Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! От дълго време ме мъчи един проблем, който така и не можах да го реша сам. Имам лаптоп 8.1 уин 64 битов ето ги параметрите на който имам инсталиран Flash Player  32 бита и това много ме дразни и по някога ми пречи, проблема е че не мога да го премахна или направя да ми е 64 за да може машината ми да работи по добре ето вижте тука   моля ако някой знае как да си го оправя този проблем да ми помогне ще съм много благодарен. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Flash Player за Internet Explorer. По-принцип си е 32bit-ов и е част от Windows Update. Не съм сигурен кой точно ъпдейт може да го премахне, но не виждам и смисъл защото ти, едва ли полваш IE. Гледам, че има Chrome на скрийншота. Там си имаш друг Flash Player, който е 64bit (pepperflash PPAPI). Все пак може да провериш дали ти е инсталиран на Chrome-а като отвориш това - chrome://flash. Ако не е, си го качи от страницата на adobe, през самият Chrome. Относно по-добрата работа, ако вече е бил инсталиран и ползваш Chrome, няма какво толкова да очакваш, освен да провериш дали ти е включено хардуерното ускорение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учудващо че не знаеш, че Windows има два Internet Explorer (32 и 64 битов) и ползва два флаш плеъра - 32 бита и 64 бита. Зависи кой от двата Internet Explorer-а си отворил да работиш - дали 32 бит експлорер или 64 бит експлорер. А ти искаш да махнеш единия флаш плеър за да го осакатиш. Бива неграмотни, но вие минавате границата на допустимото и баталясвате навред, ма мен ми омръзна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти е "измръзнало" трий акаунта и бягай в някой по-сериозен форум - тука всички са "неграмотни"! Не може да сме всички умни и красиви като тебе...

преди 7 часа, Mlechko написа:

Учудващо че не знаеш, че Windows има два Internet Explorer (32 и 64 битов) и ползва два флаш плеъра - 32 бита и 64 бита. Зависи кой от двата Internet Explorer-а си отворил да работиш - дали 32 бит експлорер или 64 бит експлорер. А ти искаш да махнеш единия флаш плеър за да го осакатиш. Бива неграмотни, но вие минавате границата на допустимото и баталясвате навред, ма мен ми омръзна!

Относно до автора - гледам си с 4 gb RAM памет - няма смисъл да ползваш 64 битова OS - само ще ти товари ненужно компютъра. Ако не смяташ да слагаш допълнително памет си инсталирай 32 битова.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.10.2017 г. в 4:23, Mlechko написа:

Ще ме извиняваш много, но никога до сега не съм се интересувал от Internet Explorer и нямам интерес към това. След като не съм знаел за това, много ли минах границата за неграмотност? Колко души го знаят или аз съм единствения, който не го знае? Нали се сещаш, че ако знаех решението на проблема нямаше да си направя труда да пиша и питам тука. Би било по любезно ако беше ми отговорил и посъветвал какво да правя както другите от форума. Със сигурност има неща, който аз знам а ти не знаеш не само в PC тема а като цяло, но аз бих ти помогнал без да те обиждам или да ми омръзне. Просто недей да пишеш тука и така няма да ти омръзва да се занимаваш с *глупости* 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.