Премини към съдържанието
unbelievable.boy

Препоръчайте Windows 10

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници. Помогнете ми при избора на Windows 10 (някой безплатен разбира се от торент сайт ако е възможно). От 2 дни свалям сигурно вече 6-ти или 7-ми windows на флашка (правя я буутваща с rufus 2.17)  и постоянно ми изкачат някакви грешки. Реших да пробвам и с win 7 и пак ми даде някаква грешка от сорта на 0xc0000098 file: BATTC.SYS. Кажете кой windows да сваля (10-ка) и с коя програма да направя флашката буутваща за да тръгне без проблем? Благодаря предварително.

Редактирано от unbelievable.boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, unbelievable.boy написа:

Здравейте съфорумници. Помогнете ми при избора на Windows 10 (някой безплатен разбира се от торент сайт ако е възможно). От 2 дни свалям сигурно вече 6-ти или 7-ми уиндолс на флашка (правя я буутваща с rufus 2.17)  и постоянно ми изкачат някакви решки. Реших да пробвам и с уин 7 и пак ми даде някаква грешка от сорта на 0xc0000098 file: BATTC.SYS. Кажете кой уиндолс да сваля (10-ка) и с коя програма да направя флашката буутваща за да тръгне без проблем? Благодаря предварително.

Моля прочетете отново правилата на форума, особено точка 2.10!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.