нямам на предвид да се добавят всички версии на iOS или Android. А по-използването като 5/6/7 версиите, а на iOS 10/11

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, iAppleBeats написа:

Да, разбрах го. Но нямам на предвид да се добавят всички версии на iOS или Android. А по-използването като 5/6/7 версиите, а на iOS 10/11

Колко теми според теб ще има в раздел "андроид 7.0" ? Според мен само една и в нея да се обсъжда тази версия. Когато някой си прави тема, тя е обикновено, да не кажа винаги, за конкретен модел телефон. Защо му е тогава да я  пуска в раздел според ОС която се ползва? Като един и същи модел телефон може в някои случаи да е на различни версии софтуер. А пък автора в повечето случаи пита как да си оправи някоя настройка от менюто, и изобщо не знае коя версия му е софтуера че да пусне тема там. Предложението ти ще усложни ситуацията само ако се приложи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9/28/2017 в 22:41, algor написа:

Всяка марка телефон има по няколко десетки модела и по 3, 5, 6 версии на софтуера за всеки модел.
Ако за всяка марка апарат се направи раздел и за всеки софтуер подраздел, ще имаме около 628 раздела с по 2 поста вътре, а да не говорим колко трудно масата от хората ще уцелят точния раздел, защото не знаят с коя ОС са.

Що, да не би android.bg форума да е нещо различно ? Или xda и всичките останали известни световни андроид форуми ?

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Atanas Pachov написа:

Що, да не би android.bg форума да е нещо различно ? Или xda и всичките останали известни световни андроид форуми ?

kaldata не е форум нито само за айфони, нито само за андроид. Така че - да, нещо по-различно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

В тази стара тема ще пиша и отбележа нещо като Предложение.

Мисля, че темата "Целувката на Кобрата", не е пряко свързана със Спорт.

Това е от журналистика, сензации, всичко останало, до Психология и проблемът на спортистите ни с поведението и културата им.

Аз лично, следяща с интерес спорт, виждам и попадам по сайтове, които ме информират за спортни постижения.

Това е. Оставям на вашата преценка, че не ми се разправя със скучаещи ... Легендерши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.04.2019 г. в 22:35, Maleficient написа:

В тази стара тема ще пиша и отбележа нещо като Предложение.

Мисля, че темата "Целувката на Кобрата", не е пряко свързана със Спорт.

Това е от журналистика, сензации, всичко останало, до Психология и проблемът на спортистите ни с поведението и културата им.

Аз лично, следяща с интерес спорт, виждам и попадам по сайтове, които ме информират за спортни постижения.

Това е. Оставям на вашата преценка, че не ми се разправя със скучаещи ... Легендерши.

И все пак, какво предлагаш? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.04.2019 г. в 22:35, Maleficient написа:

В тази стара тема ще пиша и отбележа нещо като Предложение.

Мисля, че темата "Целувката на Кобрата", не е пряко свързана със Спорт.

Това е от журналистика, сензации, всичко останало, до Психология и проблемът на спортистите ни с поведението и културата им.

Аз лично, следяща с интерес спорт, виждам и попадам по сайтове, които ме информират за спортни постижения.

Това е. Оставям на вашата преценка, че не ми се разправя със скучаещи ... Легендерши.

Напротив, пряко свързана е със спорта и съвсем логично е да е тази категория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, ostavime написа:

И все пак, какво предлагаш? 

Да се премести в друг раздел

преди 26 минути, Емил Костов написа:

Напротив, пряко свързана е със спорта и съвсем логично е да е тази категория.

Как точно и от кое на спорта? 

Мотивира някой да се запише да спортува бокс или да се обсъждат изявите на спортистите като пример по принцип?

 

Има наистина интересни и предавания и информация за спорта.

Преди време гледах по Евроспорт филм за кубинските боксьори, каква Сила са били.

Какво са получавали от държавата си-соц- като бонуси.

Как някои не са приемали милионите, за да се състезават като американци. Малкото, които са го направили, как са били заклеймявани като предатели и т.н.

Друг път имаше за един състезател по свободна борба от ...Уругвай, който печели сребърен медал от олимпиадата в Лондон.

След това с парите прави зала за децата и ги тренира.

Въобще, Спортът като колко важен може да е за живота на много подрастващи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кое да се мотивирам? Говорим за спортни личности и тяхното положение.  Това е все едно в хардуерния раздел някой да напише, че компютърът издава странни звуци и аз да го пратя в раздел музика или в раздел аудиотехника.  Спортът не е само успехи! Той е падения, клюки, подмолни далавери и каквото още се сетиш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
на 7.04.2019 г. в 23:15, Емил Костов написа:

На кое да се мотивирам? Говорим за спортни личности и тяхното положение.  Това е все едно в хардуерния раздел някой да напише, че компютърът издава странни звуци и аз да го пратя в раздел музика или в раздел аудиотехника.  Спортът не е само успехи! Той е падения, клюки, подмолни далавери и каквото още се сетиш.

