Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Предстои ми смяна на оператора за тв и нет. Историята е следната... Две години ползвах DCC, но както се зае от повечето хора в Пловдив те бяха (сега може би не) под всякаква критика и ги смених със бизоо. Договора ми със Близоо изтича следващия месец и нямам никакво желание да го подновя. Лятото нета им е ОК, но след като се напълни градът пак със хора нета им става нетърпим от време на време. За тв не предлагат кой знае какво. След изтичане на промоцията договора ми става 30 лв. на месец което е абсурдно да им плащам. 

Някой има ли впечатления от entry как са в този квартал или за DCC може би са се по оправили? Питах във Виваком, но трябвало да дупчат стени, а това е нова кооперация и си има окабеляване.... DCC и entry имат мрежа в блока и трябва да реша някой от тях. Близоо да не ги искам на близо.

Благодаря предварително :)

Редактирано от qwee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За DCC не знам но можеш да провериш как седят нещата при Булсат. Аз съм на тях в Асеновград и съм много доволен оптичен интернет+Fusion.

Редактирано от Year Zero (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за куулбокс и оптика на булсат се по интересувай  .Но ако сложиш пакет 100 мбпс на булсат с тв ще ти излезе много солено тъй като колкото тв имаш ще те таксуват на приемник по 3 лв . Куулбокс  също имат добра тв но там незнам как е политиката им с приемците ако пак таксуват моят съвет е да си останеш на близоо само на тв а нет ако държиш на надежността те съветвам куулбокс .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.