Премини към съдържанието
problem33

Не мога да си свържа скайп с майкрософт профил

Препоръчан отговор

Здравейте, когато влеза в скайп сайта и искам да си свържа профила с майкрософт ми изписва ето това - We can't look up this email address right now. Please try again later.

а точно преди това си смених емайла на друг основен в скайп, и когато дам на забравена парола, все още е стария ми емайл... а в сайта си е новия основен и стария го изтрих,.. незнам какво се получи, но искам да ги свържа и да ми е новия емайл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто учтиво забавят топката,като молят да опитате по късно.Все пак от другата ти тема,не си разбрал намекването да не правиш допълнителен техен акаунт...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, аз си смених емайла, защото исках да е друг... от сайта на скайп... пробвах с забравена парола и все още е стария емайл.. при свързване пък все още тов ами дава... и незнам какво става всъщност... Защо новия емайл не ми се сменя, а в същото време е сменен в сайта...  а ако някой хакер пробва да ми разбие скайпа със звездички изписва все още стария емайл.. а уж трябваше да е новия... и кога това после ще мога да свържа акаунта с майкрософт... мн объркана работа ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.