Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

искам да попитам тази дънна платка дали ще има проблем при рам памет ддр4 2666,като на дънна платка пише 2400.https://www.pazaruvaj.com/dynni-platki-c3128/asrock/h110m-g-m-2-p374433127/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ограничени са до 2133MHz независимо от процесора. Тази е няква нова въпреки стария чипсет и явно има промени...

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нз как се настроива до са сам имал само лаптопи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам лаптоп Тошиба Сателит 660 от доста време, купен е с Уиндоус 7 и след време надстроен до 10. Работи безупречно, но като използвам Аида 64 , за операционна система изписва 8.1, а за администраторски акаунт мой отдавна изтрит акаунт в Майкрософт и сменен с нов преди поне 4 години. На Уиндоуса администраторските данни са ок и коректни, но Аидата явно тези неща ги вади от биоса/дъното, за това избрах да пиша тук. Рових във всички кьошета на биоса, но никъде не е достъпна тази информация. Въпросът ми е как да достигна и да манипулирам тези данни. Изчетох в мрежата как се резетира биос -с изваждане на биос-батерия или джъмпер, но никак не ми се иска да разглобявам, нещо силно вредно за лаптопи. Аида-та показва тези неща, но не дава да се променят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги гледаш тези неща? С коя версия на AIDA64 е това? На чисто ли е инсталирана, почиствал ли си регистри и папки преди това, да не би да е останало нещо от някоя стара версия? С друг софтуер за инфо дава ли подобни неща? Примерно System Information на Window или Speccy?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бистра Сариева
      Здравейте. От три години имам бучка на шията която беше последствие от киста на кътен зъб. Всичко мина добре,извадиха ми зъба,но бучката си я имам и дори при хранене се увеличава. Нямам никаква болка,освен понякога пронизване в ухото. Живея в Англия и преди една седмица бях на преглед и лекаря като ме видя гледаше като мумия. Погледна под мишниците и слабините,но там нямам такива образувания. Казаха ми че в момента е с размер около 3-4 см. Направиха ми кръвни изследвания,ще чакам две седмици за тях,а скенер ще ми правят чак след три или четири седмици. Много съм притеснена. Имам час за неделя в една българска клиника в Лондон и страшно много се притеснявам ..

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.