Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, във вторник през деня цял ден на работния ми лаптоп цъках в фб като приключи работния ден си остажих фб вписан и си тругнах.
На другия ден отивам на работа включвам лаптопа влизам в фб и гледам вписан профила на приятелката ми, а тя не беше в града.
Изкам да ви попитам дали е възможно да ми е сложила програма за следене на лаптопа ми .

Благодаря предварително :)

Лек ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоята приятелка,вписвала ли се е в нейния фейсбук профил,от този лаптоп преди?Дали не е запаметна нейната парола в браузъра ти?Възможно е в този случай браузъра да вписва автоматично нейния фейсбук,ако твоят не е запаметен. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизала е от лаптопа ми но не и е запаметена паролата , само моята е запаметена :)

преди 29 минути, Димитър 59 написа:

Твоята приятелка,вписвала ли се е в нейния фейсбук профил,от този лаптоп преди?Дали не е запаметна нейната парола в браузъра ти?Възможно е в този случай браузъра да вписва автоматично нейния фейсбук,ако твоят не е запаметен. 

Влизала е от лаптопа ми но не и е запаметена паролата , само моята е запаметена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Simo15 написа:

Влизала е от лаптопа ми но не и е запаметена паролата , само моята е запаметена :)

Пробвай да влезеш в нейния профил,без да пише парола,само името.Ако случайно е запаметена в компютъра,ще се впише.Иначе няма начин да бъде вписан нейния фейсбук,след включване на лаптопа сутринта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Димитър 59 написа:

Пробвай да влезеш в нейния профил,без да пише парола,само името.Ако случайно е запаметена в компютъра,ще се впише.Иначе няма начин да бъде вписан нейния фейсбук,след включване на лаптопа сутринта.

Не става да вляза търси ми парила а и сега видях в исторята на браузера 3дни назад са изтрити а до лаптопа съм имал само аз достъп.
не знам дали някои не влиза в него чрез друго устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Simo15 написа:

Не става да вляза търси ми парила а и сега видях в исторята на браузера 3дни назад са изтрити а до лаптопа съм имал само аз достъп.
не знам дали някои не влиза в него чрез друго устройство

Да имате пусната синхронизация на брозери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, capnemo написа:

Да имате пусната синхронизация на брозери?

незам освен тя да е правила нещо , а възмойно ли е някои да влиза в лаптопа ми и да ми разглейда нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Simo15 написа:

не знам освен тя да е правила нещо , а възможно ли е някои да влиза в лаптопа ми и да ми разглежда нещата

Ако имаш инсталиран на лаптопа TeamViewer,всеки с пряк достъп до лаптопа ти има възможност да си го настрои така,че да дава достъп на друг потребител да влиза в този лаптоп от другаде.Да разглежда всичко в лаптопа ти,от друго място,но когато те няма,защото иначе ще виждаш какво прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Димитър 59 написа:

Ако имаш инсталиран на лаптопа TeamViewer,всеки с пряк достъп до лаптопа ти има възможност да си го настрои така,че да дава достъп на друг потребител да влиза в този лаптоп от другаде.Да разглежда всичко в лаптопа ти,от друго място,но когато те няма,защото иначе ще виждаш какво прави.

преди 27 минути, Димитър 59 написа:

Сега проверих няма такава програма в лаптопа ми нз защо така а и най-интересното е че исторята на браузера е изтрита 3 дни назад а освен мен никои не пипал лаптопа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.