Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зравейте. Свързана съм по мрежа с Принтер Canon MF211, който е локално свързан с друг компютър. Разпечатвам на него, но немога да сканирам на него. С Windows 7  Ultimate съм. Някой знае ли дали е възможно да сканирам и как? Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Bbt_sm написа:

Зравейте. Свързана съм по мрежа с Принтер Canon MF211, който е локално свързан с друг компютър. Разпечатвам на него, но немога да сканирам на него. С Windows 7  Ultimate съм. Някой знае ли дали е възможно да сканирам и как? Благодаря

Надявам се не очаквате да сканирате по LAN,  ако не сте разрешили от самото устройство Remote Scanner?

Редактирано от street racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Bbt_sm написа:

Разпечатвам на него, но немога да сканирам на него

Здравейте , като гледам упътването пише го на 114 на 115 -116-117 страница а може и драйвърите да не са добре , но те се инсталират при разкачен принтер  от компютъра. Драйверите се намират тук. Нали това е модела на принтера Canon I-SENSYS MF211 ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, street racer написа:

Надявам се не очаквате да сканирате по LAN,  ако не сте разрешили от самото устройство Remote Scanner?

преди 3 часа, street racer написа:

По lan мога само от компютъра на който е свързван

преди 3 часа, Gangosa написа:

Здравейте , като гледам упътването пише го на 114 на 115 -116-117 страница а може и драйвърите да не са добре , но те се инсталират при разкачен принтер  от компютъра. Драйверите се намират тук. Нали това е модела на принтера Canon I-SENSYS MF211 ?

Благодаря да точно това е моделът

преди 3 часа, Gangosa написа:

Благодаря!

Редактирано от Bbt_sm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.