Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

MovieLovers - безплатно българско приложение за филми и сериали

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Надявам се това е правилното място да ви представя MovieLovers - моето безплатно Android приложение за разглеждане на филми, сериали, трейлъри и др. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaclient.movielovers.mobile

В момента приложението е в алфа/бета-тестове.

Инструкции за желаещите да се включат като тестъри (не се изисква нищо особено): 
https://docs.google.com/document/d/16_qQmHbKj_aCGumJj8I19NMBgGRsgsAsucHtzEjn1VY/edit?usp=sharing

Ще съм ви много благодарен да чуя вашите отзиви - били те положителни или отрицателни. Благодаря за отделеното време.

frame-phone-details.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Blue_Hulk написа:

Да не си от тия дето слагат тайни кодчета за кражба на данни ?

Не. Мисля, че приложенията, които правят това, се разпознават лесно. Дори и на пръв поглед.

преди 8 часа, Person написа:

Махнах го, въобще не можах да го пусна. Има още много работа по него.

Имаше краш при устройства с много висока резолюция, който е поправен с новия ъпдейт (0.1.1). 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок! Ще го пробвам.Тук ли да пиша или в Google Play.? С андроид 7 съм.

П.П - Същото е, пак спря при старта.....

Редактирано от Person (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Person написа:

Пиши тук по-добре. Получавам краш-репортите ти, но има малко усложнения. Моля за още малко търпение, скоро ще фиксирам проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си работи нормално - S6+. То освен от youtube трейлъри друго май не може да се гледа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Person написа:

За съжаление, от 15-тина устройства, на които съм пробвал, този проблем се проявява само на твоето. Не можах да го репродуцирам, но пуснах пач (0.1.2), който може би ще го оправи.

преди 1 час, Радослав Матев написа:

При мен си работи нормално - S6+. То освен от youtube трейлъри друго май не може да се гледа?

Ако имаш предвид цели филми - не. Няма начин приложение за пиратски филми да оцелее в Play Store.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизията пиратска ли е? В смисъл да се направи нещо за ТВ? И най-вече български програми.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Радослав Матев написа:

Телевизията пиратска ли е? В смисъл да се направи нещо за ТВ? И най-вече български програми.

Приложението е предназначено за целия свят, не е локално за България. Ползвам глобална база данни, в която има и български сериали и предавания, но са малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го разгледам по-обстойно и аз се уча да пиша приложения и ми е интересно :)

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Радослав Матев написа:

Ще го разгледам по-обстойно и аз се уча да пиша приложения и ми е интересно :)

Насреща съм да помагам по въпроси свързани с Android разработка. В замяна на малко бета-тестване. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,приложението е много добро,инсталирах го на моя Huawei P10 Plus и работи страхотно.Успех ви желая

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. От тук нататък ще публикувам технологични статии на теми, които ми харесват  Приятно четене.
       Шест причини, поради които да вземете проектор (вместо телевизор)
             Имате просторен хол, хубави мебели, голяма стена. В този момент инстинктът ви кара да похарчите парите си за хубав нов телевизор с плосък екран. Но ако пазарувате с ограничен бюджет или искате по-креативно решение за нуждите на мултимедийното си преживяване, помислете дали да не се откажете напълно от телевизора и да вземете проектор на негово място.
      Проекторите притежават множество изненадващи предимства и въпреки, че може да си помислите, че проекторите са стара технология, не се притеснявайте. Съвременните проектори могат напълно да обърнат представата ви за кино и мултимедийно преживяване на вашата скучна бяла стена. Ето няколко причини, поради които те са чудесна алтернатива на телевизорите.

1. ПОЛУЧАВАТЕ ПО-ГОЛЯМ ЕКРАН ЗА ПАРИТЕ СИ.

Ако искате голям телевизор с плосък екран, обикновено ще трябва да похарчите стотици левове. Но с проектор, който струва между 500 и 1000 лв, можете да пуснете любимите си филми с големина от 50 до 300 инча с резолюция до Full HD. Дайте малко повече пари и резолюцията вече става 4к. Можете също така да получите прилично изображение на екрана и за по-малко пари, тъй като много проектори са с резолюция 720p.

2. НЕ ЗАЕМА МЯСТО НА ПОДА ИЛИ НА СТЕНАТА.

Ако телевизорът трябва да се монтира върху стената, тя трябва да се пробива. Ако решите да стои до стената ще му трябва голям здрав шкаф подложен под него. Това превръща телевизора в централен обект в стаята. От друга страна проекторът е доста по-малък и може просто да бъде поставен на рафт, като така не заема никакво пространство.
      Дори ако си вземете екран за проекция, той може да бъде сгъваем и така стената ви също ще си остане незасегната.

3. ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ СМАРТ.

Проекторът може да изглежда като ретро технология, но с правилната настройка можете да свържете вашия Apple TV или Chromecast към вашия проектор, както и DVD плейър, конзола за видеоигри, телефон или компютър. На пазара вече има модели и с вграден андроид в тях.

Следва продължение...

• от Константин Дачовски
      Здравейте, колеги! От много време търся от къде мога да изтегля сезоните на любимия ми сериал- Столичани в повече. В Замунда вече ги няма, а не знам къде да търся. По-специално ми трябват сезоните от 5 до 13, включително. Ще съм Ви благодарен, от името на цялото ми семейство, ако ми помогнете.
    • от Здравко Енчев
      Здрвйте, търся един сериал, който го даваха по ТВ7 или Никалалдиън , някъде между 2010-13/14.Не си го спомням много добре ,беше анимация и се разказваше за група приятели -супергерои, които вървяха на дълъг път и събираха магически камъни ( на въздух , земя , огън и т.н.)и накрая ги слагаха в една може би книга ( до колкото си спомням ) всичките в кръг и ставаше нещо, беше като голямо пътешествие и постоянно ставаха интересни неща.Героите мисля че бяха 4 и единия беше момиче, бяха хора и всичко беше по в стил аниме , но не напълно .Ще бъда много щастлив, ако някой знае как се казва.
    • от dream3dprint
      Здравейте. Имам голяма стена на хола и желая вместо тв да си взема що годе добър проектор. Понеже не съм запознат с тях ще се радвам да ми препоръчате някой добър като цена-качество. И да е минимум 720p натив резолюция до макс 1080p и да не е лазерен.
    • от dream3dprint
      Здравейте. Попадна ми доста интересна програма, която прави филмите на компютъра ви от 24 или 30 в 60 кадъра в реално време без конвертиране, а дори може и повече ако видеокартата и монитора ви го позволяват. Безплатната версия поддържа media player classic, а платената всички други плеъри. Това е сайта - https://www.svp-team.com/. Вътре е описано как става всичко. Аз я сложих и наистина работи. Вече няма как да се върна на 24 кадъра в секунда. 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване