Премини към съдържанието
crashgold

Проблем със сървър на Unturned

Препоръчан отговор

Здравейте ... Имам проблем с пускането на сървър... Преди 2 дена направих сървъра ... С приятел игрхме през хамачи и нямахме проблем ... Но оставих сървара пуснат за около 1 час и излязах.. след това се опитах да вляза и ми изписва  'server not respond Automatically Disconnecting '  със червени букви горе в ляво... Това се случва при зареждането... след това забелязах  в конзолата (имам в предвит черния прозорец )  на сървъра че пише с червени букви : DivideByZeroException: Division by zero - SDG.Unturned.LightingManager.updateLighting ()
SDG.Unturned.LightingManager.onLevelLoaded (Int32 level)
SDG.Unturned.Level+<init>c__Iterator0.MoveNext ()
UnityEngine.SetupCoroutine.InvokeMoveNext (IEnumerator enumerator, IntPtr returnValueAddress)                         та това е проблема :)        Благодаря за отделеното време :)             ! 

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

1. Go to your unturned steam directory:

(C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Unturned)

2. Go to bundles folder and then create "Workshop" folder
3. Inside the workshop folder, create folder of each: Content, Maps, and Steam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от cveti81
      Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?
    • от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.