Положение не е като Постижение. Спортно.

Но ти не си спортист и няма как да схванеш Същността на Спортното и смисъла на това, някой/и да са спортисти и това да е важно.

Да сравняваш Хардуерно е  като с Хлебно и производството на хлебни изделия.

Спортът, още повече Боксът, е с традиции.

И когато не се обсъжда Серафим Тодоров, а Кубрат, тогава има проблем, и той не е в клетите медии, а в читателите-сеирджии, които остават с грешно впечатление.

Така че, не ми обяснявай какво е Спорт, и не се излагайте, заради всички спортисти, които нямат за цел да са сензация, а постигнали и преодоляли граници, които миЖковци като теб само могат да си мечтаят и да се доближат!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Maleficient написа:

Положение не е като Постижение. Спортно.

Но ти не си спортист и няма как да схванеш Същността на Спортното и смисъла на това, някой/и да са спортисти и това да е важно.

Да сравняваш Хардуерно е  като с Хлебно и производството на хлебни изделия.

Спортът, още повече Боксът, е с традиции.

И когато не се обсъжда Серафим Тодоров, а Кубрат, тогава има проблем, и той не е в клетите медии, а в читателите-сеирджии, които остават с грешно впечатление.

Така че, не ми обяснявай какво е Спорт, и не се излагайте, заради всички спортисти, които нямат за цел да са сензация, а постигнали и преодоляли граници, които миЖковци като теб само могат да си мечтаят и да се доближат!

Хайде да не се обиждаме. Нито мечтая да се доближавам до Кубрат Пулев, нито му завиждам.  Не съм го карал аз да целува журналистката.  Всичко това е свързано със спорта. Или може би теми от сорта на унищожени и занемарени спортни бази или пък корупцията в спорта не са за раздел спорт?? 

Да, боксът е с традиции ( и не само той ) и като гледам нещо не ги пазим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не и обръщайте внимание на леля Гошка-кеца.Залагам си главата,че горката никога не е влизала в спортна зала, ама иначе цял ферман може да изпише ,,Кое е спорт в 21-ия век,,  Просто жената отива към пенсия,малко работа ,много свободно време, и трябва да си оплътнява времето като е на  ,,всяка манджа миродия,, Като тия ,къде едни и същи се обаждат в часът на Милен Цветков

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Коя е таз?Назови поименно та да не стават обърквации :D

Аве все едно не знаеш, кой играе във форума на лотария, ама никога в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, franchesko написа:

Аве все едно не знаеш, кой играе във форума на лотария, ама никога в България.

Значи за друга персона става дума,понеже имаме една тук дето търка билетчета и в БГ ама ядец :D (странното е че пак е с кецки в кантора и бълва псево-интелектуален буламач на килограм)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Значи за друга персона става дума,понеже имаме една тук дето търка билетчета и в БГ ама ядец :D (странното е че пак е с кецки в кантора и бълва псево-интелектуален буламач на килограм)

О за Билетчата в БГ не го знаех...е това трябва да го отразни Ани Салич в централната.Иначе, като каза ,,кецки в кантора,, за същата персона иде реч, на вас явно ви се представя като Каролина Клер, на нас като леля Гошка.Раздвоение на личноста му викат хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, franchesko написа:

О за Билетчата в БГ не го знаех...е това трябва да го отразни Ани Салич в централната.Иначе, като каза ,,кецки в кантора,, за същата перосна иде реч, на вас явно ви се представя като Каролина Клер, на нас като леля Гошка.Раздвоение на личноста му викат хората.

Бе кво раздвоение-то направо не можеш и хванеш спатиите :shock11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Бе кво раздвоение-то направо не можеш и хванеш спатиите :shock11:

Гледай и се учи как стават ддс схемите.Както са пееше в оная песен ,,Който гледа внимателно печели обезателно,,  :cheers: 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, franchesko написа:

Гледай и се учи как стават ддс схемите.Както са пееше в оная песен ,,Който гледа внимателно печели обезателно,,  :cheers: 

 

Тя схемата е ясна,ама госпожицата е парясна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Без грам мозък(Васето 2.0) написа:

Тя схемата е ясна,ама госпожицата е парясна :D

Понеже е парясня, за туй и отдавна вече не е толко тясна,и пред нея всеки предпочитя своята ръка дясна, и за туй госпожата е толко бясна.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, franchesko написа:

Понеже е парясня, за туй и отдавна вече не е толко тясна,и пред нея всеки предпочитя своята ръка дясна, и за туй госпожата е толко бясна.:D

Има теми с рими бре :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...