Премини към съдържанието
Nik Niksa

Не мога да вляза във Фейсбуук, заради проверка за сигурност

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

пишеш си номера и след това маркираш като изгубен телефон ;)

Как? :10:
Къде в настройките е тая опция по принцип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, HotMusicFan написа:

Как? :10:
Къде в настройките е тая опция по принцип?

като влезеш в настройките където пише номера ти под него, преди 2 седмици го намерих и така може с същия номер да активираш и чужди профили, а ако си дам номера сега на теб, има след това стандартна бланка номера ми е зает при регистрация и ще ти поискат ЛК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

като влезеш в настройките където пише номера ти под него, преди 2 седмици го намерих и така може с същия номер да активираш и чужди профили, а ако си дам номера сега на теб, има след това стандартна бланка номера ми е зает при регистрация и ще ти поискат ЛК

Да, те миналата година ми прецакаха стария профил с лична карта, което пък е още по–брутално нахалство. Благодаря ти! :07:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз имам същият проблем, но още по-сложен. След като получих смс-и  за потвърждение и не стана да потвърдя имах достъп до профила си, но все още не можех да правя нищо освен да променям настройки. Премахнах телефонния номер, за да видя дали ще стане да вляза, но уви не стана. Пак го добавих и вижте сега какво ми се показва. Ще ви бъда благодарна ако ми кажете как да го оправя. Прикачвам снимка със страницата, която ми се появява. 

11.png

Редактирано от Нена (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същият проблем. Но при мен получавам код на телефона си. След като го въведа в полето не продължавам към профила си

Редактирано от Теотеотео (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не чете ли, правят номера: искат ви данни: валиден докумет на който да се вижда ваша снимка и дата на раждане

ако сте ученик: снимка на бележника: в кое у-ще учите

говорим за цветни копия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.