Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам малко помощ от вас,скоро време мисля да си взема нов телевизор,обаче немога да избера какъв точно да е.Смисъл преди да вземеш нещо ново е хубаво малко да се замислиш,а не да бързаш.Бюджетът ми е около 1000 лв.,като бих дал и малко повече ако би си струвало.Предпочитанията ми е да е нещо около 40",защото стаята ми е малка,да е 4К UHD,да има WiFi.Като цяло от към марка се колебая,ако някой има опит с телевизорите...ще съм му благодарен да ме насочи.

Редактирано от TheBestInTheWorld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Dishkata написа:

И в този форум могат да му дадат правилните отговори. Не е коректно от твоя страна да пренасочваш автора на темата, при положение че си е насочил питането тук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, TheBestInTheWorld написа:

Здравейте искам малко помощ от вас,скоро време мисля да си взема нов телевизор,обаче немога да избера какъв точно да е.Смисъл преди да вземеш нещо ново е хубаво малко да се замислиш,а не да бързаш.Бюджетът ми е около 1000 лв.,като бих дал и малко повече ако би си струвало.Предпочитанията ми е да е нещо около 40",защото стаята ми е малка,да е 4К UHD,да има WiFi.Като цяло от към марка се колебая,ако някой има опит с телевизорите...ще съм му благодарен да ме насочи.

Погледни ето тук!

Марката е добра , качеството също!

Успех!

преди 27 минути, Dishkata написа:

Защо? Може и тук да пита!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, XECUTIONER написа:

И в този форум могат да му дадат правилните отговори. Не е коректно от твоя страна да пренасочваш автора на темата, при положение че си е насочил питането тук.

Просто го насочвам да прочете някоя и друга тема,за да му се изяснят малко от малко нещата .Специално за телевизори форума е много добър и ще получи отговори от които ще му стане ясно ,а не само да даваме линкове ,без да сме сме обосновали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Dishkata написа:

Благодаря за пренасочването,но мисля,че и тук е подходящо място за такъв вид въпрос.Като се замисля да питам за някаква технология,винаги се сещам за този сайт.

Според вас този стрували си?:http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-UE-40MU6472-Ultra-HD-LED/p/11631

преди 10 минути, TheBestInTheWorld написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че 4К ще го ползваш пълноценно? И то на 40''. Ако ще гледаш предимно телевизионни канали разочарованието ти ще е безгранично. Може да гледаш Нетфликс с приблизително задоволство и до там. Платено естествено и без превод на БГ засега. Аз лично не бих дал повече от 1К за телевизор, което води до среден клас такъв на FHD.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Филипов написа:

Поне 50 (малоумни) теми за същото! Търсачка за теб няма ли?

Като гледам по-скоро ти постваш (малоумни) коментари,като не искаш да помогнеш или да насочиш някого,недей да се изявяваш като "отворения"....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, XECUTIONER написа:

Сигурен ли си, че 4К ще го ползваш пълноценно? И то на 40''. Ако ще гледаш предимно телевизионни канали разочарованието ти ще е безгранично.

Въпроса ти е коментиран много пъти!4К си е отвсякъде по-доброто,защото е с по голяма резолюция,особено личи ако е свързан с компютър,където явно личи огромната разлика,при преглед на снимки видео и т.н..Твоят въпрос звучи като този:Сигурен ли си,че ще ползваш пълноценно лека кола,която вдига по голяма скорост от 120,защото повече не е разрешено?Разочарованието ще ти е безгранично,че няма да можеш да вдигнеш повече...!

преди 13 часа, TheBestInTheWorld написа:

Според вас този стрували си?:http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-UE-40MU6472-Ultra-HD-LED/p/11631

За тези пари си струва избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.