Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Някой може ли да ми помогне със свързването на кросовър, полърмиксер ,стъпало,две басс каси и два топа. 

Значи идеята ми е такава басскасите да се захранват от стъпало dynacordsl2400 а топовете от палърмиксера,тоест трябва басите да ходят към кроса ,а топовете към миксера,поне така мисля аз. Как ще стане свързването на цялата тая работа и какви кабели трябва да взема какви букси ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, denchito2 написа:

Здравейте. Някой може ли да ми помогне със свързването на кросовър, полърмиксер ,стъпало,две басс каси и два топа. 

Значи идеята ми е такава басскасите да се захранват от стъпало dynacordsl2400 а топовете от палърмиксера,тоест трябва басите да ходят към кроса ,а топовете към миксера,поне така мисля аз. Как ще стане свързването на цялата тая работа и какви кабели трябва да взема какви букси ?

Ами дай моделите на всичката техника и снимка на входовете на колоните. Врачката ли чакаш да ги каже тия неща? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стъпалото е Dynacord sl2400, powermixer Yamaha EMX5000 , crossover oberton dc21 ,ето и снимки.

1)Стъпалото ,2) и 3) powermixer Yamaha 4) и 5) crossover oberton

d.jpg

y.jpg

y2.JPG

o.jpg

o2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.