Премини към съдържанието
Бисер Петков

Има ли алтернатива на CyberLink PowerDirector 15 (64-bit)?

Препоръчан отговор

Въпроса е в заглавието. Ползвам я от доста време, но ми се струва тежичка програма. Тествах Filmora, но не видях достатъчно опции и ефекти, и не ме устройва. Хардуера е Интел i7 процесор, 8 гигабайта рам, видео карта 4 гигабайта и хард 500 гигабайта на 7200 скорост. Щом при тия параметри компютъра се затруднява с CyberLink PowerDirector 15 (64-bit) съм принуден да търся алтернатива, която поне да се доближава опционално и с ефекти до пауър директора, но да не товари толкова. Има ли такава и коя е тя? Защото гугъл не ми помогна много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте DaVinci Resolve (линка е най долу на страницата)

Има безплатна версия която от скоро ползвам. Тя има ограничения. Например за експортиране на файла до 1080p, както и други по малки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, oic написа:

Опитайте DaVinci Resolve (линка е най долу на страницата)

Има безплатна версия която от скоро ползвам. Тя има ограничения. Например за експортиране на файла до 1080p, както и други по малки.

Изтеглих я, инсталирах, но ми вади това съобщение и не се стяртира:

Resolve_2017_09_30_19_49_31.png

Ето точно инфо за видео картата (драйвера е инсталиран от диск):

Cyberfox_2017_09_30_19_55_45.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата си стартира перфектно, но още не съм я пробвал.

Относно замяната на CyberLink PowerDirector 15  с друга - защо не опиташ продуктите на TMPGEnc.

Ползваш вграденото в проца видео, заради това ти идва "тежичка" PowerDirector-а.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под клипа е дадено какво да се копира.

Here is the code:

LsManager.3.NumGPUs = 1

LsManager.3.GPUMapping = 0

LsManager.3.GPUMappingEnable = 1

Local.GPU.Mode = CUDA

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2017 г. в 21:08, zazvida написа:

Въпроса е в заглавието. Ползвам я от доста време, но ми се струва тежичка програма. Тествах Filmora, но не видях достатъчно опции и ефекти, и не ме устройва. Хардуера е Интел i7 процесор, 8 гигабайта рам, видео карта 4 гигабайта и хард 500 гигабайта на 7200 скорост. Щом при тия параметри компютъра се затруднява с CyberLink PowerDirector 15 (64-bit) съм принуден да търся алтернатива, която поне да се доближава опционално и с ефекти до пауър директора, но да не товари толкова. Има ли такава и коя е тя? Защото гугъл не ми помогна много.

Извинявай, ама какво и е тежкото? Вземи си едно SSD, защото ми се струва, че точно хард диска ти е проблема.  Аз също позлвам от амнайсет години Power Director,  също с i7, но със 16 GB RAM и SSD. Без ССД е глупаво да правиш каквото и да е. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.