Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искала да ми препоръчате лаптоп, който би бил подходящ за програми, свързани с програмиране или с две думи да ми върши добра работа :D, понеже уча в РУ и съм специалност компютърни системи и технологии (КСТ) :) Като цена мога да отделя от 550 до 1000 лева. Ще се радвам препоръчаният лаптоп да е в наличност в Емаг :) Благодаря предварително!

Редактирано от Магдалена Гичева (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само втора ръка за тези пари може да се вземе добър лаптоп и за тези пари, втора ръка ще имаш голям избор от качествени машини. Тук има достатъчно теми, в които вече са препоръчвани такива конкретни модели за тези и по-малко пари. Колкото до емаг, впечатленията ми са, че това е магазина с най-високи цени. Не съм пазарувал от тях, никога няма и да го направя и нямам впечатления колко коректни са, но има толкова много онлайн доказали се магазини, не ми е ясно защо да искаш да е точно от тези?... Да не би защото се рекламират по българските телевизии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сме за втора ръка бизнес клас.

Ако държиш на нов -> https://laptop.bg/laptops-hp-250_G6-hp_250_g6_2EV81ES

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какви точно програми ще работиш и ще ти трябва ли accelerated-GPU ? /Ще им трябва ли "подпомагане" от видеокартата ? Ако ще учиш 3D графика, видеобработка и други такива, търси нещо с Quadro или FirePro. За тия пари говорим за Workstation втора ръка или ново дърво с "гейминг" карта, която ще е малко по-добре, отколкото да рендира само с процесора.

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип - ThinkPad от T или W серията. Всичко останало е компромис. За толкова пари - втора ръка. В рамките на посочения бюджет - Lenovo ThinkPad T540p. Ако си в състояние да добавиш още 250 лева - един от най-добрите произвеждани някога лаптопи, с достатъчно възможности, за да изкараш с него следването си и поне година-две след това - Lenovo ThinkPad W530. Последният има възможност за поставяне на втори хард диск в mSATA формат на мястото на 3G модема, за поставяне на трети хард в чекмедже на мястото на DVD-то, може да му се добавят до 32 GB RAM, издържа на заливане с вода по време на работа и е достатъчно здрав, за да стъпиш отгоре му, когато е затворен.

Редактирано от Win_user (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Бихте ли ми казали какво вие знаете по въпроса за процесорите на amd които ще излизат скоро? Бихте ли ми казали какво знаете?
    • от g-p xayc
      Здравейте.Имам лаптоп Lenovo Flex 15 и отскоро имам следния проблем.
      Залях с вода платката, която служи за пускането на лаптопа, две усб-та и копчето за Биос.Попринцип тази платка се свързва с лентов кабел към дънната платка.
      Когато я бях залял лаптопа не тръгваше.След това махнах платката и когато допитах лентовия кабел до крачетата на платката лаптопа тръгваше.Проблема, е че когато лаптопа работи около 40-50 мин просто изгасва, без предупреждение, без да прегрява, просто гасне, пускам го пак по този начин включва се и пак изгасва след 40-50 мин работа.Въпроса ми е проблема породен ли е от проблемната платка или някъде другаде да го търся.Пробвах с Убунти на флашка и пак същата работа.Благодаря ви, хубав ден.
    • от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• от dini99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.